​Darčeky pre ženy 2023: TOP #20 tipov darček pre ženu

Darčeky pre ženy 2023: TOP #20 tipov darček pre ženu. Nemáte nápady?? My Vám poradíme aký dar pre mamu, priateľku, sestru, babku či manželku - darčekové inšpirácie pre Vás.

Ponúkame Vám tipy na darčeky, ktoré sú pre všetky ženy, stačí si vybrať, ktorý by bol najvhodnejší a môžete tak spraviť radosť kedykoľvek počas roka. Poznáte to... chceli by ste vybrať darček pre ženu, ale neviete ako na to. Bude spokojná? Bude sa jej páčiť? Kde vziať nápady? My Vám s tým trochu pomôžeme, nech sa páči vyberte si z našej ponuky darčekov pre ženy, tu sú naše tipy. 

Nechajte sa inšpirovať a možno práve naše tipy na darčeky pre ženy Vám pomôžu nájsť tie správne darčeky pre ženu, darček pre mamičku, darček pre sestru, alebo dar pre babku alebo len tak pre radosť. Venujte krásny prezent ako darček k narodeninám pre ženu, darček pre ženu na Vianoce, darček pre priateľku, valentínsky darček pre ženu, vtipné darčeky pre ženy, alebo ako darček pre mamu na Vianoce​. Pre bezradných manželov máme návrhy ako vybrať darček pre manželku, nerozhodný zaľúbenec si môže z našich tipov vybrať darček pre frajerku. Alebo keď sa blížia arodeniny či meniny, treba rozmýšľať aké vybrať darčeky pre ženy na narodeniny, a teda skúste vybrať z našich tipov darček pre ženu k 30ke, darček pre ženu k 40ke alebo darček pre ženu na 50ku. 

Napríklad drevená mapa na stenu je skvelý darček na jubileum ako darček k 50 narodeninám pre ženu, alebo vyhrievané veci sú dobrý nápad na vhodný a vďačný darček na 60-ku pre mamu, alebo ako darček pre babku. A samozrejme originálny, univerzálny a zároveň luxusný darček pre mamičku alebo ako darček pre sestru je napríklad luxusný USB kľúč ako šperk, na výber máte rôzne varianty. A digitálny WiFi fotorámik, tak to môže byť skvelý tip na darček pre ženu, ako darček pre mamu od detí, alebo ako darčeky pre ženy na vianoce, lebo vianoce sú sviatky radosti, pokoja a rodiny a vtedy sa dávajú darčeky pre ženy na vianoce a my dúfame, že náš tip na darček pre ženu vám pomôže pri výbere toho správneho darčeka pre ženu.

darceky pre zeny

 

#TOP 1 darček Luxusný USB kľúč - šperky ako krásny darček pre ženu

darceky pre zeny
 
Tak tento exluzívny šperkový USB kľúč je nepochybne jeden z najlepších tipov na darček pre ženy. Prekrásne a precízne vypracovaný šperk, ktorý v sebe ukrýva 16 GB úložný priestor pre filmy, fotky a dokumenty. Týmto darčekom isto nič nepokazíte, keď ho venujete ktorejkoľvek žene, dokonca aj malé školáčky uvítajú možnosť parádiť sa a zároveň šperk môžu použiť ako USB kľúč. Tento darček je vhodný úplne pre všetky ženy, dokonca aj pre mamu alebo babku, pretože aj keby nevedeli ako použiť USB kľúč ak nie sú počítačovo zdatné, nevadí... veď je to prekrásny šperk a ten poteší každú ženu. Luxusný USB kľúč ako šperk odporúčame ako darček TOP 1, lebo je vhodný aj ako darček na Valentína, darček z lásky, určite patrí medzi darčeky na vianoce a aj ako darček k narodeninám pre priateľku, sestru, mamu či babku, proste pre každú ženu :)

#TOP 2 darček HIPPSY - vec drieku - darček, ktorý je ochranný aj vtipný

darček pre ženu na 40 darček pre ženu Darčeky pre ženy
 
Neustále počujete ako si vaša partnerka sťažuje, že jej je chladno na kríže? A pritom aj tak nepočúva vaše dohováranie, že si má dať aspoň mikinu okolo pása, však? Vyriešte to týmto darčekom na Valentína alebo k narodeninám! Tento módny doplnok a zároveň užitočný univerzálny darček pre ženy - vyhrievací pás Hippsy, uvíta istotne každá žena. Takže týmto darčekom nič nepokazíte, práve naopak, vaša milovaná polovička sa poteší ako dbáte o jej zdravie a ocení aj to, že tento darček je dokonca v štýlovej farbe. Keďže v našom e-shope ponúkame Hippsy od veľkosti XS až po XXL a v rôznych farebných prevedeniach, je teda tento štýlový doplnok k outfitu výborným darčekom pre ženy. Hippsy - Vec drieku je nový ohrievač krížov, ktorý počas chladnejších dní ochráni driek a kríže.
 

#TOP 3 darček EMS stimulátor- darček pre pevné ženské tvary

darček pre frajerku

EMS Stimulátor na vytvarovanie bokov a pevného zadočku, ktoré Vám pomôže spevniť kritické ženské partie. Tento skvelý darček pre ženu, darček pre manželku alebo priateľku či frajerku je cvičebná pomôcka, ktorú môžete využiť kdekoľvek chcete. V kancelárii, doma, pri práci v záhrade. Stimulátor EMS skryjete pod šaty a nikto nebude mať ani potuchy, že pracujte na krásnych ženských krivkách. Darček pre ženu napríklad k 30 narodeninám, ktorý pomôže spevniť kritické ženské partie. Milé dámy! Spevnite zadoček, zúžte si boky a doprajte si konečne menšiu konfekčnú veľkosť, po ktorej už tak dlho túžite. Potešíte tak nielen seba ale aj mužské oko ;)
 

#TOP 4 darček Omladzujúca LED fotónová maska - darček na regeneráciu a vitalitu pleti

tip na darcek pre zenu
 
Hľadáte elixír mladosti? Chcete byť ako sa hovorí večne krásna a mladá? Máte unavenú bledú pleť ako bez života a potrebujete ju rozžiariť a oživiť? No tak neváhajte, a vyskúšajte tento darček pre manželku, priateľku alebo mamu - omladzujúcu LED fotónovú masku na tvár. Maska na tvár - LED technológia Fotorejuvenizácia na regeneráciu pleti a omladenie je novým a prevratným riešením v starostlivosti o pleť, krk a dekolt. Pleťová maska s LED na tvár je revolučným riešením pri problémoch s akné. Vhodný darček aj na Valentína k narodeninám pre ženy, pre sestru alebo pre ženu po 50-ke, ktorá isto uvíta takúto pohodlnú starostlivosť o pleť, zvlášť keď nemusí chodiť ku kozmetičke, ale skrášli sa jednoducho v pohodlí domova. 
 

#TOP 5 darček Vyhrievací pás na kríže - pre uvoľnenie stuhnutých svalov a bolesti

darček pre babku

Tento vyhrievací pás je ľahký a prenosný a tým pádom je super vhodný na turistiku, šport alebo len tak na všedný deň. Výborný nápad na tip na darček pre ženu. Vyhrievací pás je priam nenahraditeľný spoločník na chladné zimné dni, keď sa pohodlne usadíme do kresla pred telku popíjajúc teplý čaj, a zároveň cítime príjemné teplo z výhrevného infračerveného pása. Pás vyrába infračervené vlnové dĺžky pri vytváraní tepla, ľahko sa absorbuje ľudským telom, podporuje krvný obeh, posilňuje imunitný systém. Horúca terapia na úľavu od bolesti, vstavaná tepelná podložka poskytuje ultrakompaktné teplo pre bolesti chrbta, bolesti svalov, úľavu kĺbov a pri poraneniach. Tento ohrievač krížov určite patrí medzi darčeky pre ženy na narodeniny alebo na vianoce.
 

#TOP 6 darček LANGIE - Vreckový hlasový prekladač 53 jazykov - darček pre každú ženu

darček pre mamu
 
Dovolenka k moru, výlet do zahraničia, služobná cesta alebo za nákupmi "na skok" do susedných krajín, pobehať po veľkoobchoch, móda a nové vychytávky... Poznáte ženu, ktorá by to nemala rada? :) My nie. A práve preto venujte tento darček pre ženu, ktorý zariadi aby to mali ženy ešte ľahšie a aby mali nielen dokonalý nákupný zážitok, ale aj aby sa mohli skvele dohovoriť v danej krajine bez trapasov! Tento elektronický hlasový prekladač LANGIE dokáže preložiť až neuveriteľných 53 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny. Stačí ho zobrať zo sebou do vrecka a potom vysloviť čo potrebujete preložiť, a hotovo. Univerzálny darček pre každú ženu.
 

#TOP 7 darček Drevená mapa na stenu - mapa ako obraz univerzálny darček pre ženy

darčeky pre ženy

Jedným s naozaj originálnych darčekov pre ženu napríklad k narodeninám je práve nástenná drevená mapa, ktorá poteší svojím jedinečným a kvalitným spracovaním. Každý jeden kus je ručne opracovaný, kde sa naozaj dbá na každý detail. Na výber máte rôzne rozmery od 100cm x 60cm po 300cm x 175cm a rôzne farby dreva. Celá cestovateľská mapa na stenu sa skladá z niekoľkých drevených častí, ktoré sa dajú na milimeter presne spoji a v balení nájdete všetko čo potrebujete na inštaláciu. Je to ako jednoduché puzzle. Tento dizajnový interiérový kúsok je skvelým darčekom pre ženu, ktorá miluje cestovanie a spoznávanie nádherných miest na našej Zemi. Originálny a luxusný darček pre ženu na Vianoce či k inému sviatku ako doplnok do domácnosti, firmy či podniku.
 

#TOP 8 darček Digitálny WiFi fotorámik - podeľte sa o svoje jedinečné zážitky a zdieľajte fotografie online

dar pre mamu

Predstavte si tú skvelú možnosť podeliť sa o nádherné zábery s Vašimi priateľmi z ktoréhokoľvek kúta na svete. Digitálny WiFi fotorámik je vynikajúci ako tip na darček pre ženu, babku alebo mamu. Digitálny fotorámik s WiFi 10,1"s 8GB pamäťou - posielanie foto online a dotykovou obrazovkou prichádza s funkciou zdieľania fotografií priamo z Vášho mobilného telefónu prostredníctvom aplikácie Frameo. Fotorámik je krásny darček pre mamičku, ktorá bude mať aktuálne fotografie svojich detí alebo vnúčat hneď priamo z dovolenky, výletu alebo priamo z domácnosti svojej rodiny, keďže sa fotografie aj s popismi dajú posielať priamo do rámčeka. Digitálny fotorámik je darček pre ženy ale aj pre celú rodinu.
 

#TOP 9 darček Svalový stimulátor EMS - darček, ktorý pomôže vytvarovať postavu

darček pre priateľku
 
Svalový stimulátor ako darček na vianoce, alebo ako darček pre priateľku či sestru poteší nielen aktívne fitness milovníčky, ale aj všetky ženy, ktoré v tejto uponáhľanej dobe nič nestíhajú. A práve preto je toto zariadenie vhodné ako tip na darčeky pre ženy. Tento svalový formovač prináša veľkú výhodu, že je to úplne bez námahy, jednoducho stačí zapnúť svalový formovač a relaxovať. Postačí používať svalový formovač len 30 minút denne po dobu 3 po sebe nasledujúcich mesiacov popri zdravej životospráve a výsledky sa dostavia. A formovač svalov ako darček pre manželku či k narodeninám pre kolegyňu dokonale poslúži na tréning a zlepšovanie postavy práve počas virálnych sezón, keď nie je ani možné zacvičiť si do posilňovne, takže je to úžasne pohodlné nechať pracovať prístroj za nás a úplne bez námahy :)

#TOP 10 darček Masážna LED kefa na vlasy - pre krásne a zdravé vlasy

 
darcek pre manzelku
 
Masážna LED kefa na vlasy je výborný tip na darčeky pre ženy. Tento darček udrží vaše vlasy zdravé a krásne, pretože lieči vlasy aj pokožku hlavy. Prenosná laserová LED infračervená elektrická masážna kefa na vlasy proti vypadávaniu vlasov. Nový laserový masážny prístroj na obnovu rastu vlasov používa najnovšiu laserovú jemnú technológiu (650 nm) s micro-prúdom a vysokým výkonom LED svetelnej terapie. Vlasy budú zdravšie, a tým sa zabráni ďalšiemu vypadávaniu vlasov a zároveň stimuluje rast vlasov. Užitočný darček pre každú ženu, darček pre sestru, manželku aj mamu napríklad k narodeninám, ktorý sa dá používať priamo v pohodlí domova. 
 

#TOP 11 darček 7 v 1 ultrazvukový masážny prístroj - darček pre ženy na vytvarovanie postavy

tipy na darčeky pre ženy
 
7 v 1 Ultrazvukový galvanický fotón EMS zoštíhľujúci masážny prístroj. Tento prítroj je dobrý tip na darček pre ženy, má 7 funkcií, ako je masírovanie tela, infračervená terapia teplom, galvanické skrášľovanie, anticelulitídny efekt, fotónovú rejuvenizáciu, zoštíhlenie tela a napínanie pokožky. Je to účinný ultrazvukový masážny prístroj na skrášlenie tváre a tela, omladenie pleti a má mini a štýlový vzhľad, je pohodlný na prenášanie a má jednoduché použitie. Multifunkčný masážny prístroj ako darček k 50 narodeninám pre ženu, alebo ako darček pre mamu, pre setru či priateľku.

#TOP 12 darček Sleepphones slúchadlá na spanie - pre príjemný spánok a relax

darcek pre sestru

Chcete venovať príjemný a zároveň úžitočný vianočný darček pre rodičov, muža, ženu či vaše deti? Tak potom tieto sleephones - slúchadlá na spanie sú tou správnou voľbou! Nie je nič príjemnejšie ako pokojný spánok, a je ešte lepšie ak zaspávate pri jemných melódiách v slúchadlách, ktoré si sami predvolíte, aby vám vaša obľúbená hudba hrala do uška. Samozrejme ich nemusíte používať len na zaspávanie, rovnako dobre ich môžete počúvať aj pri učení či relaxovaní. Stačí si túto fleecovú čelenku nasadiť, pripojiť MP3 prehrávač, walkman či iPod, pohodlne sa usadiť či ľahnúť a relaxovať :)
 

#TOP 13 darček Antigravitačný levitujúci glóbus - štýlový doplnok do interiéru

darcek k narodeninam pre zenu
 
Tak tento glóbus patrí rozhodne medzi tipy na darčeky pre ženy, pretože sa hodí úplne všase, či už do obývačky, kde každá žena isto ocení štýlový a coolový vzhľad glóbusu, alebo je vhodný aj pre náročnejšie ženy, ktorým sa páčia zaujímavé doplnky do kancelárie či pracovne. Levitujúci glóbus sveta sa nielen vznáša nad podstavcom, ale aj rotuje a k tomu svieti, čiže svojim vybavením dokonale umocňuje coolový efekt. Darček pre mamu? Určite áno, hlavne ak rada číta, pretože podstavec glóbusu môže byť aj encyklopédia, a intelektuálny dojem je tak umocnený. Darček pre ženu k 30, 40 či 50 narodeninám? Pravdaže! Veď je to úžasná kombinácia umenia, intelektu a high-tech technológie v jednom. Je to dokonalý doplnok do kancelárie, domu, bytu, alebo na chatu, napríklad v miestnosti s krbom a knižnicou vynikne úplne efektne! 

#TOP 14 darček Ochranné masky na tvár - ochranný a štýlový darček

darcek pre sestru
 
V práve prebiehajúcej virálnej sezóne je toto univerzálny darček pre všetky ženy, či už ako darček na vianoce,  narodeniny Valentína alebo k inému sviatku. Keď už sa musíme chrániť rúškami a maskami na tvár, tak nech je to aspoň podľa nášho výberu, vkusu a nálady. Ochranné rúška na tvár si môžeme dokonca prispôsobiť nášmu outfitu, podľa farby, vzoru alebo materiálu, z ktorého je rúško vyrobené. V našom e-shope nájdete na výber rôzne materiály rúšok ako 100% bavlna, polyester alebo hodváb, ktorý sa dokonale hodí pre rúška na oficiálnu príležitosť alebo aj napríklad na obchodné rokovanie či pracovný pohovor. Takže tento darček určite poteší každú ženu, dokonca aj ako hlavne ak sa trafíte do jej štýlu a tým dokážete ako dobre ju poznáte, alebo stavíte na starú dobrú klasiku jednofarebných rúšok, alebo najčastejšie zaužívané čierne rúško s motívom. Vhodný aj ako darček pre mamu od detí, darček pre manželku, darček pre frajerku alebo ako valentinsky darček pre ženu.
 

#TOP 15 darček Zábavné rúška na tvár - darček, ktorý je ochranný aj vtipný

vtipny darcek pre ženu
 
Celý svet má dnes problémy s pandémiou COVID-19 a bohužiaľ sa rúšok asi tak rýchlo nezbavíme. Rúška či masky na tvár sa stali každodennou súčasťou nášho života. Tak si teda spríjemnime nutné nosenie rúšok vtipným vzorom či motívom, na ktorom sa už aj tak dosť vystresovaní ľudia aspoň zabavia a spíjemnite im deň. Nápadité, štýlové a vtipné darčeky pre ženy, pre frajerku či sestru. V našej ponuke nájdete rúška tých najšialenejších vzorov a štýlov. Sú nielen skvelým darčekom pre ženy so zmyslom pre humor či teenagerky. Nosením takýchto crazy, vtipných a bláznivých rúšok prinesiete radosť a úsmev vášmu okoliu, a hoci ten úsmev nevidno pod rúškami, ktoré nosia ľudia čo ich stretnete, určite tam je... a 100% pobavia a zlepšia náladu :)


#TOP 16 darček Vyhrievané veci na telo - darček, ktorý zohreje hlavne v chladnom počasí

darček pre mamu od detí

Vonku je zima alebo je chladnejšie počasie? Tak sa stačí zohriať A dá sa to spraviť aj cielene, presne na tie časti tela, ktoré potrebujete zohriať. Ideálny darček pre ženy, pretože je tak univerzálny, uvíta ho každá žena. Vyhrievané veci na telo, napríklad také vyhrievané vložky do topánok. To je pocit, keď človek kráča po ulici, vonku štípe mráz a pritom nohy v teple. Na nezaplatenie... Alebo vyhrievané rukavice, ponožky, návleky alebo ohrievač krížov - tak to je vynikajúci darček pre mamu, sestru, darček pre priateľku alebo starkú. S týmto skvelým darčekom aj na vianoce či narodeniny bude teplo aj keď vonku je treskúci mráz.
 

#TOP 17 darček Karaoke párty mikrofóny - skvelý darček pre karaoke zábavu

darcek pre priatelku

V týchto dňoch práve žijeme práve v chaotickej dobe, a netušíme kedy sa dostaneme na zábavu, tanec či oslavu, a tak si spravme teda diskotéku priamo doma s týmto darčekon pre celú rodinuKaraoke bluetooth mikrofón je dokonalý darček pre ženy, ktorý rozosmeje každého, alebo aj rozplače - pokiaľ je spevácky výkon strhujúci až máte zimomriavky, alebo naopak tak strašný, že sa vám chce plakať :) Vyskúšajte si zaspievať známe piesne a čakajte na odozvu divákov. A že sa vaša rodina váľa od smiechu na zemi? No a čo? Veď zábavu potrebuje veru každý. A tento skvelý darček pre manželku, mamu či sestru, či do práce ako darček pre kolegyňu, prinesie zaručene kopec zábavy a vytvorí tú pravú párty :)
 

#TOP 18 darček Elektrické piáno - darček, ktorý bude hrať podľa vášho rytmu

darcek pre zenu na vianoce

Rolovacie piano ako špeciálny tip na darček pre ženu, s ktorým môžete zahrať melódiu akú len chcete. A že nie ste dokonalý virtuóz a neviete tak uchvacujúco hrať na klavíri? To nevadí. Tento darček "privrie oči" a určite prehrá aj amatérsky zvládnutú skladbu, veď predsa ide o pohodu a zábavu. Bluetooth rolovacie piano určite patrí medzi originálne darčeky napríklad na 40 narodeniny, alebo ako darček pre manželku či priateľku. A pokiaľ ovládate hru na klavíri a piane veľmi dobre, tak vaše hudobné kreácie ocení nielen vaša rodina, ale aj susedia :)

#TOP 19 darček Magnetické guličky - NEOCUBE ideálny darček pre každú ženu

darcek pre sestru

Magnetické guličky NEOCUBE ako darček pre ženy a nielen pre nich - Ideálny darček pre Vás či Vašich blízkych. Tento skvelý relaxový darček pre ženy napríklad aj na Valentína, alebo na narodeniny pre mamu či manželku. Magnetické guličky podporujú kreativitu a priestorovú predstavivosť, uvoľňujú napätie a stres a sú vhodné pre chvíle relaxu, a zároveň posiľňujú sústredenosť a precvičujú pohyblivosť a obratnosť prstov. Proste úžasný tip na dokonalý darček pre ženu na pobavenie a odbúranie stresu, s ktorým určite nič nepokazíte ak ho venujete ako darček k sviatku narodenín alebo k životnému jubileu ako darček na 30-ku alebo aj 60-ku :) 

 

#TOP 20 darček Svietiace LED topánky - darček, s ktorým určite zažiarite na každej párty

darcek pre zenu k 30ke

Venujte tento coolový darček pre ženu - tieto štýlové LED svietiace botasky s multifarebnou LED podrážkou, s ktorými každý zažiari na párty alebo pri každodennom nosení. Táto módna vychytávka je vynikajúcim darčekom pre ženu, či už na vianoce alebo k narodeninám. A hlavne mladá generácia ocení, že tenisky majú ovládanie rôznych farieb a dokonca farebné LED diódy reagujú na rytmus hudby. LED svietiace tenisky - coolový darček nielen pre mladých patrí medzi originálne darčeky pre ženy, ako darček na Valentína alebo k narodeninám.

 

Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete v e-shope www.cool-mania.eu