Prístroj na fotorejuvenizáciu pleti na báze RF a LED svetla

Kód tovar: 67-013
179,00 € 149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Prístroj na fotorejuvenizáciu pleti na báze RF červeného a modrého LED svetla. S ním si dokonale vyčistíte pleť, zredukujete vrásky a pleť bude vypnutá a znovuzrodená.

Ochrana kupujúceho

 • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
 • Záruka na tovar do 24 mesiacov
 • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prístroj na fotorejuvenizáciu pleti na báze RF červeného a modrého LED svetla. Obsahuje 5 základných funkcií, s ktorými si dokonale vyčistíte pleť, zredukujete vrásky a pleť bude vypnutá a znovuzrodená.

V dnešnej modernej dobe sa postupne dostávame už aj v kozmetike a v skrášľovaní o pleť čoraz viac k západným metódam. Sú menej agresívne, šetrnejšie k pleti a najme veľmi efektívne. Prieskumy hovoria, že výsledky sa dostavujú veľmi rýchlo. Jednou takouto novodobou metódou v starostlivosti o pleť je fototerapia pomocou LED červeného a modrého svetla na báze RF ( rádiofrekvencií).

fotorejuvenizácia pleti prístroj

Zahľadíte sa občas do zrkadla a premýšľate, ako by ste mohli o pár rokov omladnúť? Túžite sa zbaviť jemných vrások a oživiť pokožku? 

Vyskúšajte nový druh fototerapie! 
Táto novodobá terapia na pleť je už teraz dostupná aj pre Vás a nemusíte za ošetrením chodiť do kozmetických salónov. Ošetrenie pleti ako od profesionálov si viete spraviť aj Vy samé, z pohodlia domova.

 

 

Prístroj na fotorejuvenizáciu pleti

Čo to je Rádiofrekvencia a LED terapia?

Veľmi účinné a príjemné omladzujúce ošetrenie pleti. Rádiofrekvencia funguje na princípe novej technológie, s ktorou sa viditeľne zlepší kondícia pokožky. Rozjasní pleť a redukuje vrásky. Dá sa používať celoročne a nemá žiadne nežiaduce účinky. Rádiofrekvencia zahrieva tkanivo do hĺbky 2–6 mm. Kolagénové a elastínové vlákna sa stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa ich nová, pevná väzivová štruktúra. Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst, vypnutiu pokožky a k výraznému spevneniu kontúr tváre. Výsledok možno nazvať i nechirurgickým faceliftingom.

 

OBNOVA PREBIEHA V HĹBKE

Za omladením pokožky sa skrýva špeciálny prístroj na fotorejuvenizáciu pleti pri ktorej na pokožku žiari červené svetlo a spôsobuje zmeny hlboko vo väzive kože.

 

 

 

 

Terapia červeným a modrým LED svetlom

Hlavica prístroja umožňuje LED fototerapiu modrým a červeným svetlom, ktorá má všeobecne pozitívny vplyv na kožné tkanivo. 
 

 • Červené LED svetlo zintenzívňuje produkciu ATP (bunkovej energie) a pozitívne pôsobí na omladenie bunkovej populácie. Červené žiarenie podporí tvorbu kolagénu, pokožka spevnie a zmiznú i drobné vrásky
 • Modré LED svetlo je účinným doplnkom ošetrenia akné so súčasným antiseptickým účinkom na pokožku.

 

Prečo práve prístroj na  fotorejuvenizáciu pleti? Ako funguje a čo dokáže?

 

Obsahuje 5 základných funkcií, s ktorými si dokonale vyčistíte pleť, zredukujete vrásky a pleť bude vypnutá a znovuzrodená.

 

 1. Funkcia CLEAN poskytuje hĺbkové očistenie pleti, zbavuje pleť čiernych bodiek, sťahuje póry, zbavuje pleť nadbytočnej mastnoty
 2. Funkcia IMPORT zabezpečí lepšie vstrebanie emulzie, ktorá sa vždy nanáša pri ošetrí tváre prostredníctvom tohto prístroja. Preniká hlboko do kožných tkanív prostredníctvom nízkej frekvencie a zabezpečí tak lepšiu aplikáciu ako len pri ručnom roztieraní krémov.
 3. Funkcia EMS funguje na báze RF a pleti dodáva potrebný lifting, vypnutie a  rozžiarenie   
 4. Funkcia RF & LED červené svetlo, redukuje vrásky, podporuje tvorbu kolagénu a obnovu buniek
 5. Funkcia COOL, ochladzovacia funkcia pomocou modrého svetla, ktorá blahodárne pôsobí pri liečbe s akné a tiež poskytuje prevenciu pred ich ďalšou tvorbou 

 

Prístroj na fotorejuvenizáciu pleti na báze RF a LED svetla Technické špecifikácie:

 • Rozmery: 178 x 59 x 53,5 mm
 • Nabíjanie: USB
 • Vhodné pre: všetky typy pleti
 

 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie