Smart Video Baby Monitor s WiFi a nočným videním - Gynoii

Kód tovar: 88-156
150,00 € Cena bez DPH: 125,00 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Smart Video Baby Monitor s WiFi a nočným videním - Gynoii je detská videopestúnka, ktorá vám zaručí nepretržité sledovanie vašeho dieťaťa.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Smart Video Baby Monitor s WiFi a nočným videním - Gynoii je detská videopestúnka, ktorá vám zaručí nepretržité sledovanie vašeho dieťaťa aj počas vašej neprítomnosti prostredníctvom svojho smartfónu alebo tabletu cez WiFi pripojenie. Môžete byť v inej miestnosti a sledovať video z detskej izby v reálnom čase a vo vysokom rozlíšení 720P.

Detská videopestúnka má nočné infračervené videnie, ktoré je schopné snímať  v úplnej tme a aktivuje sa hneď potom, ako prístroj vyhodnotí že svetelné podmienky už nie sú vhodné pre denný režim. Výhodou je aj to že kamera nemá len pevnú šošovku, ale vďaka tichému servomotorčeku môžete objektív pohybovať podľa potreby a to 355 stupňov horizontálne a 110 stupňov vertikálne. Videopestúnku tak môžete pripevniť  na stenu stojanom, ktorý je súčasťou balenia, alebo položiť na akékoľvek miesto v izbe a stále budete mať dobrý výhľad na svoje dieťa. Zariadenie nepotrebuje batérie a je napájané sieťovým adaptérom.

 

aplikácia gynoii baby monitor

Pohyb kamery ovládate cez smartfón alebo tablet. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu Gynoii Baby cez Google Play pre iOS alebo Android a po krátkej jednoduchej inštalácii máte ovládanie plne pod kontrolou.
Videopestúnka má obojstrannú zvukovú komunikáciu a pohybové a zvukové oznámenia. To znamená že cez baby monitor môžete komunikovať so svojim dieťaťom, alebo môžete nastaviť zariadenie tak že vám pošle upozornenie zakaždým keď sa dieťa zobudí a začne sa hýbať alebo plakať. Dá sa nastaviť rôzna citlivosť upozornení.

Videopestúnka má aj slot pre micro SD kartu a unikátnu funkciu nepretržitého časozberného snímania, ktorého výsledok môže byť 20 – 40 sekundový videozáznam. Časozberným spôsobom záznamu si takto môžete vytvárať video-denník vašeho dieťaťa počas rôznych období a v rôznom veku.

 

videopestúnka schéma pripojenia


Zariadenie je možné pripojiť cez WiFi alebo sieťový kábel k internetu a vy tak môžete sledovať svoje dieťa z akéhokoľvek miesta na svete. Môžete dať prístup cez internet aj svojej rodine aby videli vaše dieťa. Tento prístup je obmedzený tým že nemôžu na diaľku hýbať kamerou ani komunikovať s dieťaťom iba sledovať priamy prenos. Počas priameho prenosu môže byť zdieľaný prístup na 4 zariadeniach okrem vašeho hlavného účtu. Prenos videa aj zvuku cez internet je zašifrovaný a pripojenie je zabezpečené heslom.
 

videopestúnka špecifikácie Gynoi

 

Špecifikácie:

plus Časozberné video
plus Infračervené nočné videnie
plus Obojsmerné Audio
plus Upozornenia pri pohybe alebo plači dieťaťa (nastaviteľná citlivosť)
plus Možnosť povoliť prístup 4 zariadeniam na sledovanie priameho prenosu
plus Rýchla a jednoduchá inštalácia
plus Úplne bezpečný
plus Jednoduché použitie

 

Obsah balenia:

1x Smart Baby Monitor Gynoii GPW-1025
1x napájací adaptér
1x stojan
1x inštalačný materiál (skrutky)
1x sieťový kábel
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

10%
10%
Kamil H.

Smart Video Baby Monitor s WiFi a nočným videním - Gynoii

Rýchle doručenie
Ochota eshopu
Baby monitory neustále padala wifi
Praktický nepoužiteľný, ale eshop vyriešil problém v môj prospech.