DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Kód tovar: 55-021
279,00 € Cena bez DPH: 232,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Auto Kamera FULL HD DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS - je úplná novinka a priamy nástupca DOD LS460W.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Auto Kamera FULL HD DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS - je úplná novinka a priamy nástupca DOD LS460W (autokamera roku 2015). Momentálne predstavuje to najlepšie zo súčasnej ponuky všetkých čiernych skriniek do áut na celosvetovom trhu. Dokazujú to nielen použité technológie, ale hlavne spokojnosť vodičov, ktorí túto kameru aktívne využívajú. Jej cena je síce pomerne vyššia, ale ponúka špičkovú technológiu a zhotovuje záznamy, ktoré sa dajú skutočne použiť aj pri dokazovaní nehodovej udalosti. S touto kamerou sa vám určite nestane, že nedokážete prečítať ŠPZ vozidla, ktoré vás nejako poškodilo, alebo ohrozilo. Certifikovaná autokamera pre použitie v celej EU (t.j. aj v Rakúsku, Nemecku a ostatných členských štátoch). Spĺňa kritériá technických noriem a možno ju používať vo vozidle. 

 

Absolútna novinka DOD LS470W disponuje oproti staršiemu modelu DOD LS460W senzorom Sony EXMOR s novou pokročilou WDR 2.0 technológiu, ktorá zvyšuje citlivosť na svetlo až do hodnoty ISO 12800 (DOD LS460W len do hodnoty 3200). Je vybavená novým 150° širokým uhlom záberu bez akéhokoľvek skreslenia (DOD LS460W 140° uhol záberu). 7G sklenená šošovka - kombinácia siedmich vrstiev skla, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz  (DOD LS 460W - 6G sklenená šošovka). Má 10x Speed GPS procesor, najrýchlejšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty (DOD LS460W - 5x Speed GPS procesor). Ku kamere dostanete úplne nový redizajnovaný a vylepšený softvér na PC - DOD GPS 2.0 player (DOD LS460W - DOD GPS 1.6 player). Bola pridaná funkcia Parking mode - monitorovanie počas parkovania počas ktorej začne kamera detekovať pohyb objektov pred kamerou a automaticky vyhotovuje záznamy.

 Nový šampión práve prichádza - kamera DOD LS470W !!!

dod ls470w promo

Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo automobilu pomocou prísavky s držiakom ktorý sa prichytáva jednoduchým spôsobom na kameru. Zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze, núdzovom brzdení alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Poskytne Vám FULL HD kvalitu videa s rozlíšením až 1920x1080. Disponuje 2,7 "TFT LCD 16:9 displejom pre pohodlné prezeranie a nastavenie videa. Široký 150 ° pozorovací uhol záberu, zaznamenáva dianie pred vozidlom, aj po stranách, automatická kalibrácia času pomocou GPS, HUD kompas displej, HUD zobrazenie rýchlosti. Určite oceníte aj funkciu GPS loggera teda záznamu z Vašej jazdy (GPS lokáciu, aktuálnu rýchlosť) Videá si budete môcť pozrieť na Vašom PC s dodaným softvérom. Ideálne pre firmy na kontrolu jazdy zamestnancov, vodičov z povolania aťd. Kameru je možné napojiť na napájanie 12/24V teda použitie je bez problémov možné okrem osobného automobilu aj v iných vozidlách, napr. kamiónoch alebo autobusoch. Menu kamery je k dispozícii aj v slovenskom jazyku.

 

DOD LS470W teraz podporuje ultra vysokú citlivosť ISO 12800. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.

ISO 12800 dod ls470w

F1.6 veľká clona objektívu - čím väčšia clona, ​​tým väčší výkon pri slabom osvetlení! So snímačom Sony Exmor zvyšuje schopnosť prenosu svetla v zlých svetelných podmienkach, čo umožňuje zachytiť ohromujúcu hĺbku ostrosti a vynikajúce nočné videnie.

clona objektívu F1.6 dod ls470w

 

Vstavaný 10x Speed GPS procesor, najnovšia technológia auto GPS zabezpečí presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty v reálnom čase. Momentálne najrýchlejšia aktualizácia GPS použitá v autokamerách.

10 gps aktualizácia dod ls470w

2,7'' 16:9 širokouhlý LCD displej. Kamera disponuje veľkým širokouhlým displejom, ktorý poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz, vhodný pre zobrazenie nastavení a prehrávanie videí priamo na displeji kamery.

2,7" LCD displej

Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia.  Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie, aťd. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.
 

dod gps player 2.0

 

 

Zobrazenie údajov (Watermark) priamo vo videu. Pri nehode, alebo inej cestnej udalosti Vám táto funkcia umožní okamžite overiť lokalizáciu vozidla (pomocou gps súradníc), rýchlosti vozidla či presný dátum a čas nahrávky. Čo posilní dôveryhodnosť dôkazov v prípade dokazovania zodpovednosti. 

watermark dod ls470w

Pokročilá 7G sklenená šošovka - kombinácia siedmich vrstiev skla, je sofistikovaný 7G ostrý objektív. Vďaka precíznej dráhe svetla, poskytuje ohromujúco jasný, čistý a nedeformovaný obraz.

dod ls470w 7g šošovka

150° široký zobrazovací uhol. Kamera je vybavená mimoriadne širokouhým objektívom, ktorý posilňuje rozsah záznamu obrazu, pretože panoramatický výhľad na prednej časti vozidla zaberá všetky strany bez skreslenia (teda žiadny deformovaný obraz).

150 ultra siroký uhol dod ls470w

Analýza cesty je nová funkcia pre výpočet vzdialenosti, času a priemernej rýchlosti vašej cesty z bodu  A do bodu B. Napríklad môžete zistiť najkratšiu alebo najrýchlejšiu cestu z vášho domu do práce na základe údajov z analýzy cesty. Je to veľmi úsporný a praktický spôsob, ako ušetriť čas a spotrebu paliva.

analyza cesty dod ls470w

 

Nová pokročilá technológia WDR 2.0 - ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

wdr technologia dod ls 470w

 

Automatická kalibrácia času, nezávislá na manuálnom nastavení času. So zabudovaným 10x speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäti kamery.

hud kompas dod ls470w

HUD Rýchlosť vozidla a Kompas displej. Zariadenie je schopné indikovať smer, ktorým sa uberáte. Navyše s 10x rýchlejšou GPS aktualizáciou poskytuje presné sledovanie aktuálnej rýchlosti vozidla.

hud displej dod ls470w

G-senzor ochrany dát pri náraze. Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne video súbory. Prostredníctvom tejto funkcie dôležité súbory nebudú odstránené ani prepísané pri nahrávaní v časovej slučke.
 
g-senzor dod ls470w
Manuálna SOS ochrana. V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla "SOS", ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom. 
sos manualna ochrana dod ls470w
 
Monitorovanie počas parkovania. Zapnite túto funkciu pri konštantnom napájaní a kamera začne detekovať pohyb objektov pred kamerou. Keď kamera vyhodnotí že pred vozidlom nie je pohyb automaticky vypne nahrávanie videa. Funkcia je vhodná pre ochranu pred poškodením vozidla, odcudzením vecí.
 
 
monitoring parkovania dod ls470w

Špecifikácie produktu:


Rozlíšenie videa: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Snímač: SONY Exmor CMOS
Širokouhlý objektív: 150 ° ultra-širokouhlý objektív
Clona objektívu:  f 1.6
Citlivosť ISO: až do 12800
LCD obrazovka: 2,7" 16: 9 širokouhlý
Formát videa: H.264 MOV
Podpora: Micro SDHC Class 10 pamäťová karta (podpora až do 32 GB)
Audio: Vstavaný mikrofón/reproduktor
Batéria: Vstavaná vysokokapacitná 3,7 V lítiová batéria 200mAh
Napájanie: 5V 1,5A
Rozmery: 112,6 (D) x 61 (Š) x34,3 (V) mm
Hmotnosť: 100 g
 

Dodávané príslušenstvo:

1x Profi kamera do auta DOD LS470W
1x Nabíjačka do auta
1x Držiak
1x Prísavka
1x CD s DOD GPS player 2.0
1x Manuál v slovenčine

Diskusia k produktu (8)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

พิช

Vymeňte batériu

พิชิตชัย พรมมาลา odpovedať

Kde sa môžem opýtať na výmenu batérie fotoaparátu gdodLS 470 W? Je to v provincii Sukhothai.

Preložené z: th
0
Λεω

Informácie o kamere do auta

Λεωνίδας Σπυρόπουλος odpovedať

Dobry vecer, chcel by som kupit kameru do auta spolahlivu, s vysokym rozlisenim, diskretnu, gps atd a kryje prednu, zadnu a pokial mozno aj z bokov. Pracujte počas jazdy a parkujte 24/7.

Preložené z: el
0
Lui

CPL filtre

Existuje cpl filter pre fotoaparát?

Preložené z: de
Cool Mania

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj
Nie pre tento model, iba pre model DOD LS470W+ - https://www.cool-mania.de/auto/auto-kameras/dod-ls475w-beste-autokamera-mit-gps-mit-full-hd-60fps

Preložené z: de
Оле

Teplotné limity pre prevádzku video opakovača

Олег odpovedať

Pošlite prosím údaje, v akých minimálnych a maximálnych teplotných limitoch môže palubná kamera dod ls470w fungovať, ďakujem

Preložené z: ru
Cool Mania

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Mario Bruchanik odpovedať

Prevádzková teplota: -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Preložené z: ru
Cou

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Coursin odpovedať

Dobrý deň, tento článok sa v režime sledovania parkovania natáča iba spredu alebo aj po stranách? Hľadám niečo pre prípad vandalizmu podobného škrabancom.
Ďakujem za vašu odpoveď

Preložené z: fr
Cool Mania

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Mario Bruchanik odpovedať

AHOJ
Má široký rozsah záberu, takže zachytí video v uhle 150°

Preložené z: fr
COU

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

COURSIN odpovedať

Ako sa zapája?
Má to batériu? Aká autonómia?

Preložené z: fr
Cool Mania

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Mario Bruchanik odpovedať

AHOJ
Stačí zapojiť do zapaľovača cigariet
Má vstavanú batériu - 3,7V 200mAh lítium-iónová batéria

Preložené z: fr
Ric

GPS

Richard odpovedať

tuto Autokameru by som chcel vyuzivat v ramci celeho svajciarska su aktualizovane trasy ?

Cool Mania

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Mario Bruchanik odpovedať

Dobrý deň,
Kamera má zabudovaný GPS modul, ale toto GPS neslúži ako GPS navigácia. Tento GPS modul slúži ako GPS logger. Čiže kamera zaznamenáva GPS súradnice do videa, ktorými sa vozidlo pohybovalo a Vy si potom viete pri prehrávaní videa v programe spustiť google mapy a na základe získaných súradníc budete vidieť kade sa vozidlo pohybovalo.

jan

zaznam

Ak by sa do zariadenia dala 32 GB karta
aký by bol pri plnej kvalite dlhý záznam
približne
ĎAKUJEM JS

Coo

zaznam

Cool-mania odpovedať

Na 32GB kartu sa pri najlepšej kvalite videa zmestí cca 4-5 hodín záznamu.

Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (7)

98%
99%
Juhani

DOD LS470W - dobrá kamera do auta s GPS

99% diel
Len jedno mínus
Neexistuje žiadne menu vo fínčine
Preložené z: en
100%
jan

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

použitá kamera na ceste na dovolenku
super záznam cez deň aj v noci
pri plnej kvalite 4 hodiny záznamu
inak používaná pri každej ceste autom
super záznam pri pozeraní na TV
možnosť moužitia SD 64GB karty
100%
Vladimír

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Kameru používam už niekoľko dní a som s ňou nadmieru spokojný. Má vynikajúce rozlíšenie a teda aj čítanie z videa je zreteľné. Kamera nemá problémy ani s nedostatkom svetla a veľmi rýchlo reaguje na jeho zmeny. Môžem povedať, že produkt splnil moje očakávania.
99%
Grace

Dobrý darček

Muži majú radi takýto darček. Môj manžel bol nadšený.
S vysokým rozlíšením.
Super široký sortiment.
Dizajn fotoaparátu vyzerá kvalitne.
Môžem kontrolovať, či môj manžel jazdí bezpečne.
Túto autokameru mi odporučil môj kolega, ktorý týmto veciam rozumie a neľutujem.
Negatíva som nenašiel
Preložené z: en
94%
Jonathan

DOD LS470W - najlepšia kamera do auta s GPS

Mal som aj 430, dal som to kamarátovi, ale tento je lepší.
Má väčší uhol
Väčšia viditeľnosť v tme (ISO), jazdím hlavne v noci (taxík)
Kvalitná optika od SONY
Efekt rybieho oka, ale ten je pri veľkom uhle normálny, má ho aj GoPro.
Pozval by som väčšiu batériu
Preložené z: en
93%
V. Bošela

autokamera

Měl jsem už 430ku, tu jsem dal známému, ale tato je lepší.
Má větší úhel
Více vidí ve tmě (ISO), jezdím hlavně v noci (taxi).
Kvalitní optika od Sony
Efekt rybího oka, ale to je při velkém úhlu normální, GoPro to má také.
Mně by se hodila ještě větší baterie.
98%
Lujza

Dobrý darček

Mužom sa to páči, takýto darček. Ten môj bol nadšený.
Vysoké rozlíšenie
Poriadny široký záber
Spracovanie kamery vyzerá kvalitne
Mužovi môžem kontrolovať či jazdí bezpečne.
Doporučil mi to kolega ktorý sa vyzná a neľutujem
Zatiaľ som nič nepostrehla