Podvodný skúter na potápanie a plávanie LESWIM S2 - Seascooter

Kód tovar: 11-345
429,00 € Cena bez DPH: 357,50 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards

Podvodný skúter na potápanie a plávanie LESWIM S2 - Seascooter je fantastická pomôcka pre pohyb na vode a pod vodou.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Podvodný skúter na potápanie a plávanie LESWIM S2 - Seascooter je fantastická pomôcka pre pohyb na vode a pod vodou, vhodná pre zábavu pri plávaní, či pomoc pri potápaní. Tento podvodný skúter Vám zaručí dokonalé manévrovanie a pohyb vo vode a pod vodou. Vyvážený design s dvomi motormi po stranách a stredovou časťou na uloženie batérie vytvára elegantný tvar prístroja. Pevný rám na uchopenie umožňuje trvalú kontrolu jazdy. Ochranné mriežky na krytie vrtulí zabraňujú prípadnému zraneniu prstov. LESWIM S2 je vytvorený pre množstvo spôsobov použití vo vode, je určený pre užívateľov rôzneho veku, rôznych postáv a váhy, aj rôznych úrovní skúsenosti. 

Tento prístroj prináša novú dimenziu pohybu vo vode.

leswim vodný skúter
 

Vyberte si farbu, ktorá Vám je najbližšia

seascooter

Podvodný skúter je poháňaný dvomi vrtulami, ktoré sú umiestnené po stranách skútru, to zaisťuje rovnomerný ťah pri držaní prístroja oboma rukami. Môžete použiť aj prepínač rýchlosti (1-2). Používanie skútru je jednoduché, nie je nutné žiadne zvláštne predchádzajúce školenie či skúsenosti. Hnacie vrtule sú obojstranne zakryté mriežkami, aby bolo minimalizované riziko úrazu na prstoch užívateľa. Rovnako slúžia mriežky aj na zabránenie vstupu iných vecí do vrtule, ktoré sa vyskytujú vo vode, napríklad rias, ryby a pod.

leswim 2 podvodny skuter

Skúter je vybavený držiakom pre pripevnenie GoPro kamery (alebo inej s rovnakým upevňovacím systémom). Pripojenie kamery a natáčanie videa zaistí používateľovi krásne chvíle pri sledovaní svojho videa napríklad doma v kľude pri televízii alebo pri počítači. Skúter má bezpečnostnú poistku a LED svetelný ukazovateľ stavu batérie. LESWIM S2 Vás svojim výkonom 480W ponorí až do híbky 50 metrov, môžete s ním plávať rýchlosťou až 1,5 metra za sekundu po dobu až 45 minút. 

leswim s2

Špecifikácie: 

Model: LESWIM 2
Voltáž: 21,6V 2A
Maximálne hĺbka pre ponor: 50m
Výkon: 480W
Výdrž batérie: 30-45 min
Nabíjanie batérie: 3h
Maximálna rýchlosť: 0,8 až 1,5 m/s
Prevádzková teplota: -5 až 50°C
Rozmery: 540x280x190 mm
Váha: 4,5 kg


Obsah balenia: 

1x Podvodný skúter LESWIM S2 
1x Kábel na nabíjanie batérie
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

65%
65%
Martin Meise

Podvodný skúter na potápanie a plávanie LESWIM S2 - Seascooter

Potápačský skúter je jednoducho zábava. Najmä pre deti, ktoré sa rady hrajú vo vode.
Údaje o rýchlosti sa nezhodujú. Robili sme pokusy so 75 kg a 120 kg. Obe vysoké cca 1,80 m. Oba dosiahli vo vysokej hladine rýchlosť cca 2,5 km/h (0,7 m/s).
Aby kolobežka fungovala, alebo aby sa batéria nabila, je potrebné vložiť malý magnet do príslušného vybrania v batérii. Bohužiaľ to nie je v návode.
U mojej kolobežky je to aj tak, že ľavý vypínač nemá žiadnu funkciu a kolobežku ovláda iba pravý. Ľavý vypínač má ešte mechanický zámok, takže aj tento je bez funkcie. Ale mne to neprekáža.
Preložené z: de