Darčeky pre deti 2021: TOP #20 tipov darček pre chlapcov a dievčatá

Darčeky pre deti 2021: TOP #20 tipov darček pre chlapcov a dievčatá. Nemáte nápady?? My Vám poradíme aký darček pre dieťa na narodeniny, vianoce aťd. Najlepšie darčekové inšpirácie pre Vás.

Ach tie naše deti... je tak jednoduché vybrať darček pre dieťa keď je ešte malinké, vtedy ešte nič neošomre a baví ho skoro všetko, čiže keď vyberieme darček pre 5 ročného chlapca či dievča, ešte je to v pohode, bude vďačné a poteší sa každému darčeku. Ale akonáhle dietky podrastú, rastú s nimi aj ich nároky na darček a aj sa človek musí veru zamýšľať, aké detské darčeky by boli najvhodnejšie. Je jasné, že vyberáme odlišné darčeky pre chlapcov a darčeky pre dievčatá, pretože to by sa napríklad chlapec nenahneval, keby sme mu dali ako darček pre 10 ročného chlapca napríklad kozmetický kufrík so šminkami. Alebo ak by sme rozmýšlali aké sú vhodné darčeky pre dievčatá na narodeniny, a dali by sme im napríklad futbalovú loptu, to by tiež neboli nadšené. To isté je, keď hľadáme vianočné darčeky pre chlapcov, alebo darčeky na vianoce pre dievčatá. Takisto je treba uvážiť, napríklad aký darček pre 7 ročného chlapca je vhodný, pretože ak mu venujeme darčeky pre deti od 10 rokov, tiež to nemusí byť dobrá voľba. A potom je tu najnáročnejšia veková skupina - dospievajúce deti, vieme veľmi dobre ako nás vie potrápiť keď hľadáme vhodné darčeky na vianoce pre teenagerov, to je katastrofa vybrať niečo vyhovujúce a coolové...


A Vianoce sú celkovo pre nás rodičov totál zaberák, hľadáme vtedy darčeky na vianoce pre deti doslova úporne, a vtedy by sa ozaj zišlo, keby niekto vedel poradiť nejaký tip na darček pre dieťa. My vám v našom blogu ponúkame tipy na darčeky pre deti, či už ako darček pre 8 ročného chlapca či dievča, darček pre prvákov, darček na 18 pre chlapcov aj pre dievčatá. Taký vhodný darček pre 11 ročného chlapca by mohli byť napríklad svietiace LED topánky, ako darček pre 13 ročného chlapca bude výborné aj užitočné zábavné rúško s 3D potlačou. V našich tipoch darčekov pre deti nájdete inšpiráciu na vianočné darčeky pre deti, darčeky k narodeninám alebo len tak pre radosť. Tak sa pohodlne usaďte pri šálke dobrej kávy alebo čaju, a nech sa páči poprezerajte si naše tipy na prezenty, a nielen ako darčeky pre deti na Vianoce, ale na akýkoľvek sviatok alebo k akejkoľvek príležitosti.

 

darceky pre deti

#TOP 1 darček Svietiace LED topánky - Darčeky pre deti

darčeky pre deti

Venujte tento coolový darček pre deti - tieto štýlové LED svietiace botasky s multifarebnou LED podrážkou, s ktorými každý zaujme na párty alebo pri každodennom nosení. Táto módna vychytávka patrí medzi vynikajúce darčeky pre deti, či už na vianoce alebo k narodeninám. A hlavne mladá generácia ocení, že tenisky majú ovládanie rôznych farieb a dokonca farebné LED diódy reagujú na rytmus hudby. V momentálnej situácii nemôžme zažiariť na diske alebo zábave, tak si spravme párty každý deň a zažiarme ako hviezda parketu kľudne aj cestou do školy alebo len tak von, veď tento darček aj pre teenegera vie zaujať a byť cool. LED svietiace tenisky - coolový darček nielen pre mladých patrí medzi originálne tipy na darčeky pre deti, ako darčeky pre chlapcov či darčeky pre dievčatá.

#TOP 2 darček LED tričká - darček na každú párty

darček pre 11 ročného chlapca
A znova sme pritom, že je práve taká doba, keď nám nie je povolené zažiariť na diskotéke v bare alebo niekde na koncerte. Ale prečo si nespraviť diskotéku a zábavu hocikde, alebo zaujať aj napríklad vonka? Tento coolový darček je výborný darček pre 13 ročného chlapca alebo aj ako darček pre chlapcov aj darček pre dievčatá. Tričká sú vybavené super svietiacim a blikajúcim panelom, ktorý reaguje na hudbu a bliká do rytmu. V našom e-shope nájdete rôzne motívy a veľkosti tričiek, stačí si len vybrať LED darček pre deti.
 

#TOP 3 darček Karaoke párty mikrofóny - skvelý darček pre karaoke zábavu

vianočné darčeky pre deti

A  práve preto, že akurát žijeme v takej chaotickej dobe, a teda netušíme kedy sa dostaneme na koncert, divadlo či kabaret, tak si spravme predstavenie priamo doma s týmto darčekom pre deti a celú rodinuKaraoke bluetooth mikrofón je dokonalý darček pre dieťa, darček pre chlapca alebo aj ako darček pre dievča, ktorý určite pobaví divákov - rodinu, alebo aj ulicu, pokiaľ si zaspievate na balkóne :) Vyskúšajte si zaspievať známe piesne a čakajte na odozvu divákov. Ak sa všetci rehocú, tak to bol vskutku "zaujímavý výkon", ak plačú tak asi bolo povedzme trochu fiasko, ale jedno je isté, s týmto mikrofónom sa zabavia všetci. Tento skvelý gadget patrí zaručene medzi tipy na darčeky pre deti.

#TOP 4 darček Elektronické bicie alebo piáno - darček, ktorý bude hrať podľa vášho rytmu

darčeky na vianoce pre deti

Elektronické bicie  - silikónová podložka set s 9 bubnami + bluetooth reproduktor s nožnými pedálmi je ľahko prenosný hudobný set. Dobrý tip na darček pre deti, s ktorým môžete zahrať melódiu akú len chcete. A že nie ste dokonalý bubnista a neviete tak uchvacujúco bubnovať? To nevadí. Tento darček je limitovaný len vašou fantáziou, hrajte melódiu akú len chcete. Pokiaľ vám to ide dobre, tak si rodina bude dupkať nohou do rytmu, a ak vám to nepôjde, tak maximálne budú búchať susedia metlou do stropu :) Bluetooth elektronické bubny určite patria medzi originálne detské darčeky, alebo napríklad darčeky pre dievčatá na narodeniny aj pre chlapcov.

 

#TOP 5 darček Ochranné masky a rúška na tvár - ochranný a štýlový darček

darcek pre prvakov
 
V práve prebiehajúcej virálnej sezóne je toto univerzálny darček pre všetky deti, či už ako darček na vianoce, darček na narodeniny alebo k inému sviatku. Keď už sa musíme chrániť rúškami a maskami na tvár, tak nech je to aspoň podľa nášho výberu, vkusu a nálady. Ochranné rúška na tvár si môžeme dokonca prispôsobiť nášmu outfitu, podľa farby, vzoru alebo materiálu, z ktorého je rúško vyrobené. Takže tento darček určite poteší každé dieťa, predškoláka alebo aj tínedžera. Čierne rúška bez vzoru, alebo jednofarebné rúška so vzorom sú vhodné ako darčeky pre deti od 10 rokov rovnako ako aj darček pre 8 ročného chlapca, darček pre prvákov alebo ako vianočné darčeky pre deti, univerzálne pre dievča aj chlapca.

#TOP 6 darček Zábavné rúška na tvár - darček, ktorý je ochranný aj vtipný

darceky na vianoce pre dievcata
 
Celý svet má dnes problémy s pandémiou COVID-19 a bohužiaľ sa rúšok asi tak rýchlo nezbavíme. Rúška či masky na tvár sa stali každodennou súčasťou nášho života. Tak si teda spríjemnime nutné nosenie rúšok vtipným vzorom či motívom, na ktorom sa už aj tak dosť vystresovaní ľudia aspoň zabavia a spríjemníte im deň. Nápadité, štýlové a vtipné darčeky pre deti, darčeky pre chlapcov alebo darčeky pre dievčatá. V našej ponuke nájdete rúška tých najšialenejších vzorov a štýlov. Sú nielen skvelým darčekom pre deti so zmyslom pre humor či teenagerov. Nosenie takýchto crazy, vtipných a bláznivých rúšok prinesie radosť a úsmev vášmu okoliu a 100% pobavia a zlepšia náladu všetkým ľuďom naokolo :)
 

#TOP 7 darček Neónové Purge masky - coolový darček pre teenagerov

darček na 18 pre chlapcov
 
Tak a sme pri super nápade ako venovať coolový darček pre chlapca alebo darčeky na vianoce pre teenagerov. LED masky s motívmi scary či horror, každopádne zaujmú doslova hneď na prvý pohľad. Vynikajúci darček na 18ku pre chlapcov, určite s tým ohúria všetky mladé slečny, ktoré z nich budú paf :) Veď svietiaca purge maska alebo skull masky sa len tak nevidia každý deň. A tento darček patrí medzi tipy na darček pre deti hlavne na sviatok Halloween, vtedy tieto masky napríklad aj ako darček pre 13 ročného chlapca vytvoria tú správnu strašidelnú atmosféru a vyvolajú údiv a rešpekt na tvárach všetkých okoloidúcich. 

#TOP 8 darček Neónové Rave masky - darčeky pre chlapcov, ktoré pritiahnu pozornosť

darčeky pre chlapcov
 
Ďalší darček pre chlapca alebo darček pre dievča, ktorý isto zaujme okolie a pritiahne pozornosť. Neónové rave masky pôsobia ozaj tajomne a strašidelne a reagujú na zvuk, tlesknutie rukami alebo na rytmus hudby. Originálny a zaujímavý tip na darček pre deti. Ale tieto masky sú skôr vhodné ako darčeky pre deti od 10 rokov alebo ako darček pre chlapca na 18 narodeniny, pretože tie menšie deti by sa mohli zľaknúť. Aj keď v dnešnej dobe sú deti už riadne vycvičené a zvyknuté na scary atmosféru v hrách na počítači alebo na hracích konzolách. Maska je vybavená zvukovým senzorom a bliká, podľa zvuku alebo ako hrá hudba. 

#TOP 9 darček Programovateľné okuliare CHEMION - štýlový darček pre dievčatá aj chlapcov

darčeky pre dievčatá na narodeniny
 
Slnečné okuliare poznáme asi všetci a stačí nám, že chránia pred slnkom. Ale tieto programovateľné LED party MATRIX okuliare majú vlastný software. Topka nápad na darčeky pre deti! Napíš si ten správny text alebo si vyber z množstva rôznych predvolených animácií a ver, že budeš stredobodom pozornosti všade kde sa objavíš! S týmito programovateľnými led okuliarmi si získaš pohľady všetkých naokolo. Sú najlepším spôsobom ako vyniknúť na párty alebo len tak vonku na ulici, zaručene spôsobia rozruch! Horúci tip na coolový darček pre teenagerov alebo ako darčeky pre dievčatá na narodeniny.

#TOP 10 darček Tetovacie rukávy - darček pre teenagerov

darček pre 13 ročného chlapca
 
Chcem mať vlastné tetovanie! Novodobé deti už od útleho veku otravujú rodičov s tým, že kedy si už môžu dať tetovanie. Väčšina to má dovolené až od osemnástich. Ale kým teda my rodičia povolíme ozajstné tattoo, tak spravme kompromis a venujme našim deťom tieto nápadité a zaujímavé tetovacie rukávy s rôznymi motívmi a farbami. Pútavý a netradičný tip na darček pre deti, napríklad ako darček pre 13 ročného chlapca alebo ako vianočné darčeky pre chlapcov. A mamičky budú pokojné, že deti to majú na rukách len "akože" a večer TO dajú dole, a dokonca sa TO dá prať :)

#TOP 11 darček Magnetické guličky - NEOCUBE ideálny darček pre každé dieťa

darček pre 10 ročného chlapca

Magnetické guličky NEOCUBE - ideálny darček pre deti na narodeniny. Toto je skvelý relaxový darček pre dieťa na vianoce či k inému sviatku. Magnetické guličky podporujú kreativitu a priestorovú predstavivosť, uvoľňujú napätie a stres,a zároveň posiľňujú sústredenosť a precvičujú motoriku. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie nielen ako darček pre dieťa. Tieto Buckey Ball guličky si deti jednoducho zamilujú. Proste úžasný tip na dokonalý darček pre deti na pobavenie a odbúranie stresu, s ktorým určite nič nepokazíte ak ho venujete ako darčeky pre chlapcov či darčeky pre dievčatá :) 

#TOP 12 darček Pracky na opasok - štýlový doplnok k outfitu

darček pre 7 ročného chlapca
 
Chcem byť kovboj! Ja zas chcem byť motorkár! A ja sa chcem cítiť ako spevák skupiny Metallica! Že je to nemožné? Ale kdeže, práveže veľmi ľahké. Stačí venovať vášmu dieťaťu originálny darček pre chlapca či pre dievča - pracku na opasok a bude tým, kým len bude chcieť. Medzi naše tipy na darčeky patria určite aj pracky na opasok, a v našom e-shope si môžete vybrať z mnoho motívov, od loga hudobnej skupiny, cez obľúbených hrdinov z filmov až po detské postavičky z rozprávok či hier. Nájdete u nás aj vtipné a coolové pracky na opasok, ktoré sú vhodné napríklad ako darček na vianoce pre teenagerov

#TOP 13 darček Detské čelenky so slúchadlami - pre oddych a relax a počúvanie hudby

darček pre 5 ročného chlapca

Rozkošná detská čelenka so slúchadlami - toto je krásny darček pre chlapca alebo aj ako darček pre dievčaJe vyrobená z mäkkého flísu, vďaka čomu je hebká a mimoriadne pohodlná na nosenie pre deti, ktoré ju milujú pretože je perfektná pre sledovanie filmov na posteli, aj počas dlhých jázd v aute, pretože v čelenke sa nachádzajú ultra ploché slúchadlá. Čelenku je možné pripojiť priam ku všetkým audio zariadeniam, ako je televízor, tablet, MP3 prehrávač, notebook či mobil. V našom e-shope nájdete zábavné a milé vzory týchto čeleniek, ktoré určite patria medzi dobrý nápad na detské darčeky. 

#TOP 14 darček Mini reproduktory - coolový darček pre deti

darček pre dieta
 
Tak tento mini reproduktor patrí medzi high-tech výbavu každého dieťaťa, ktoré má už svoj vlastný mobil, počítač či hernú konzolu. Tento darček pre deti je totál univerzálny darček, nenájde sa ani jedno dieťa, čo by ho ošomralo keď ho dostane napríklad ako darček na narodeniny. Bluetooth mini reproduktory sú skrátka IN a navyše, pokiaľ má ešte aj originálny dizajn napríklad ako Hello Kitty, Mimoň, Ironman alebo postavy zo Star Wars, bude to zaručene skvelý darček pre každé dieťa, či už ako darčeky pre chlapcov, darčeky pre dievčatá alebo darčeky pre deti od 10 rokov. Coolový darček pre deti.

#TOP 15 darček Levitujúce predmety - štýlový high-tech darček pre deti

tipy na darceky pre deti
 
Levitujúce predmety sa stávajú absolútnou topkou a špičkou high-end technologických vychytávok. Toto je už ozaj nielen originálny darček pre deti, ale aj štýlový a nadčasový. Veď si len predstavte reakciu vášho dieťaťa, keď mu venujete takúto šikovnú vecičku ako napríklad bluetooth UFO reproduktor, ktorý sa vznáša nad podložkou! Alebo antigravitačný glóbus či mesiac, ktoré majú navyše aj podsvietenie v tme, aby bol futuristický efekt dokonalý. Mimochodom, glóbus je vhodný ako darček pre prvákov, má edukatívny charakter, keďže je tam celá mapa sveta. V našom e-shope si môžete vybrať rôzne prevedenia levitujúcich predmetov, v rôznych farbách a tvaroch.

#TOP 16 darček Športové UV bluetooth okuliare - elegantný a módny darček

darčeky pre deti od 10 rokov
 
A toto sú ďalšie slnečné okuliare, ktoré ani zďaleka nie sú len tak obyčajné. Tento high-tech darček pre deti je perfektná kombinácia bezdrôtových reproduktorov s mikrofónom a slnečných okuliarov s UV filtrom. Dnešné deti sú zhýčkané modernou dobou a ani by si nevedeli predstaviť, že by napríklad pri bicyklovaní museli na volant namontovať rádio, CD prehrávač alebo gramofón či reproduktory, aby počas jazdy mohli počúvať obľúbenú hudbu... uff príšerné čo len pomyslieť :) Vďaka za pokrokovú technológiu, ktorá to zariadi jednoducho, stačí cez bluetooth pripojiť okuliare k telefónu a pohodlne počúvať obľúbené skladby pri športovaní, na bicykli alebo si vybaviť telefonát počas šoférovania. UV bluetooth okuliare, dokonalý tip na darček pre dieťa!
 

#TOP 17 darček Hovoriaci škrečok - zábavný kamarát pre deti

darček pre 8 ročného chlapca
 
Tak tento super coolový škrečok je ozaj topka ako tip na darček pre deti. Opakuje úplne všetko čo poviete. A najlepšie je keď mení hlas podľa toho, kto hovorí. Opakuje detský hlas a vtom sa pridá napríklad otec a je sranda ako škrečok vylúdi hrubý smiešne zmutovaný mužský hlas, alebo naopak zase mamin ženský vysoký hlas. Dokonalý darček pre 5 ročného chlapca, darček pre prvákov alebo ako darček pre menšie dieťa, je to originálny darček pre všetky vekové kategórie. Užijete si s ním toľko srandy a všetci Vaši priatelia Vám ho budú závidieť. Odporúčam z vlastnej skúsenosti, máme ho doma a naša dcérka nosí škrečka všade so sebou :)

#TOP 18 darček Detská LCD tabuľa na kreslenie - inteligentný darček pre deti

tipy na darceky pre deti
 
Poznáte to... počarbané papiere, stôl alebo aj steny. Každé dieťa sa potrebuje realizovať a preto hľadá akýkoľvek povrch kde bude skúšať svoje kreslené kreácie. Ale problém je, že to napríklad zo stola alebo zo steny nejde umyť. Máme tu pre vás inteligentný tip na darčeky pre deti, táto LCD tabuľa na krelenie je ideálny darček pre deti na vianoce alebo ako darček pre deti na narodeniny. Inovatívna ultraľahká LCD tabuľa obsahuje pero pre pohodlné písanie, a poskytuje tisícky obnovení obrazu jedným tlačidlom. Tento skvelý darček pre dieťa ale aj pre dospelých, je šetrný k očiam a prírode a môže slúžiť aj ako skvelá pomôcka do kancelárie ako zápisník, komunikačný nástroj alebo pripomienkovač. 

#TOP 19 darček Mini LED projektor - pre skvelý filmový zážitok

darčeky pre deti na Vianoce
 
Ďalšia high-end vecička, ktorá sa perfektne hodí ako tip na darčeky pre deti na Vianoce alebo k sviatku, s použitím doma, na cestách či na chatu. Deti a teenageri to poznajú, keď dvaja či traja pozerajú film na malej obrazovke mobilu a zákonite tak zážitok z filmu nie je dokonalý. Venujte im tento šikovný darček pre chlapca alebo aj ako darček pre dievča - Miniatúrny LED projektor s kvalitným premietaním obrazu na stenu či plátno. Stačí nabiť projektor a napríklad cez USB kľúč spustiť film. A že síce obraz bude, ale zvuk nie? Ale bude, pretože najmenší projektor na svete má v sebe zabudovaný reproduktor, takže filmový zážitok bude perfektný! No uznajte, ktorý teenager alebo dieťa bude proti, ak ho obdaríte takýmto skvelým darčekom pre deti? :)

#TOP 20 darček Vychytávky - 3D tričká alebo Morf kostým - originálny tip na darček pre deti

detské darčeky
A na záver sme si nechali tento 20. tip na darček pre deti, ktorý je komplexnejší, pretože ponúka celú sekciu najrozmanitejších vychytávok a trendy vecičiek, kde si určite vyberiete tie správne detské darčeky pre vaše deti. My odporúčame veľmi zaujímavé a originálne 3D tričká so zvieracími motívmi, napríklad gorila, pes či mačka alebo hroch :) Takéto darčeky pre deti na Vianoce či ako darček pre deti na narodeniny určite potešia. Alebo pre náročnejších fanúšikov karnevalu, halloweenu alebo zberateľov filmových rekvizít, predmetov či outfitov, tu máme ako tip na darček - Morf kostým Spiderman, pre tých fanúšikov, ktorí by si radi oskúšali ako je to byť v jeho koži... teda vlastne v kostýme ;)
 

Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete v e-shope www.cool-mania.eu