7" LCD monitor s možnosťou pripojiť až 4 cúvacie kamery

Kód tovar: 15-022
149,00 € 129,00 € Cena bez DPH: 107,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

7" LCD monitor s možnosťou pripojiť až 4 cúvacie kamery robí z tohoto monitora ideálneho asistenta pri cúvaní, alebo orientovaní sa pri rôznych úkonoch s menšími aj väčšími vozidlami.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

7" LCD monitor s možnosťou pripojiť až 4 cúvacie kamery robí z tohoto monitora ideálneho asistenta pri cúvaní, alebo orientovaní sa pri rôznych úkonoch s menšími aj väčšími vozidlami. Priamo na monitore máte tlačítka s ktroými môžete prepínať obraz medzi kamerami, alebo zobraziť naraz všetky štyri kamery. Monitor umožňuje prepínanie rôznych variant zobrazenia kamier, podľa toho koľko kamier máte pripojených a ktoré chcete, aby sa zobrazovali ako hlavné. 

Po pripojení kamery k LCD monitoru môžete nastaviť zrkadlenie obrazu každej kamery podľa potreby, takže sa reálne zobrazuje pravá a ľavá strana pri cúvaní. S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky a podsvietené tlačítka uľahčia ovládanie v tme. 

7 lcd monitor cúvaci s pripojenim 4 kamier


K monitoru je možné pripojiť až 4 kamery, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky podľa potreby a prepojiť ich s monitorom cez 15, alebo 20 metrové 4pinové káble. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia je jednoduchá. Napájacie káble sa nachádzajú priamo na monitore a jednotlivé kamery sú napájané cez 4pin kábel priamo z monitora, takže už nie je potrebné osobitne pripájať každú kameru ku zdroju. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete jednu kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. K monitoru je v balení k dispozícii aj redukcia 4pin-cinch konektor, ktorý vám v prípade potreby umožní prepojiť vašu staršiu cúvaciu kameru cez klasický cinch konektor k tomuto profi cúvaciemu systému. 

4 kamerový cúvací set LCD 7 + kamera s IR


V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

 

PLUS 7" LCD monitor
plus Možnosť pripojenia až 4 cúvacie kamery
plus Zrkadlenie obrazu
plus Možnosť zobraziť na monitore všetky 4 kamery naraz
plus OSD menu s diaľkovým ovládačom
plus Rozlíšenie displeja 800x480px 

 

Technické špecifikácie monitora :

7“ TFT LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 800 x 480
Vstupy: 4x 
Kontrast: 300:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC
Rozmery: 182 x135 x 24 mm

Obsah balenia:

1x 7" LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Redukcia 4pin-cinch
1x Manuál
 

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Mar

Moznost zobrazenia obrazu z kamier Kód tovaru: 15-022

Marek Ľos odpovedať

Dobry den,
je mozne na 7" LCD monitore s možnosťou pripojiť až 4 cúvacie kamery (Kód tovaru: 15-022) zobrazit obraz z kamier viacerymi sposobmi (napr. z troch kamier, z dvoch kamier,...), alebo sa to da len z jednej kamery a potom naraz zo styroch kamier v rovnakych oknach?
Dakujem za odpoved.
S pozdravom
Marek Ľos

Cool Mania

7" LCD monitor s možnosťou pripojiť až 4 cúvacie kamery

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň.
Obraz sa dá zobraziť len z jednej konkrétnej kamery ktorú máte zvolenú , alebo zo všetkých naraz.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie