Bezdrotovy teplomer na maso - grilovaci teplomer do masa bluetooth (app mobil iOS / Android) do 100m

Kód tovar: 11-683
89,00 € Cena bez DPH: 74,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Bezdrotovy teplomer na maso - grilovaci teplomer do masa bluetooth (app mobil iOS / Android) do 100m. Vpichový Smart teplomer (sonda) na gril.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Bezdrotovy teplomer na maso - grilovaci teplomer do masa bluetooth (app mobil iOS / Android) do 100m. Vpichový Smart teplomer (sonda) na gril. Základné parametre bezdrôtovej grilovacej sondy: vzdialenosť prenosu signálu do 100 metrov. Konštrukcia s dvoma sondami - pre teplotu okolia + teplotu pečenia, rozsah detekcie teploty -20 stupňov ~ 100 stupňov, presnosť ± 1ºC. Zabudovaná batéria sondy 5 mAh, nabitá môže byť použitá približne do 24 hodín. Nabíjací box sondy s funkciou zosilovača Bluetooth, nabíjací box môže byť dobíjateľný, nabitie môže fungovať približne do 70 hodín, nabíjací box môže nabiť sondu približne 70-krát .

Inteligentný bezdrôtový grilovací teplomer - grilovacia sonda je špičkovým nástrojom pre každého vášnivého grilovacieho majstra. S modernými technológiami umožňuje presné monitorovanie teploty mäsa na grile. Jeho bezdrôtová funkcia poskytuje slobodu pohybu, zatiaľ čo inteligentné meranie zabezpečuje optimálne grilovanie, čím zaručuje, že každá porcia bude dokonale pripravená.

Tento teplomer vám poskytuje nielen istotu, že dosiahnete želaný výsledok, ale aj pohodlie a jednoduchosť ovládania. S intuitívnym dizajnom a možnosťou pripojenia k mobilnej aplikácii vám inteligentný bezdrôtový grilovací teplomer umožňuje sledovať a riadiť proces grilovania z pohodlia vášho smartfónu, čím prináša nový rozmer precíznosti a kontroly do vašej grilovacej rutiny.

Teplomer na grilovanie masa - bluetooth podpora do 100m (app na mobil)

Teplomer na grilovanie masa - bluetooth podpora do 100m (app na mobil)

Inteligentná multifunkčná aplikácia

Inteligentná multifunkčná aplikácia, navrhnutá pre spoluprácu s bezdrôtovým grilovacím teplomerom je nevyhnutným spoločníkom pre každého grilovacieho nadšenca. S jej prispôsobiteľnými nastaveniami varenia môžete upraviť teploty podľa vašich preferencií, zatiaľ čo odhadovaný čas varenia vám poskytuje presnú predstavu o tom, kedy bude jedlo pripravené. Aplikácia zároveň poskytuje upozornenia na teplotu, čím zabezpečuje, že žiadny moment nie je prehliadnutý. S funkcionalitou exportu teploty do grafu získavate prehľadné štatistiky, ktoré vám pomôžu zdokonaliť váš grilovací um a vždy dosiahnúť dokonalý výsledok. S priloženým zosilovačom signálu môžete odísť na väčšiu vzdialenosť, bez strachu, že stratíte signál teplomera.

app mobil smartphone teplomer na mobil

Vhodné do každého prostredia

Nezáleží na prostredí, pretože tento výnimočný bezdrôtový grilovací teplomer je vhodný pre každé prostredie. Jeho všestrannosť vyniká nielen pri grilovaní, ale aj pri použití v udiarni, kde dokáže presne monitorovať teplotu a zabezpečiť optimálne podmienky pre vaše jedlá. Výhodou je aj jeho použitie v rúre, na panvici či v teplovzdušnej fritéze, čím vám umožňuje perfektné varenie vo vnútri. Bez ohľadu na to, kde sa ocitnete, tento teplomer vám poskytne presné merania a umožní vám dosiahnuť výsledky, ktoré vyhovujú vašim chuťovým preferenciám.

smart teplomer na mäso gril grilovanie masa

Jednoduchá údržba

Jednoduchá údržba tohto grilovacieho teplomera je kľúčom k bezstarostnému grilovaciemu zážitku. Jeho vodotesný dizajn umožňuje jednoduché umývanie pod teplou vodou. S výdržou batérie až 24 hodín a priloženým nabíjacím púzdrom, ktoré môže teplomer nabíjať približne 100-krát (využívajúce AAA batérie), máte vždy dostatok energie na grilovanie. S týmto praktickým teplomerom môžete vždy dôverovať jednoduchej údržbe a dlhodobej spoľahlivosti.

bezdrôtový teplomer na mäso

Vytvorené z odolných materiálov

Tento bezdrôtový grilovací teplomer je vytvorený z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhotrvajúcu spoľahlivosť a výkon. Jeho keramická ručka pridáva dojem luxusu a zároveň poskytuje komfortné uchopenie pri manipulácii s teplomerom. Nerezová oceľ použitá v konštrukcii zabezpečuje vysokú odolnosť voči korózii a umožňuje jednoduché čistenie, čím sa zabezpečuje dlhodobá kvalita a estetický vzhľad tohto vynikajúceho grilovacieho nástroja.

Bezdrôtový teplomer na grilovanie

 

Špecifikácie teplomera:

 • Model: KR100-B
 • Dosah signálu: do 100m - pripojenie cez bluetooth
 • Doba nabíjania: 2h
 • Kapacita batérie: 5mAh
 • Pracovná teplota: -20~100°C
 • Teplota okolia: 0-300°C
 • Výdrž batérie: do 24h
 • Vodeodolnosť: IP 67
 • Rozmery: Priemer keramickej ručky 13,2mm; Priemer sondy 5.5mm; Celková dĺžka 152mm
 • Hmotnosť: 20g

Špecifikácie nabíjacieho púzdra:

 • Dosah teplomeru so zosilovačom signálu: do 100m
 • Doba nabíjania: 2h
 • Kapacita batérie: 3.7V 350 mAh Li-Ion
 • Výdrž pracovného času zosilovaču signálu: do 70h
 • Rozmery púzdra: 178x34x23mm
 • Hmotnosť púzdra: 86,5g (s batériou)


Obsah balenia:

1x Inteligentný bezdrôtový grilovací teplomer
1x Nabíjacie púzdro
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie