Dvojkapsulový kondenzátorový mikrofón s obojstranným zachytávaním zvuku Boya BY-MM1 Pro

Kód tovar: 73-018
89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Dvojkapsulový kondenzátorový mikrofón s obojstranným zachytávaním zvuku Boya BY-MM1 Pro predstavuje vynikajúci nástroj pre zachytenie jasného a detailného zvuku.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Dvojkapsulový kondenzátorový mikrofón s obojstranným zachytávaním zvuku Boya BY-MM1 Pro predstavuje vynikajúci nástroj pre zachytenie jasného a detailného zvuku, a to s priamym pripojením k zariadeniu. Jeho pokročilá kondenzátorová technológia umožňuje citlivý a presný záznam zvuku, ideálny pre nahrávanie vokálov, hudby či podcastov. Tento mikrofón je navrhnutý s ohľadom na jednoduché pripojenie priamo k rôznym elektronickým zariadeniam, čím eliminuje potrebu zložitých nastavení. 

S kompaktným a praktickým dizajnom je kondenzátorový mikrofón ideálnym spoločníkom pre kreatívnych jednotlivcov a profesionálov, ktorí hľadajú efektívne riešenie pre kvalitné nahrávky bez zbytočných komplikácií.

Kondenzátorový mikrofón Boya BY-MM1 Pro

Široké spektrum zariadení

Vďaka svojej všestrannosti a schopnosti komunikovať so širokým spektrom zariadení sa tento kondenzátorový mikrofón stáva skutočným univerzálnym nástrojom pre nahrávanie zvuku. Jeho neobmedzená flexibilita vyplýva z plnej kompatibility so smartfónmi, digitálnymi zrkadlovkami, kamkordérmi, audio rekordérmi, notebookmi a ďalšími elektronickými zariadeniami. Nezáleží na tom, kde práve ste, alebo ktoré zariadenie preferujete, tento mikrofón zabezpečuje spoľahlivý a vysokokvalitný zvukový výkon, čo podporuje vašu tvorivú prácu a umožňuje zachytiť ideálne zvukové okamihy vo vašich projektoch.

štúdiový mikrofón Boya BY-MM1 Pro

Vhodný pre podcasty

Svojím optimalizovaným dizajnom a vynikajúcou akustickou výkonnosťou je tento mikrofón ideálnym riešením pre nahrávanie konverzácií v profesionálnom štýle. Jeho precízna kondenzátorová technológia umožňuje zachytiť každý hlas s výnimočnou čistotou a jasnosťou, čo je kľúčové pre zvukové nahrávky rozhovorov a diskusií. S jednoduchým pripojením a intuitívnym ovládaním je tento mikrofón ľahko použiteľný pre nahrávanie konverzácií bez zbytočných komplikácií.

podcastový kondenzátorový mikrofón Boya BY-MM1 Pro

Inteligentná redukcia hluku

Inovatívna funkcia inteligentnej redukcie hluku v tomto mikrofóne predstavuje prelomový prístup, ktorý vám umožňuje zachytiť bezchybný zvuk bez rušivých okolitých hlukov. Táto pokročilá technológia systematicky analyzuje a potláča nežiaduce zvuky a šumy, čím výrazne vylepšuje celkovú kvalitu vašich nahrávok. Bez ohľadu na to, či sa nachádzate v rušnej uličke, hlukovom prostredí alebo nekontrolovateľnom okolí, inteligentná redukcia hluku efektívne izoluje váš hlas a minimalizuje rušivé prvky, čím zabezpečuje optimálnu čistotu zvuku vo vašich nahrávkach.

mikrofon Boya BY-MM1 ProBoya BY-MM1 Pro mikrofon

Stojan s tlmením vibrácií

Tento špeciálny stojan bol navrhnutý s ohľadom na elimináciu nežiaducich vibrácií a nečistôt vo zvuku, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu nahrávky. Jeho robustná konštrukcia a precízne nastavené tlmiace mechanizmy zabezpečujú stabilnú a neohrozenú platformu pre mikrofón, čo je nevyhnutné pre zachytenie čistého zvuku bez interferencií. Tlmenie vibrácií tohto stojana je takýmto spôsobom kľúčovým prvkom pre každého, kto sa zaoberá nahrávaním a chce dosiahnuť bezchybný zvukový prejav v každom projekte.

obojstranný mikrofón Boya BY-MM1 Pro


Špecifikácie:

 • Akustický princíp: kondenzátor
 • Vzor: super-kardioidný
 • Frekvenčná odozva: 45Hz - 18kHz
 • Citlivosť: -32+/-3dB (0dB = 1V/Pa, pri 1kHz)
 • Pomer signálu k šumu: 80dB S: (f=1kHz, S.P.L.=1Pa) N: (A-vážená krivka)
 • Konektor: 3.5mm TRRS jack
 • Hmotnosť: 67,5g
 • Rozmery: priemer: 22mm, dĺžka: 84mm


Obsah balenia:

1x Kondenzátorový mikrofón
1x Stojan s tlmením vibrácií
1x Taška na prenášanie
2x Penový kryt na mikrofón
2x Kožušinový kryt na mikrofón
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie