Športové UV okuliare bluetooth handsfree s reproduktormi

Kód tovar: 11-274
89,00 € 69,00 € Cena bez DPH: 57,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Športové UV okuliare bluetooth handsfree s reproduktormi ponúkajú perfektnú kombináciu bezdrôtových reproduktorov s mikrofónom a slnečných okuliarov s UV filtrom.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Športové UV okuliare bluetooth handsfree s reproduktormi ponúkajú perfektnú kombináciu bezdrôtových reproduktorov s mikrofónom a slnečných okuliarov s UV filtrom pre každodenné používanie. Okuliare majú pracovný dosah až 10m, vďaka čomu môžete úplne pohodlne počúvať obľúbenú hudbu, prijímať telefonáty alebo zadávať hlasové príkazy Vášmu smartfónu. Dokonca je možné okuliare spárovať súčasne až s dvomi zariadeniami cez bluetooth pripojenie čo otvára viaceré možnosti využitia. Vyrobené sú z kvalitného 100% PC materiálu a zároveň sú veľmi príjemne na nosenie a počúvanie. Už žiadne otravné tlačenie v ušiach ako sa to stáva pri bežných slúchadlách. Okuliare majú univerzálny no zároveň štýlový dizajn unisex, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie a svoje využitie nájdu pri rôznych aktivitách ako bicyklovaní, poľovačke, rybárčení, šoférovaní, cestovaní atď. 

okuliare bluetooth

Tieto jedinečné slnečné okuliare sú kompatibilné so všetkými smartfónmi iOS a Android. K okuliarom je pribalený USB konektor pomocou ktorého si môžete nabiť integrovanú batériu. Pri plnom nabití poskytuje 3 hodiny počúvania cez bluetooth prípadne až 6 hodín cez USB konektor. Ovládanie okuliarov je úplne jednoduché, nakoľko na rámiku sa nachádza len jedno univerzálne tlačidlo slúžiace pre zapnutie/ vypnutie/ hlasové ovládanie. Po jeho zatlačení na 2s sa okuliare zapnú a z reproduktorov sa ozve príjemný hlas s uvítaním "Hello". Následne si aktivujete na Vašom smartfóne funkciu bluetooth a spárujete sa so zariadením, ozve sa Vám hlasové potvrdenie pripojenia. Teraz Vám už nič nebráni si pohodlne pustiť obľúbené skladby pri športovaní alebo si vybaviť telefonát počas šoférovania.

okuliare bluetooth handsfree

Vlastnosti: 

plus Bluetooth handsfree
plus Počúvanie/ telefonovanie/ hlasové ovládanie
plus Štýlový a univerzálny dizajn okuliarov
plus Jednoduchá obsluha
plus UV Filter

 

Špecifikácie:

Funkcia: Bluetooth handsfree
UV Filter
Bluetooth 4.0 
Podpora: iOS, Android
Rozmery: 15 cm (š) x 5 cm (v) x 18 cm (h) 
Hmotnosť: 42 g
Pracovná teplota: -5°C až 40°C
Teplota skladovania: -20°C až 60°C

 

Obsah Balenia:

1x Športové okuliare s bluetooth
1x Prenosné puzdro
1x Čistiaca handrička
1x USB kábel 
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie