LED pas do kuchyne, postel, schodisko SADA 1M pás na senzor pohybu na 4xAAA batérie - PACK

Kód tovar: 71-034
35,00 € Cena bez DPH: 29,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED pas do kuchyne, postel, schodisko SADA 1M pás na senzor pohybu na 4xAAA 1,5V batérie - PACK je kompletná samoinštalačná sada.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED pas do kuchyne, postel, schodisko SADA 1M pás na senzor pohybu na 4xAAA 1,5V batérie - PACK je kompletná samoinštalačná sada. Tento kompletný set Vám zaraz zútulní miestnosť príjemným rozptýleným svetlom. Vďaka jednoduchej inštalácii a ľahkému ovládaniu sa Vám automaticky zapne LED svetelný pás pri detekcii pohybu. Svetelný LED pás s 30 LED svetlami prilepíte cez 3M pásku na požadované miesto, zapojíte kábel do senzora a umiestnite senzor pre detekciu pohybu, ktorý má dosah až 5 metrov a široký uhol detekcie, až 115°, takže spolahlivo zachytí každý pohyb. LED svietidlo (led pasiky do izby) sú vhodné pre osvetlenie schodiska, (schodiskove svetlo so senzorom), nočné osvetlenie chodby, kúpelne, šatníka, skrine,  spálne, či detských postielok ale vhodné aj ako led pas do kuchyne (svetlo pod kuchynskú linku) - osvetlenie aké určite potrebujete.Ich použitie je naozaj veľmi široké.

LED pas osvetlenie bytu, interieru

Svetlo sa automaticky zapáli pri detekcii pohybu. Po skončení detekcie pohybu sa svetlo automaticky vypne po 15 sekundách.  Na výber sú 3 varianty farby svetla: teplé žlté - 3000K, biele - 4000K, studené biele - 6000K aby sa čo najviac hodilo do Vášho interiéru. Svetlo sa automaticky zapína pri znížených svetelných podmienkach, dá sa však nastaviť, aby sa zapínalo aj počas dňa a noci súčasne. 

Svoje miesto si nájde aj v garaži, karavane, či pivnici, nakoľko funguje na AAA batérie 

led pásy AAA batérie

Špecifikácia: 

Model: CL-CDC-1
100 cm dlhý LED pás s 30 LED svetlami, IP65 vodeodolný, 5V DC, 8 mm široký, na zadnej strane 3M nálepka pre nalepenie pásu
Pohybový senzor s nočným videním, dosah senzora: 3-5 m a 115° uhlom snímania, s prepínačom MAN/AUTO (svetlo sa zapáli pri detekcii pohybu, alebo pri stlačení zapínača)
Automatické vypnutie svetla po 15 sekundách
Rozmery: 137x27x19 mm
Na výber sú 3 varianty farby svetla:
teplé žlté - 3000K
biele - 4000K
studené biele - 6000K
Napájanie: 4xAAA batérie (nie sú súčasťou balenia) - výdrž stáleho svietenia 2,5 hodiny, alebo 2 mesiace pri zapnutí svetla 10x denne


Obsah balenia:

1x 100 cm dlhý LED pás
1x Pohybový senzor pre detekciu pohybu s 3M nálepkou na zadnej strane, pre upevnenie senzora
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie