Klopový mikrofón s vysielačom BOYA TX8 Pro

Kód tovar: 73-008
95,00 € 80,00 € Cena bez DPH: 66,67 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prijímač TX8 PRO nájde svoje využitie vo všetkých sférach obrazovo-zvukovej alebo zvukovej tvorby. Nezáleží na tom pred akú úlohu tento vysielač postavíte, on si poradí.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Klopový mikrofón s vysielačom TX8 PRO nájde svoje využitie vo všetkých sférach obrazovo-zvukovej alebo zvukovej tvorby. Nezáleží na tom pred akú úlohu tento vysielač postavíte, on si poradí.

TX8 Pro je digitálny bezdrôtový vysielač s klopovým mikrofónom kompatibilný je so zariadeniami RX8 Pro a SP-RX8 Pro (prijímač predávaný samostatne). Tento kompaktný vysielač je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí chcú svoju prácu alebo záľubu posunúť o úroveň vyššie. Je vybavený ľahko čitateľným LCD displejom (ten poskytuje zreteľné informácie o danom kanáli či stave batérie), širokým prepínacím pásmom RF, jedným vstupom Mic a jedným vstupom Line in. Bezpečnú prácu s ním zaručí robustný ľahký plastový kryt, ktorý mu zaručuje nízku hmotnosť a je vhodný aj pre digitálne zrkadlovky pre videografiu, nahrávanie v teréne či televízne vysielanie.

kompaktný transmitter mikrofón

Pracuje v rozhraní UHF frekvencie, čo zaručuje príjem bez akýchkoľvek ruchov. Vysielač disponuje 48 kanálmi čo umožňuje chod viac ako dvoch zariadení súčasne, prenos zvuku dokáže zaznamenať až do vzdialensti 100 metrov. TX8 Pro je vybavený prepínačom MIC a LINE IN pre štandardné káblové mikrofóny alebo lineárne zdroje s nastaviteľným útlmom, poháňaný je dvoma AA batériami. Jednotka je dodávaná s všesmerovým klopovým mikrofónom, ktorý patrí medzi tie najspoľahlivejšie. Zvukový systém TX8 Pro si poradí v naozaj veľa situáciách a poskytuje vysokú mieru spoľahlivosti a efektivity.

Technické špecifikácie:

Typ prenostu: UHF prenos so 48 kanálmi
Kanály: Dve skupiny kanálov (A/B)
Spôsob vysielania: bezdrôtové vysielanie
Napájanie: dve AA batérie
Vstupy: 1x Mic vstup, 1x Line vstup

Obsah balenia:

1x vysielač TX8 pro
1x klopový mikrofón
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie