Nox sleepace - nočná lampa s monitorovaním a analyzovaním spánku

Kód tovar: 11-212
129,00 € Cena bez DPH: 107,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Nox sleepace - nočná lampa s monitorovaním a analyzovaním spánku. Pri zaspávaní vám nočná lampa Nox pomôže jednoduchšie zaspať nastavením príjemného svetla a hudby.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Nox sleepace - nočná lampa s monitorovaním a analyzovaním spánku. Pri zaspávaní vám nočná lampa Nox pomôže jednoduchšie zaspať nastavením príjemného svetla a hudby. Ráno vás zase zobudí jeho inteligentný budík. Nočná lampa má v sebe citlivý senzor, ktorý počas noci zbiera údaje o vašom spánku. Zaznamenávajú sa pohyby vašeho tela počas noci, frekvencia tepu srdca, rýchlosť dýchania a dĺžky spánku.

Senzor zaznamenáva aj teplotu prostredia, vlhkosť, sníma intenzitu okolného svetla a zvuky v miestnosti. Na základe týchto údajov vyhodnotí či prostredie v ktorom spíte je ideálne a navrhne vám zmeny. Všetky údaje sa zaznamenávajú a prostredníctvom aplikácie sa prepošlú na váš mobilný telefón. V aplikácii sú údaje spracované a vyhodnotené v prehľadných grafoch. Aplikácia poskytuje komplexnú analýzu spánku s odbornými pokynmi ako spánok vylepšiť. 

Sleepace Nox lampa

Nox lampa je multifunkčné zariadenie pre monitorovanie, analýzu spánku a aktívne prispieva svojimi funkciami k jeho zlepšeniu. Senzor na monitorovanie je zabudovaný priamo v lampe, preto sa nemusí inštalovať na telo a nebude vám zavadzať. Ďalšou funkciou je príjemná hudba a svetlo. Prostredníctvom nej stimuluje vaše telo k produkcii látky melatonín , ktorá je nevyhnutná pre vaše zaspávanie. Aplikácia vypne hudbu a svetlo akonáhle zaspíte. Zariadenie sleduje váš spánok a po nastavení budíka na istú hodinu vyhodnocuje v 30 minútovom intervale váš spánok a určí v ktorom okamihu je vás najlepšie zobudiť. Sleepace Nox lampa má aj funkciu simulácie východu slnka a množstvo zvukov ako je dážď, šumenie mora, spev vtákov, praskanie ohňa, a pod. Lampa má k dispozícii 16 miliónov farieb. Na zadnej časti sa nachádza reproduktor, pripojenie na napájací adaptér a USB port pre nabíjanie vašeho telefónu. Pripojenie k mobilnému telefónu zabezpečuje WiFi a Bluetooth 4.0 pripojenie. Sleepace Nox váži 640g a je napájaný AC/DC adaptérom. 

 

sleep dot aplikácia

 

Vlastnosti:

plus Monitorovanie a komplexná analýza spánku
plus Monitorovanie srdcovej frekvencie, dýchania a pohyby tela
plus Monitorovanie teploty prostredia, vlhkosti, intenzity svetla a hluku
plus 16 miliónov farieb
plus Prepojenie s aplikáciou v mobile cez WiFi, alebo bluetooth
plus Funkcia inteligentného budíka a simulácia východu slnka

 

Špecifikácie:

Prenos dát: WiFi, Bluetooth 4.0
Dosah zariadenia: 10m
Napájanie: 15W
Adaptér: 12V 1.5A
Operačný systém: Android 4.3 a vyšší, iOS7 a vyšší
Hmotnosť: 640g
Rozmery: 10,9 x 10,9 x 22,6 cm

 

Obsah balenia:

1x Sleepace Nox lampa 
1x Napájací adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie