DVR 7" cúvací LCD monitor s možnosťou pripojenia a nahrávania záznamu zo 4 cúvacích kamier

Kód tovar: 15-023
139,00 € Cena bez DPH: 115,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

DVR 7" cúvací LCD monitor s možnosťou pripojenia a nahrávania záznamu zo 4 cúvacích kamier. Tento 7" LCD cúvací monitor ako prvý na trhu dokáže nahrávať záznam z cúvacích kamier

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

DVR 7" cúvací LCD monitor s možnosťou pripojenia a nahrávania záznamu zo 4 cúvacích kamier. Tento 7" LCD cúvací monitor ako prvý na trhu dokáže nahrávať záznam z cúvacích kamier, ktoré sú k nemu pripojené. Vďaka tejto funkcii má DVR monitor naozaj široké možnosti využitia v rôznych oblastiach. Obraz z každej kamery zaznamenáva v rozlíšení 640x480 pri snímkovej frekvencii 25fps na microSD kartu do maximálnej kapacity 32GB.

DVR LCD monitor plní funkciu čiernej skrinky čo je ideálne pri monitorovaní práce poľnohospodárskych strojov, stavebných strojov. DVR Monitor je možné využiť aj v autobusovej doprave kde máte prehľad nielen o pohybe autobusu, ale aj záznam z vnútra, napríklad pri monitorovaní cestujúcich, alebo otváracích dverí pri nástupe a výstupe. S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje stavebné stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky a podsvietené tlačítka uľahčia ovládanie v tme. 

DVR monitor cúvací

K monitoru je možné pripojiť až 4 kamery, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky podľa potreby a prepojiť ich s monitorom cez 15, alebo 20 metrové 4pinové káble. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia je jednoduchá. Napájacie káble sa nachádzajú priamo na monitore a jednotlivé kamery sú napájané cez 4pin kábel priamo z monitora, takže už nie je potrebné osobitne pripájať každú kameru ku zdroju. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete jednu kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera.

cúvací set monitor a 4 kamery

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

 

PLUS DVR funkcia nahrávanie záznamu z kamier
plus 7" DVR LCD monitor
plus Možnosť pripojenia až 4 cúvacie kamery
plus Možnosť zobraziť na monitore všetky 4 kamery naraz
plus Nahrávanie v rozlíšení 640x480 pri 25fps
plus Rozlíšenie displeja 1024x600px 

 

Technické špecifikácie monitora :

7“ DVR TFT LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 1024 x 600
Vstupy: 4x vstup pre cúvaciu kameru
DVR záznam videa: záznam zo 4 kanálov
Video formát: AVI
Rozlíšenie videa: 640x480
Snímkovanie: 25 fps
Podpora MicroSD kariet: do max. kapacity 32GB
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC
Rozmery: 182 x135 x 24 mm

Obsah balenia:

1x 7" LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Manuál

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mar

Moznost zobrazenia obrazov z kamier Kód tovaru: 15-023

Marek Ľos odpovedať

Dobry den,
je mozne na 7" LCD monitore s možnosťou pripojenia a nahrávania záznamu až zo 4 cúvacich kamier (Kód tovaru: 15-023) zobrazit obraz z kamier viacerymi sposobmi (napr. z troch kamier, z dvoch kamier,...), alebo sa to da len dvomi sposobmi 1. z jednej kamery, 2. naraz zo styroch kamier v rovnakych oknach?
Ma funkciu zrkadlenia/prevratenia obrazu?
Dakujem za odpoved.
S pozdravom
Marek Ľos

Cool Mania

DVR 7" cúvací LCD monitor s možnosťou pripojenia a nahrávania záznamu zo 4 cúvacích kamier

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý den, je samozrejme zobraziť obraz naraz aj z viacerých kamier. A takisto disponuje monitor aj funkciou zrkadlenia obrazu.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie