Video Baby monitor - Wifi SET - 5" LCD + FULL HD kamera s otáčaním s IR LED + VOX + Teplomer

Kód tovar: 88-263
179,00 € 159,00 € Cena bez DPH: 132,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Video Baby monitor - Detská pestúnka Wifi SET - 5" LCD + FULL HD kamera s otáčaním s IR LED nočné videnie + VOX (detekcia zvuku) + Teplomer.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Video Baby monitor - Detská pestúnka Wifi SET - 5" LCD + FULL HD kamera s motorickým otáčaním 360 stupňov s IR LED nočné videnie + VOX (detekcia zvuku) + Teplomer a obojsmernou komunikáciou cez reproduktor vďaka ktorej budete počuť plač či smiech Vášho dieťaťa, ale aj ono bude počuť Váš hlasmôžete pustiť na diaľku jednu zo 6 ponúkaných uspávaniek. Digitálna videopestúnka Video baby cam (monitor) - tento bezdrôtový monitorovací SET sa postará o bezpečie Vášho dieťatka vo dne i v noci. Funkcia teplomeru - pre monitorovanie izbovej teploty.

Vysoko kvalitný baby monitor a FULL HD kamera s nočným snímaním a monitorovaním teploty v izbe. Zabezpečí Vám vysokokvalitný prenos videa a zvuku cez veľký 5 palcový plne farebný displej na vzdialenosť až do 100 metrov v otvorenom priestore a v uzavretom interiéri do vzdialenosti do 25 metrov. Funkcia VOX - pre automatickú detekciu zvuku a upozornením priamo na displeji video monitora. Monitor má v sebe zabudovanú dobíjateľnú batériu s kapacitou 1500mAh, takže si ho môžete zobrať napríklad na záhradu a stále budete mať svoje dieťatko pod neustálou kontrolou. 

Video baby cam (pestúnka) s FULL HD kamerou 360 stupňov (ovládaná na diaľku) + reproduktor

video baby monitor - elektronická pestúnka

Digitálna doba prináša veľa zaujímavých technológií pre uľahčenie každodenného života a jednou z nich je aj táto audio-video opatrovateľka, ktorá zabezpečí neustály dohľad nad dieťatkom počas Vašej neprítomnosti. Bude pre Vás praktickou a nenahraditeľnou pomôckou v domácnosti počas starostlivosti o dieťa. Uhol pohľadu kamery sa nastavuje manuálne v smere hore-dole, doprava-doľava pre nastavenie presného uhla snímania.

Funkcia VOX - akonáhle sa bábätko zobudí upozorní Vás na to digitálna opatrovateľka opätovným zapnutím LCD displeja a prenosom zvuku

sledovanie dietata baby monitor digitalny

Opatrovateľka ponúka mnoho inovatívnych funkcií čím sa stáva jedinečnou vo svojom obore. Jednou z nich je obojsmerná komunikácia vďaka ktorej budete počuť plač či smiech Vášho dieťaťa, ale aj ono bude počuť Váš hlas a tak nebudete musieť stále odbiehať do jeho izby. Postačí zatlačiť tlačidlo a upokojiť dieťa prípadne mu môžete pustiť na diaľku jednu zo 6 ponúkaných uspávaniek. Ďalšou užitočnou funkciou je nočné snímanie vďaka IR LED svetlu, pre pohodlné sledovanie dieťatka počas jeho spánku bez nutnosti chodiť k nemu a zbytočne narúšať jeho kľudný spánok zapínaním svetla počas noci. 

dieta monitoring

V digitálnej opatrovateľke je aj zabudovaný teplomer pre neustále sledovanie interiérovej teploty, ktorá sa zobrazuje na LCD displeji a vy tak budete informovaný o aktuálnej teplote v izbe kde sa nachádza dieťatko. Na základe toho budete vedieť posúdiť či je teplota optimálna a či sa Vaše dieťa cíti príjemne. Môžete si tiež nastavit alarm teploty - ten Vás upozorní ak sa teplota izby ocitne mimo intervalu 18 až 30°C. 

Veľmi užitočnou ďalšou funkciou opatrovateľky je funkcia VOX, ktorá slúži na šetrenie energie a nájde svoje uplatnenie hlavne v noci. Počas neaktivity v izbe, kde je umiestnená kamera sa LCD displej prepne do úsporného režimu a zostane v ňom kým kamera nezachytí zvuk. Ako náhle sa bábätko zobudí upozorní Vás na to digitálna opatrovateľka opätovným zapnutím LCD displeja a prenosom zvuku. Kamera, aj monitor sa napájajú pomocou USB kábla (DC5V). Monitor má v sebe zabudovanú dobíjateľnú batériu s kapacitou 1500mAh, takže si ho môžete zobrať napríklad na záhradu a stále budete mať svoje dieťatko pod neustálou kontrolou. 

elektornicka pestunka video baby monitor

 

Vlastnosti: 

plus Obojsmerná komunikácia
plus Prenos videa a zvuku na vzdialenosť do 100m 
plus Farebný LCD displej 5"
plus Funkcia VOX (voice activated) 
plus Monitorovanie teploty izby
plus Nočné videnie - IR LED
plus Prehrávanie 6 detských uspávaniek
plus FULL HD kamera s rozlíšením 1920x1080 pixelov
 

Špecifikácia:

Rozlíšenie: FULL HD 1920x1080 pixelov
Wifi pripojenie: áno
Dosah 5-15 metrov v dome, 100 metrov von

Kamera: 
Senzor: 1/3" CMOS
Šošovka: 3.6mm, F=2.8
Uhol pohľadu: 70°
Nočné videnie: áno 7x IR LED, do 5 metrov
Napájanie: DC 5V, micro USB
Zabudovaný mikrofón a reproduktor: áno
PTZ motorické otáčanie kamery: áno

Monitor:
Typ: 5" farebný TFT
Nabíjanie: DC 5V, USB-C
Batéria: zabudovaná dobíjateľná 1500mAh, 3,7V
Zabudovaný mikrofón a reproduktor: áno

 

Obsah balenia:

1x Digitálna FULL HD video kamera
1x LCD displej 5"
2x Napájací kábel USB s adaptérmi do siete
1x Montážna sada
1x Držiak na kameru - nástenný
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie