Vyhrievaný obedár - prenosný vyhrievaný obedový box (app Mobil) - HeatsBox LIFE

Kód tovar: 11-679
89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Vyhrievaný obedár - prenosný vyhrievaný obedový box (app Mobil) - HeatsBox LIFE je výhrevný box na jedlo. Ohrieva alebo pripravuje jedlo do 15-25 minút.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vyhrievaný obedár - prenosný vyhrievaný obedový box (app Mobil) - HeatsBox LIFE je výhrevný box na jedlo. Ohrieva alebo pripravuje jedlo do 15-25 minút. Teplotne kontrolované vykurovanie umožňuje prispôsobiť teplotu cez Bluetooth. S certifikáciou FDA a LFGB je bezpečná. 100% tesná, ľahko prenosná s dlhým káblom. S vnútornou nádobou 800 ml, kompaktnými rozmermi a hmotnosťou 0,7 kg, je ideálna pre tepelné spracovanie jedla na cestách.

obedový box na cesty - heatsbox life

 Ohrievanie a kontrolované vykurovanie

Jedným z jeho významných rysov je schopnosť ohriať, alebo pripraviť vaše jedlo v priebehu 15-25 minút. To znamená, že už nikdy nebudete musieť trpieť studenými obedmi na cestách. Nech sa nachádzate v kancelárii, škole, alebo na cestách, prenosný vyhrievaný obedový box vám umožní mať vždy prístup k teplému, čerstvému jedlu. Jedným z kľúčových prvkom tejto vyhrievacej krabičky je možnosť teplotne kontrolovaného vykurovania, ktoré využíva kombináciu spodného a bočného ohrevu.

zohrievač jedla termo box obedar na jedlo

Prispôsobenie prípravy jedla cez Bluetooth

Vďaka možnosti jednoduchého nastavenia preferovanej teploty a času prostredníctvom Bluetooth pripojenia máte možnosť prispôsobiť si prípravu svojho jedla podľa presných požiadaviek, a to aj na diaľku. Z tohto dôvodu je vaša jedlá pripravená presne tak, ako si želáte, a to s minimálnym úsilím z vašej strany. Svoje jedlo si môžete prispôsobiť tak, aby bolo teplé a čerstvé v presne stanovenom čase, čo zabezpečuje nielen pohodlie, ale aj bezproblémové stravovanie v akomkoľvek prostredí.

ohrievac jedla box na jedlo obedar elektricky

Certifikovaná bezpečnosť a spoľahlivá tesnosť

Ďalšou výhodou je bezpečnosť tohto produktu. Prenosný vyhrievaný obedový box je certifikovaný agentúrami FDA a LFGB, čo zabezpečuje, že výrobok je vyrobený z materiálov bezpečných na kontakt s potravinami. A vzhľadom na to, že je 100% tesný, nemusíte sa obávať žiadneho úniku tekutín počas prenášania.

vyhrievaný box na mobil smart elektricky obedar na jedlo

Flexibilita a univerzálnosť

Pre napájanie má k dispozícii dlhý kábel s dĺžkou 1,5 metra, čo znamená, že ho môžete používať na akomkoľvek zásuvkovom vývode s napätím 110V alebo 220-240V. Táto pružnosť vám umožní využívať prenosný vyhrievaný obedový box prakticky kdekoľvek.

Prenosný vyhrievaný obedový box

Riešenie pre chutné a teplé jedlo

Celkovo je prenosný vyhrievaný obedový box skvelým riešením pre tých, ktorí chcú mať teplé, čerstvé jedlo na cestách. Jeho inovatívne funkcie, spojené s bezpečným materiálom a prenosnosťou, ho robia ideálnym pre každodenné použitie. Vyzdvihuje nároky na prenosné vyhrievacie krabičky na jedlo a umožňuje vám užívať si teplé jedlo, kdekoľvek a kedykoľvek si budete priať.

HeatsBox life box jedlo termo elektricky vyhrevny prenosny

Špecifikácia:

 • Materiál: Polypropylén (PP), Nerezová oceľ
 • Bezpečnosť: Certifikované FDA a LFGB
 • Technológia ohrevu: Ohrev zo spodnej a bočnej časti
 • Pripojenie: Bluetooth 5.0
 • Výkon: 100W
 • Napätie: 110V / 220-240V
 • Dĺžka kábla: 1,5 m 
 • Maximálna teplota: 85 °C
 • Vnútorná nádoba: 800 ml
 • Rozmery: 220 x 120 x 82 mm
 • Hmotnosť: 0,7 kg 


Obsah balenia: 

 1. Vyhrievaný obedový box
 2. Veko pre vnútornú misku (tesniace)
 3. Delička
 4. Napájací kábel
 5. Užívateľská príručka

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie