LED informačný panel s podporou 7 farieb - 51 cm x 15 cm

Kód tovar: 95-027
339,00 € Cena bez DPH: 282,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED informačný panel s podporou 7 farieb - 51 cm x 15 cm s možnosťou navoliť si textové správy vo farebných prevedeniach.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED informačný panel s podporou 7 farieb - 51 cm x 15 cm s možnosťou navoliť si textové správy vo farebných prevedeniach. Poskytuje široké využitie v rôznych odvetviach, ako informačný LED panel na letisku, v bankách na zobrazenie poradového čísla klienta, v obchodných centrách na inzerciu alebo v stávkových kanceláriách pre zobrazenie aktuálnych kurzov či iných obchodných prevádzkach. Zviditeľnite svoju značku inovatívne a oslovte potencionálnych klientov pútavým spôsobom. LED tabule – svetelne reklamy, kde si môžete navoliť vlastný text. Ideálne do rôznych prevádzok. Reklamné panely vyrobíme aj na mieru - cena adekvátna k požiadavkám.

led panel sedem farebný

LED panel naprogramujete jednoduchým a rýchlym spôsobom za pomoci USB prepojenia s Vašim počítačom a priloženým softvérom. Vďaka integrovanej Flash pamäti v LED zariadení si môžete uložiť niekoľko desiatok správ naraz. LED displej o veľkosti 51 cm x 15 cm ponúka pre tvorbu textu 2 riadky, alebo 1 s väčším písmom pre lepšiu čitateľnosť už z diaľky. LED displej podporuje svetové jazyky a taktiež ponúka rôzne nastavenia pre zadané textové správy, ako široký výber druhov písma, rýchlosť zobrazenia (posúvanie textu), farebné prevedenie textu v siedmych farbách a k tomu všetkému je k dispozícií až 45 efektov - vrátane snehu, otáčania, posúvania, blikania, rolovania, pohybovanie sa textu doprava alebo doľava. Správy na multifunkčnom LED displeji sa za pomoci efektov stanú veľmi atraktívnymi pre reklamné a informatívne účely. Takisto je možné na LED displeji zobraziť aj hodiny či malé obrázky.

Sedemfarebný LED panel ponúka energetickú úsporu v podobe úsporných režimov - automatické zapnutie a vypnutie zariadenia podľa užívateľského nastavenia, časové zapnutie/vypnutie, nastavenie až 16 úrovní jasu. Životnosť LED displeja sa udáva výrobcom na viac ako 100 000 hodín. LED panel môžete umiestniť v interiéri aj v exteriéri vďaka vodotenosti zariadenia.  

 

Displej špecifikácia:

Rozlíšenie: 16 x 64 bodov
Rozmery: 51 x 15,2 x 5,5 cm (
L 20" x H 6" x D 2")
Kryt: rám z hliníkovej zliatiny
Farba zobrazenia: jednofarebný, dvojfarebný alebo sedemfarebný
Podpora funkcií: Čas - HH:MM:SS, dátum
Prevádzkový výkon: Vstupné napätie je AC 110V-240V (predvolené)     

Najlepšia vzdialenosť pre sledovanie: 3-50 metrov
Životnosť: 100 000 hodín
Pracovná teplota -40 ° až + 60 °

 
Obsah balenia:

1x RGB LED displej
2x montážna konzola 
1x sieťový kábel 220V
1x CD so softvérom a manuálom


P.S. v prípade záujmu Vám vieme vyrobiť LED programovateľný displej na mieru podľa želaných rozmerov či farby displeja.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie