Obchodný LED panel s programovaním textu 30 cm x 11 cm - modrý

Kód tovar: 95-023
169,00 € Cena bez DPH: 140,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Obchodný LED panel s programovaním textu 30 cm x 11 cm - modrý, ideálny nástroj pre Vašu reklamu v obchodných priestoroch.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Obchodný LED panel s programovaním textu 30 cm x 11 cm - modrý, ideálny nástroj pre Vašu reklamu v obchodných priestoroch. Zariadenie má mnoho využití v rôznych oblastiach, ako reklamný panel v posilovni, na recepcií v hoteloch, vo vitríne bistra, v taxíku, v cestovnej kancelárií, v supermarketoch alebo pri vstupoch do obchodných centier. Zariadenie je možné použiť aj vo vonkajších priestoroch vďaka vodotesnosti. LED displej môžete ovládať prostredníctvom USB portu a počítača s priloženým softvérom. LED tabule – svetelne reklamy, kde si môžete navoliť vlastný text. Ideálne do rôznych prevádzok. Reklamné panely vyrobíme aj na mieru - cena adekvátna k požiadavkám.

LED displej podporuje multi jazyčný režim. S integrovanou pamäťou je možné navoliť do zariadenia až 10 správ pričom každá z nich môže mať 255 znakov. Zobrazenie správ je možné nastaviť v rôznych režimoch, buď sa zobrazí len jedna Vami zvolená alebo sa zobrazí všetkých 10 idúcich postupne za sebou. LED displej s posuvným textom je vynikajúcim reklamným zariadením pre každého podnikateľa s prevádzkou, kanceláriou alebo obchodom či reštauráciou.Obchodný led panel modrý

LED displej má v sebe zabudovanú batériu 2500 mAh, ktorá zabezpečuje nepretržitú prevádzku počas 8-12 hodín, pričom nabitie zariadenia trvá 2-3 hodiny. Výdrž batérie závisí od nastavenia úrovne jasu displeja, na výber je zo 4 úrovní (25%, 50%, 75%, 100%). LED displej ponúka rôzne efekty zobrazenia z ktorých si môžete vybrať na Vami určený text ako posúvanie, blikanie, statické zobrazenie, text pohybujúci sa doľava, text pohybujúci sa doprava, sneh a podobne.

LED displej špecifikácia:

Rozlíšenie: 16 x 64 bodov
Rozmery: 30 x 11 x 2,2 cm (11.8" W x 4.3" H x 0.8" D)
Kryt: rám z hliníkovej zliatiny
Farba zobrazenia: modrá
Podpora funkcií: Čas - HH:MM:SS, 
Prevádzkový výkon: Vstupné napätie je AC 110V-240V (predvolené); DC 9V-36V (auto)
Kapacita batérie: 2500 mAh 
Pracovná doba: 8-12 hodín
Interiérové a exteriérové suché použitie 

 
Obsah balenia:

1x LED displej
1x sieťový kábel 220V
1x USB kábel 
1x CD so softvérom a manuálom

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie