Dokovacia stanica na stenu pre iPad 10,2 - 10,5" (matná čierna)

Kód tovar: 11-434
370,00 € Cena bez DPH: 308,33 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Dokovacia stanica na stenu pre iPad 10,2 - 10,5" (matná čierna). Elegantný nástenný držiak s napájaním pre pohodlné vyberanie Vášho tabletu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Prečo sme najlepší?

Viac ako 35 000 YT odberateľov Viac ako 1 000 YT video recenzií 10 miliónov vzhliadnutí
Odborné poradenstvo
Líder na trhu už 12 rokov
Všetky produkty testujeme

Popis produktu

Dokovacia stanica na stenu pre iPad 10,2 - 10,5" (matná čierna). Elegantný nástenný držiak s napájaním pre iPad v matnej čiernej farbe pre pohodlné vyberanie Vášho tabletu. Umiestnite Váš iPad na stenu do špičkovej dokovacej stanice s nabíjaním. Montážny systém tabletu SimpliDock umožňuje rýchle a jednoduché dokovanie, nabíjanie a pohodlný prístup k vášmu iPadu. Patentovaná zapustená dokovacia stanica pre iPad v stene zvýrazňuje estetiku spoločnosti Apple a zároveň dokonale dopĺňa váš interiérový dizajn. 

SimpliDock ponúka špičkovú techniku, tenšie rámy, lepšie materiály, luxusné povrchové úpravy, jednoduchšiu inštaláciu a všestranné umiestnenie na stenu. Ideálne pre inteligentnú domácnosť, bezpečnosť, dohľad, kamerové systémy, ovládanie hudby, alebo svetla, prípadne použite v komerčných priestoroch, ako konferenčnú miestnosť, hodiny, verejný kiosk, informácie o pacientoch atď. Skombinujte SimpliDock s vašou obľúbenou aplikáciou pre iPad pre bezkonkurenčné riešenie ovládania dotykovou obrazovkou, ktoré je vždy na dosah!

Luxusný a elegantný zapustený držiak (púzdro) na stenu s napájaním pre Váš iPad

simplidock ipad držiak na stenu

Elegantný minimalistický dizajn zapadne do vášho domova, alebo firmy. Jednoduché dokovanie a nabíjanie. Vysuňte iPad v priebehu niekoľkých sekúnd pevným stlačením. Možnosť inštalácie s "Pevným adaptérom", aby sa zabránilo jednoduchému odstráneniu. Zapustená montáž do steny, alebo povrchová montáž podľa potreby, pripevnenie na výšku, alebo na šírku. Vstavaný konektor Lightning (USB-C pre určité iPady) rozširuje napájanie vnútornej steny. Funguje s akoukoľvek štandardnou nabíjačkou iPadu. Ultratenký dizajn s hĺbkou 1,3 mm znamená jednoduchú montáž dokovacej stanice na požadované miesto. 

dokovacia stanica pre ipad na stenu čierna

Nemyslite si, že pridanie iPadu na stenu znamená, že musíte obetovať krásu svojho domova, alebo firmy! Žiadne powerbanky, ani zamotané káble. Pridaním dokovacej stanice pre iPad s napájaním v stene máte pohodlné miesto na ukotvenie iPadu, aby bol vždy nabitý a pripravený na použitie presne tam, kde ho potrebujete. SimpliDock je jediný nástenný držiak iPadu, ktorý umožňuje ukotvenie a vysunutie za menej ako 2 sekundy! Niekoľko silných magnetov drží iPad bezpečne na mieste, ale pevné stlačenie umožní, aby sa iPad v prípade potreby vysunul.

dokovacia stanica pre ipad

Vyrobené z vysoko kvalitného polykarbonátu a akrylu, ktoré zodpovedajú iPadu vo farbe aj lesku, aby sa dosiahol hladko integrovaný vzhľad. Najtenší rám na trhu! Ultra zapustené rámy vyčnievajú iba 1,5 mm pri montáži do steny, alebo 12 mm pri povrchovej montáži. V každom prípade SimpliDock dokonale zapadne do vášho interiéru.

umiestnenie ipad na stenu puzdro nastenne

Nedovoľte, aby vám úzke priestory bránili v inštalácii dokovacej stanice iPad priamo tam, kde ju potrebujete! SimpliDock funguje rovnako dobre v orientácii na výšku aj na šírku. Patentovaný dizajn SimpliDock umožňuje povrchovú montáž, alebo zapustenú inštaláciu do steny bez obáv z toho, čo je za povrchom steny. Pretože naše doky majú hrúbku iba 12 mm, ľahko sa inštalujú do dutých stien alebo podľa potreby preklenú cez stĺpiky, aby sa dokonale začlenili do estetického dizajnu vášho interiéru. Nabíjanie pomocou Lightning, alebo USB-C znamenajú, že máte neobmedzenú flexibilitu pri udržiavaní nabitého iPadu v doku.

ipad na stenu

Elegantné a štýlové uchytenie iPad-u do interiéru - dokovacia stanica na stenu

uchytenie ipad na stenu


 

Špecifikácia:

Dokovacia stanica pre: iPad 10,2 až 10,5"
Farba: matná čierna
Hrúbka: 12 mm

Obsah balenia: 

1x Dokovacia stanica s rámom
4x Montážne úchyty
1x Prísavka
1x Montážna šablóna
1x Manuál

 

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

นถก

montáž a dodávka, farba

นถก odpovedať

Je to náročné na inštaláciu?
Koľko dní doručujete na Phuket?
koľko farieb

Preložené z: th
Cool Mania

Dokovacia stanica na stenu pre iPad 10,2 - 10,5" (matná čierna)

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Nie, je to veľmi jednoduché, zvládne to každý. 😊
Samozrejme vieme doručiť až k vám.

Preložené z: th
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie