Mikrofón k PC BOYA BY-PM700 (kompatibilný s Windows a Mac OS)

Kód tovar: 73-005
139,00 € 99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Mikrofón k PC BOYA BY-PM700 (kompatibilný s Windows a Mac OS) je kondenzátorový stolový mikrofón, ktorý je ideálny pre nahrávanie zvukov, rozhovorov.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Mikrofón k PC BOYA BY-PM700 (kompatibilný s Windows a Mac OS) je kondenzátorový stolový mikrofón, ktorý je ideálny pre nahrávanie zvukov, rozhovorov, konferenčných hovorov, podcastov a pod. Kvalitný zvuk je jednou z najdôležitejších súčastí audiovizuálnych materiálov. Rovnako podstatná je čistota samotného zvuku ak nahrávate podcasty, rozhovory alebo vytvárate iné zvukové súbory. V oboch prípadoch vás štúdiový mikrofón BY-PM700 určite nesklame.

Zvuk zachytáva v kvalite až 16bit/48 kHz a disponuje kolieskom na ovládanie hlasitosti a tlačítkom na stlmenie zvuku, čo zaručí jeho jednoduché, rýchle a efektívne ovládanie. Z druhej strany jeho tela nájdete koliesko na nastavenie zosilovača a štyroch základných režimov. Stereo sa postará o nahrávanie zvukov zo strán - zvuky spredu a zozadu sú filtrované. Tento režim je najvhodnejší na nahrávanie v bežných situáciách kedy chcete zachytiť okolité dianie. Kardioid zaznamenáva zvuky spredu - zvuky z iných strán sa ignorujú, tento režim je ako stvorený na nahrávanie, dialógov či podcastov. Všesmerový režim pohlcuje zvuky zo všetkých strán a tie sa nahrávajú rovnomerne – vhodný je pre živý, prirodzený záznam, napríklad zvuku a prostredia. Obojsmerný režim, ten zaznamenáva zvuky spredu a zozadu - zvuky zo strán sú filtrované, vhodné na zaznamenávanie rozhovorov medzi dvoma ľuďmi (oproti sediacimi, napr interview). Schopnosť meniť režimy posúva toto zariadenie na úplne inú úroveň a rieši všetky situácie, s ktorými by ste mohli prísť pri vašej práci či koníčku do styku.

stolový mikrofón

Štúdiový mikrofón je kompatibilný so systémom Windows a MacOS (zapojiteľný prostredníctvom dodávaného USB kábla). Pomocou ľubovolného softvéru ako je Audacity alebo Audition, môžete ľahko vytvárať zvukové nahrávky a okamžite ich uložiť. Ďaľšou veľkou výhodou je možnosť pripojiť slúchadlá do spodnej časti mikrofónu a nahrávaný zvuk tak počúvať v reálnom čase. S umiestením nebude vďaka masívnemu stojanu žiadny problém, avšak nachádza sa v ňom aj statívový závit čo len rozširuje možnosti jeho využitia. Profesionálny mikrofón BY-PM700 je silným hráčom na trhu s externými štúdiovými mikrofónmi a vyniká vo svojej flexibilite. Buďte vždy pripravený a nedovoľte aby vašu kreativitu čokoľvek zabrzdilo.

Technické špecifikácie:

Membrána: 14mm
Frekvenčná odozva: 20-20000Hz
Senzitivita: -45dB±3dB@1KHz
Spotreba energie: 5V/150mA
Frekvencia: 48kHz
Bitová hĺbka: 16Bit
Vstup: MicroUSB
Rozmery: Min - 112*108*200mm, Max 112*108*295mm
Váha: 1042g

Obsah balenia:

1x mikrofón Boya BY-PM700
1x stojan
1x usb-microUSB kábel
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie