Prenosný LED panel s bežiacim textom 56 cm x 11 cm - modrý

Kód tovar: 95-021
U$295,90 Cena bez DPH: U$246,58
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do US
+

Prenosný LED panel s bežiacim textom 56 cm x 11 cm - modrý, máte možnosť naprogramovať vlastný text.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prenosný LED panel s bežiacim textom 56 cm x 11 cm - modrý, máte možnosť naprogramovať vlastný text. Jedinečné zariadenie, ktoré vďaka integrovanej batérií môžete zobrať všade so sebou a využívať na rôzne propagačné účely a marketing. LED panel nájde široké využitie v rôznych oblastiach, ako informačný panel na recepcií v hoteloch, vo vitríne bistra, v taxíku, v cestovnej kancelárií, v supermarketoch alebo pri vstupoch do obchodných centier. Zariadenie je možné použiť aj vo vonkajších priestoroch vďaka vodotesnosti. LED displej môžete ovládať prostredníctvom USB portu a počítača s priloženým softvérom. LED tabule – svetelne reklamy, kde si môžete navoliť vlastný text. Ideálne do rôznych prevádzok. Reklamné panely vyrobíme aj na mieru - cena adekvátna k požiadavkám.

LED displej podporuje multi jazyčný režim. S integrovanou pamäťou je možné navoliť do zariadenia až 10 správ pričom každá z nich môže mať 255 znakov teda celkovo 2550. Zobrazenie správ je možné nastaviť v rôznych režimoch, buď sa zobrazí len jedna Vami zvolená alebo sa zobrazí všetkých 10 idúcich postupne za sebou. LED displej s posuvným textom je vynikajúcim reklamným zariadením pre každého podnikateľa s prevádzkou, kanceláriou alebo obchodom či reštauráciou.Prenosný led panel

LED displej má v sebe zabudovanú batériu 2500 mAh, ktorá zabezpečuje nepretržitú prevádzku počas 8-12 hodín, pričom nabitie zariadenia trvá 2-3 hodiny. Výdrž batérie závisí od nastavenia úrovne jasu displeja, na výber je zo 4 úrovní (25%, 50%, 75%, 100%). LED displej ponúka rôzne efekty zobrazenia z ktorých si môžete vybrať na Vami určený text ako posúvanie, blikanie, statické zobrazenie, text pohybujúci sa doľava, text pohybujúci sa doprava, sneh a podobne. 

LED displej špecifikácia:

Rozlíšenie: 16 x 128 bodov
Rozmery: 56 x 11 x 2,2 cm (22" W x 4.3" H x 0.8" D)
Kryt: rám z hliníkovej zliatiny
Farba zobrazenia: modrá
Podpora funkcií: Čas - HH:MM:SS, 
Prevádzkový výkon: Vstupné napätie je AC 110V-240V (predvolené); DC 9V-36V (auto)
Kapacita batérie: 2500 mAh 
Pracovná doba: 8-12 hodín
Interiérové a exteriérové suché použitie

 
Obsah balenia:

1x LED displej
1x sieťový kábel 220V
1x USB kábel 
1x CD so softvérom a manuálom

 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie