Bezdrôtový mikrofónový set Boya BY-WM4 Mark II

Kód tovar: 73-009
115,00 € Cena bez DPH: 95,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Bezdrôtový mikrofónový set Boya BY-WM4 Mark II je zvukovým systémom, ktorý bol skonštruovaný pre videotvorcov a hobby vášnivcov.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Bezdrôtový mikrofónový set Boya BY-WM4 Mark II je zvukovým systémom, ktorý bol skonštruovaný pre videotvorcov, rovnako ako pre tých, ktorý berú video ako svoje hobby a chcú pôsobiť profesionálne.

BOYA BY-WM4 Mark II poskytuje svojím užívateľom čistý a kvalitný zvuk. Je kompatibilný so smartfónmi, DSLR fotoaparátmi, užívateľskými kamerami, počítačom a s mnohými inými zariadeniami. Jeho váha a rozmery poskytujú pri jeho používaní maximálny komfort a efektivitu. Súčasťou zvukového systému  je jeden vysielač a jeden prijímač. Vysielač má všesmerový klopový mikrofón, ktorý zachytí všetko čo potrebujete.  Ovládanie zariadenia je tiež veľmi jednoduché a nenáročné. Výhodou je, že ak natáčate na DSLR alebo bezrkadlový fotoaparát BY-WM4 Mark II naň môžete uchytiť prostredníctvom pomocou shoe-mount adaptéra. Často prednášate? Ste aktívnym profesionálom v sfére spravodajstva? Často vytvárate rôzne vlogy či videá ktorých nosným obsahom sú rozhovory? Digitálny vysielač je teda tým čo by vám nemalo chýbať. Veľkou výhodou je, že zvukový prenos je bezdrôtový, a teda sa užívateľ môže naplno venovať svojmu respondentovi, publiku alebo iným zúčastneným. Pôsobí pritom veľmi sebavedome a profesionálne.

Boya mikrofónový set BY-WM4 Mark II

Systém dokáže fungovať do vzdialenosti 50m, za predpokladu, že mu v ceste nestojí nejaká prekážka. Pri nahrávaní videa je prednosťou tohto kompaktného systému fakt, že meškanie zvuku za obrazom (alebo naopak) je nepostrehnuteľné, čo dodáva na profesionálnom vzhľade nahraného záberu. Poháňaný je dvoma AA batériami (1x pre prijímač 1x pre vysielač).  Ak hľadáte cestu ako posunúť svoju tvorbu na vyššiu úroveň a dodať vaším videám profesionálny výraz kompaktný zvukový systém BOYA BY-WM4 Mark II je pre vás tým správnym riešením.

prijímač a vysielač BOYA BY-WM4 Mark II

Technické špecifikácie:


Frekvenčné pásmo: 2,4 GHz (2405-2478Mhz)
Frekvenčná odozva: 35Hz-14Khz +/- 3dB
Signál/Ruch: 80dB alebo viac
Skreslenie: 0,05% alebo menej
Zvukový vstup: 3,5mm jack
Pohon: 2x AA batéria (1x prijímač, 1x vysielač)
Rozmery: 47*70*23mm
Váha: 45g (bez batérie)

 

Obsah balenia:

1x Vysielač BY-WM4 Mark II
1x Prijímač BY-WM4 Mark II
1x Mikrofón + filter proti vetru a úchyt
1x 3,5mm jack (pre kamery, DSLR fotoaparáty...)
1x 3,5mm jack (pre smartfóny...)
1x shoe mount adaptér
1x pevné púzdro
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie