Mini prenosná klimatizácia + ventilátor na micro USB

Kód tovar: 11-393
69,00 € Cena bez DPH: 57,50 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards

Mini prenosná klimatizácia + ventilátor na micro USB + chladenie vodou je unikátnym riešením ochladzovania okolitého vzduchu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Mini prenosná klimatizácia + ventilátor na micro USB + chladenie vodou je unikátnym riešením ochladzovania okolitého vzduchu, keďže funguje ako mini klimatizácia. Tento ventilator s vodou by nemal chýbať v žiadnej kancelárií či izbe a top hlavne v letných horúcich mesiacoch. Leto je jedno z najkrajších ročných období, je to čas oddychu, dovoleniek, grilovačiek či nekonečných prechádzok. Má len jedinú chybu, a to, že aj počas leta musíme chodiť do práce. Stropný ventilátor, či stlpovy ventilator majú nevýhodu - bud ich nemôžete prenášať vôbec alebo len veľmi ťažko a keď ich nevyužívate často zavadzajú. Tento kompaktný chladič vzduchu môžete bez problémov premiestniť alebo odložiť.

Malý ventilátor + klíma využíva unikátne chladenie pomocou vody

prenosna klimatizacia s chladením vodou

Nie každé pracovisko, či kancelária má klimatizované priestory a aj keď ich má, určite sa Vám stalo, že vaši kolegovia nesúhlasili s teplotou aká vyhovuje vám. Práve v takejto situácií ľudia často vyhľadávajú stolove ventilatory ako tento ventilátor do izby, či kancelárie. Chladiaci ventilator je dostatočne silný na to aby ochladil Vás aj priestor okolo, avšak vašich kolegov, či ostatných ľudí v miestnosti otravovať nebude. Skvele sa hodí aj do izby, či spálne kde nebude rušiť vašu polovičku, súrodenca, či spolubývajúceho.

Mini klimatizácia má ventilačné šachty, ktoré viete zvislo polohovať podľa vašej potreby.

mini klimatizácia

Mini klíma do izby funguje na 3 režimoch intenzity. Zabudovaný ventilátor nie je hlučný a tak je vhodný do každého priestoru a nikoho nebude rušiť. Klasické ventilátory len rozfukujú vzduch z okolia bez toho aby ho ochladzovali alebo zvlhčovali, to často vytvára nepríjemné pocity. Stolový ochladzovač ovzdušia môžete naplniť vodou (380 ml), ktorá vďaka jedinečnej technológií ochladzuje chladiace roletky vo vnútri prístroja a v konečnom dôsledku nielen ochladzuje vzduch, no rovnako ho robí aj vlhším. Pre extra chladívý efekt sa odporúča naliať mrazivo studenú vodu. Napájaný je cez Micro USB kábel a tak môže byť použitý naozaj kdekoľvek.


Technické špecifikácie :

Materiál:  ABS, silica gél
Rozmery: 18 x 13 x 17 cm
Váha: 685 g
Napájanie: Micro USB kábel
 

Obsah balenia :

1x Mini ochladzovač vzduchu
1x Napájací kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie