TOP kamera - DOD LS430W s GPS

Kód tovar: 55-012
229,00 € 179,00 € Cena bez DPH: 149,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

DOD LS430W predstavuje špičku na trhu autokamier. F 1.6 clona objektívu, WDR technlogia, 6G sklenená šošovka.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

DOD LS430W  Vám poskytne FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16:9 displejom pre pohodlné prezeranie a nastavenie videa. Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Za výhodu považujeme aj menu kamery ktoré je k dispozícii aj v českom jazyku.

Kamera disponuje aj fukciou upozornenia prekročenia rýchlosti. Nastavte si vlastnú rýchlosť a akonáhle rýchlosť prekročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenú rýchlosť. Za zmienku stojí aj široký 140 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazenie rýchlosti. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GSP lokáciu, aktuálnu rýchlosť, videá) si budete môcť pozrieť na Vašom PC na dodanom software. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd.

Nová WDR technológia - kvalitné video pri akomkoľvek osvetlení

wdr technhologia

Nahrávanie pri detekcii pohybu Vám umožní spustiť nahrávanie automaticky pri pohybe vozidla, bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla. Tiež je možné využiť spustenie nahrávania pri štarte auta. Z novou kamerou DOD LS430W sa nemusíte báť že sa pamäťová karta zaplní, kamera je vybavená funkciou časová slučka. Po zaplnení karty sa automaticky prepisujú staré nahrávky novšími. Ako video výstup poslúži zabudovaný HDMI konektor a nahraté video súbory si môžete stiahnuť do PC pomocou USB alebo priamo z pamäťovej karty microSD.

F1.6 veľká clona objektívu - super výkon pri nízkom osvetlení, to znamená že aj Vaše "nočné videá" budú vynikajúco viditeľné.

dod kamera f1.6

Najnovší model kamery DOD LS430W predstavuje špičku na trhu autokamier

Vlastnosti produktu:

 • Power WDR technológia - kvalitné video pri akomkoľvek osvetlení
 • F1.6 veľká clona - super výkon pri nízkom osvetlení
 • Kamera s GPS loggerom
 • 140 ° širokouhlý uhol pohľadu
 • Automatická kalibrácia času
 • HUD kompas displej
 • HUD zobrazenie rýchlosti
 • Smart upozornenie prekročenia rýchlosti
 • 6G ostrá sklenená šošovka, široký uhol pohľadu
 • Ochrana heslom
 • Full HD 1080p
 • 2,7 " 16:9 širokouhlý displej
 • G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru
 • SOS funkcia - uzamknutie súborov
 • Funkcia automatického zapnutia a nahrávania
 • Nahrávanie pri detekcii pohybu
 • Nahrávanie v slučke, označenie času a dátumu


Výhody a inovatívne funkcie kamery DOD LS430W:

6g šošovka 6G ostrá sklenená šošovka. Je vytorená zo 6 vrstiev skla, cez ktorú je možné nahrávať úžasne jasné a nedeformované zábery s jasnejšími detailmi.
hd cmos senzor 1080p FULL HD HD video záznam a super HD megapixel CMOS obrazový snímač. Bez ohľadu či je jazda cez deň resp. v noci, kamera dokonale zachytáva Vašu jazdu.
f 1.6 clona Zachytáva ešte detailnejšie zábery s novou clonou F1.6 - efekt nahrávania pri nízkej intenzite svetla. Zachytáva lepšie nočné zábery než F2.0 a zaznamenáva jasne detaily ako ŠPZ, dopravné značky a iné.
ochrana heslom Ochrana heslom. Táto funkcia umožňuje vlastníkovi hesla ochrániť nastavenia ovládania alebo ďalšie prevádzkové nastavenia, zmenu alebo vymazanie videa alebo obrazových dátových súborov.
hud kompas HUD kompas displej. Dosahuje 5 násobne rýchlejšiu GPS aktualizáciu. Elektronický kompas sa v reálnom čase zobrazuje na obrazovke so schopnosťou indikovať smer, ktorým idete.
prekročenie rýchlosti Smart upozornenie prekročenia rýchlosti. Nastavte si vlastnú rýchlosť, a akonáhle rýchlosť prekročíte, alarm Vás automaticky upozorní na zvýšenú rýchlosť.
zobrazenie rýchlosti HUD zobrazenie rýchlosti. Dosahuje 5 násobne rýchlejšiu GPS aktualizáciu. Rýchlosť jazdy sa zobrazí na obrazovke v km/h.
auto kalibrácia Automatická kalibrácia času. Prijíma signály GPS a zaznamenáva "čas" a dátum" a ukladá automaticky do autokamery.
g senzor G-senzor ochrany dát pri náraze.
Pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Prostredníctvom tejto funkcie dôležité súbory nebudú odstránené ani prepísané v nahrávaní v časovej slučke.
sos uzamykanie suborov
SOS ochrana. V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", možnosť uchovať súbor z nahrávacej slučky proti jeho prepísaniu.
2,7 tft lcd displej Displej 2,7 "TFT LCD 16:9. Má väčšiu zobrazovaciu plochu, je širokouhlý 16:9 a ponúka väčšiu plochu pre video prehrávanie.
siroky uhol pohladu Široký 140 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom,
aj po stranách.
detekcia pohybu Nahrávanie pri detekcii pohybu. Nahrávanie videa sa spustí automaticky pri pohybe vozidla, bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla.
autoprepis dát Automatické prepísanie dát - časová slučka. Ak sa naplní kapacita vloženej micro sd karty kamera do auta automaticky prepíše staršie nahrávky novšími.
autoštart nahrávania Automatická funkcia - štart a nahrávanie. Po štarte auta sa spustí automaticky nahrávanie, a po 5 sekundách po vypnutí sa súbor uloží a nahrávanie sa automaticky vypne.


Dodávaný software pre správu DOD kamier s GPS (GPS lokácie)

gps software dod
 
 
Špecifikácie produktu:

Rozlíšenie videa: 
1920x1080 @ 30 snímok za sekundu
1280x720 @ 30 snímok za sekundu
1280x720 @ 60 snímok za sekundu
848x480 @ 30 snímok za sekundu
640x480 @ 30 snímok za sekundu
Sensor: 3 megapixelový 1/3 "CMOS
Širokouhlý objektív 140 °
Displej 2,7 "TFT LCD 16:9
Formát videa MOV
Formát obrazu: JPEG HD výstup
Video vo formáte AVI

Video výstup:
HDMI: CTS1.2 kompatibilný, podpora
1080p/720p/WVGA/VGA výstupný režim
Kompozícia NTSC / PAL
Rozlíšenie obrázku: 1,3, VGA, 2M, 3M, 5M, 8M, 10M, 12M
Záznamové médium: Micro SDHC / MMC karty (až do 32G)
Audio výstup: reproduktor (mono)
Audio vstup: mikrofón
Tlačidlo uzávierky Elektronická uzávierka
Rýchlosť uzávierky 1/2 - 1/1000 sekundy
Pripojenie cez USB port 2.0/HDMI/TV
Batéria 3.7V 500mAh Lithium-iónová batéria
Vysokorýchlostné USB 2.0
Napájanie: 5V 1A
Rozmery: 112,4 (d) x 65 (š) x 32,8 (v) mm
Hmotnosť: 97 g
Prevádzková teplota:  -30 ° C ~ 80 ° C

Obsahuje príslušenstvo:

1x Čierna skrinka do auta DOD LS430W
1x Autonabíjačka
1x Držiak
1x Rýchloupínacia prísavka
1x USB kábel
1x HDMI kábel
1x Užívateľský manuál
1x 3M samolepiaci držiak 

autokamera s gps

 

recenzie

Recenzie a testy na kameru DOD LS 430W
Od používateľov cez heureka.sk

 


auto-kamera.cz logo

Recenzia a Test DOD LS430W od portálu - Auto-kamera.cz

"LS430W je kamera do auta, která má všechny funkce, které očekáváte, a některé navíc. Díky zpracování a výbavě ji budete brát jako samozřejmost a budete spokojení s výsledky, na rozdíl od levnějších méně kvalitních autokamer, u kterých se budete muset vyrovnávat s nedostatky. Jednou z hlavních předností kamery je kvalita záznamu, spolu s dalšími vlastnostmi je dostatečná pro to, abyste po dlouhou dobu od nákupu neuvažovali o jiné autokameře a necítili potřebu porovnávat s novými modely."

Čítaj celú recenziu DOD LS430W na auto-kamera.cz

 
 
zive.sk logo

Recenzia a Test DOD LS430W od portálu - zive.sk

"Širokouhlá FullHD kamera do auta DOD LS430W je najnovším a zároveň najlepším počinom výrobcu. Pochváliť sa môže nízkou clonou a vylepšenou WDR technológiou pre lepšie nočné zábery. Vďaka prítomnosti gyroskopu a GPS ponúkne pokročilé funkcie, ktoré od kvalitnej čiernej skrinky najvyššej triedy očakávame."

Čítaj celú recenziu DOD LS430W na zive.sk

 
 
auto magazin Recenzia a Test DOD LS430W od portálu - automagazin.sk

"Najnovší a zatiaľ najlepší model kamery do auta DOD LS430W predstavuje špičku na trhu kamier do auta."


Čítaj celú recenziu DOD LS430W na  automagazin.sk

 
 
Ukážky záznamu z testu auto-kamera.cz nájdete tu, nastavte rozlíšenie obrazu na maximum. Ani potom však YouTube neprehráva video v pôvodnej kvalite, originálne súbory preto môžete stiahnuť tu: denný test, nočný test.

darčekové reklamné predmety
 

Diskusia k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Jin

DOD LS430w

Jindřich Holec odpovedať

Po několika hodinách provozu kamery se objeví na kameře nápis plná karta. Ani podle návodu se mě nedaří spustit smyčku. Něco asi dělám špatně, ale nevím co. Můžete prosím poradit? Jde o to že kamera dále nenahrává.

Cool Mania

TOP kamera - DOD LS430W s GPS

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Cyklické nahrávanie nastavíte tak že prejdete do menu a šípkami si nájdete položku Cyklického nahrávania. Cyklické nahrávanie je možné zapnúť na 2, 3, 5 alebo je vypnuté. Poprípade ak máte cyklické nahrávanie zapnuté, tak si prosím skontrolujte pamäťovú kartu, či nie je zaplnená súbormi chránenými proti zmazaniu. Takéto súbory sú potom samostatne uložené na pamäťovej karte v priečinku RO a je potrebné ich potom manuálne zmazať.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie