KeySmart iPro - organizér kľúčov pre iPhone s GPS lokalizáciou + vstavané LED svetlo

Kód tovar: 11-665
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

KeySmart iPro - organizér kľúčov pre iPhone - aplikácia Apple Find My App - Nájdite svoje stratené kľúče. Kompaktný držiak na kľúče s možnosťou sledovania.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

KeySmart iPro - organizér kľúčov pre iPhone - aplikácia Apple Find My App - Nájdite svoje stratené kľúče. Kompaktný držiak na kľúče s možnosťou sledovania. LED kľúčenka KeySmart iPro je dokonalým riešením pre každého, koho už nebaví hľadať kľúče. Kompaktný držiak na kľúče je navrhnutý tak, aby bezproblémovo spolupracoval s aplikáciou Apple Find My App, vďaka čomu získate prístup k sieti Apple Find My, ktorá vám pomôže nájsť chýbajúce kľúče. Rozlúčte sa s frustráciou z nesprávneho umiestňovania kľúčov a zažite pokoj v duši, ktorý prichádza s vlastnením vyhľadávača kľúčov KeySmart iPro.

KeySmart iPro - organizér kľúčov pre iPhone - aplikácia Apple Find My App


KeySmart iPro je inteligentné riešenie, ako si udržať kľúče usporiadané a ľahko ich nájsť. Pomocou aplikácie FindMy môžete kľúčom nastaviť melódiu, aby ste ich rýchlo našli. A funguje to aj opačne, ak svoj telefón stratíte, jednoducho stlačte tlačidlo na KeySmart iPro, aby zazvonil, dokonca aj v tichom režime. Majte poriadok a už nikdy nestrácajte čas hľadaním toho, čo potrebujete!

lokalizacia klucov - keysmart ipro

Organizér kľúčov KeySmart iPro nielenže udrží vaše kľúče kompaktné a usporiadané, ale prichádza aj so vstavaným LED svetlom, otváračom na fľaše a pútkom na pripevnenie prívesku na kľúče od auta. Vďaka možnosti vložiť až 14 kľúčov je táto inteligentná kľúčenka dokonalým multifunkčným doplnkom do vrecka

alert keysmart ipro


Organizér kľúčov KeySmart iPro vám umožní usporiadať kľúče vo vašom vrecku a udržať až 14 kľúčov pokope. Jednoduché nastavenie nevyžaduje žiadne nástroje a je vhodné pre všetky typy kľúčov, vrátane príveskov do auta. Prispôsobte si kľúčenku KeySmart iPro pridaním ďalšieho produktu z príslušenstva pre KeySmart, ako je náš multifunkčný nástroj, klip na kľúče, MagConnect a ďalšie, aby ste vytvorili spoľahlivý multi nástroj, ktorý budete mať vždy na dosah!

keysmart i pro - organizer klucov


KeySmart iPro je napájaný nabíjateľnou lítium-polymérovou batériou, ktorá vydrží až do 30 dní používania. Vďaka praktickému indikátoru úrovne batérie v aplikácii FindMy budete vždy vedieť, kedy je čas nabiť. A dodávaný nabíjací kábel uľahčuje udržiavanie vášho KeySmart iPro zapnutý a pripravený na použitie!

keysmart ipro - bateria

Už nikdy viac nestratíte svoje kľúče s KeySmart Pro

Pomocou aplikácie "Tile" (iOS, Android) v mobilnom telefóne môžete lokalizovať polohu vašich kľúčov na mape a taktiež máte k dispozícií funkciu aktivovania zvonenia kľúčov pre ich rýchlejšie nájdenie.
Bonusovou funkciou je tlačidlo "Tile" nachádzajúce sa na kľúčovom organizéri pre opačné lokalizovanie, ktoré po stlačení aktivuje váš mobil aby začal zvoniť dokonca aj v tichom režime pre jeho nájdenie.

keysmart ipro - aplikacia find my

Prispôsobte si kľúčový organizér podľa vašich potrieb

Organizér je možné rozšíriť aj o užitočné príslušenstvo ako mini nožík, multifunkčný nástroj, klip na kľúče​  atď, vďaka čomu sa z neho stáva praktickým a úhľadným doplnkom do vrecka. 

keysmart ipro - accessories

 

Vlastnosti produktu:

PLUS Praktický organizér kľúčov
PLUS Možnosť uložiť až 14 kľúčov
PLUS GPS Lokátor pre nájdenie kľúčov alebo aj mobilu
PLUS Výkonné LED svetlo
PLUS Možnosť rozšíriť o užitočné doplnky  
 

Špecifikácie produktu:

Aplikácia: Find MY
Hmotnosť: 30g
Rozmery balenia ‎10 x 2 x 1 cm
Batérie: výdrž li-on batérie do 30 dní


Obsah balenia:

1x KeySmart iPro organizer
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie