Prenosný ultrazvukový masážny prístroj s rádio frekvenciou na chudnutie

Kód tovar: 11-241
142,00 € Cena bez DPH: 118,33 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Prenosný ultrazvukový telo zoštíhľujúci masážny prístroj s kavitáciou na odbúranie tuku a s fotón RF (rádio frekvencia) terapiou pre zníženie hmotnosti.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Prenosný ultrazvukový telo zoštíhľujúci masážny prístroj s kavitáciou na odbúranie tuku a s fotón RF (rádio frekvencia) terapiou pre zníženie hmotnosti. Tento jedinečný a úžasný prístroj je prenosný a teda pre vás plne použiteľný aj na domáce použitie, a môžete ho používať kdekoľvek a kedykoľvek, môžete si ho vziať na dovolenku či na výlet, a tak nevymeškáte ani jeden deň, aby ste s ním mohli udržiavať svoju postavu a byť fit. Prístroj nielenže ultrazvukom odbúrava tuk, ale aj zoštíhľuje a tvaruje postavu, a zároveň svojim pôsobením zlepšuje aj celkový stav pokožky, pretože odstraňuje nežiadúce začervenanie pokožky a stimuluje tvorbu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre udržanie mladistvého vzhľadu pokožky.

masazny ultrazvukovy pristroj

Type: Masáž & Relaxácia
Materiál: ABS
Použitie: Telo

Funkcie:
1. Tri hlavné funkcie: LED svetlo ožiarenie, rádio frekvencia a ultrazvuk. RF a ultrazvuk môžu byť použité samostatne alebo v kombinácii.
2. Vhodné použiť na: paže, brucho, predné stehná, vnútorné stehná, vnútorné paže, chrbát, pás, boky, nohy atď.
3. Nevhodné použiť na: krk, tvár, kľúčna kosť, lakeť, zápästie, stehenné kĺby, kolená, členky, hlava, nohy, chrbtica atď.


Ultrazvukové chudnutie: Liposukcia ultrazvukom je pokročilý spôsob, ako schudnúť. Zariadenie vypúšťa určitú
frekvenciu do kože tak, aby tekutina vo vnútri a okolo bunky vyprodukovala veľa dutín. A následne dochádza k mikro "explóziám" vovnútri dutín pôsobením ultrazvuku, čo vedie k prasknutiu tukových buniek.
 
IPL bielenie:  bielenie intenzívnym pulzným svetlom je jednoduchou liečbou, nespôsobuje žiadne poškodenie kože. Priama expozícia na povrchu kože preniká hlboko do kože, selektívne pôsobí na pigment kože a cievy, odstraňuje škvrny, uzatvára rozšírené červené žilky, zatiaľ čo fotón stimuluje kolagén pokožky, takže regeneráciou pôvodného kolagénu sa dosiahne účinnejšie bielenie, a úplne sa zlepšuje stav pokožky.
 
RF chudnutie: RF (rádio frekvencia) odbúranie tuku je najnovšia technológia medzinárodnej kozmetickej plastickej chirurgie, a je najpokročilejší spôsob liposukcia na svete pre tvarovanie postavy a chudnutie, a pravidelným používaním sa môže dosiahnuť skutočná a trvalá trvalá strata hmotnosti, ktorá pretrváva naďalej počas stáleho používania, rovnako ako aj zoštíhľujúci efekt pre vytvarovanie perfektných kriviek tela.

redukcia tuku liposukcia


Špecifikácie:
Prenosný ultrazvukový masážny prístroj s RF funkciou na chudnutie a zoštíhlenie
Vstupné napätie: 100-240
Výstupné napätie: DC12V 400mA
Výkon: 20W
Doba nabíjania: 6 hodín
Doba prevádzky: 2 hodiny
Hmotnosť: 308g čistá hmotnosť
Rozmery balenia: 200 * 155 * 105 mm
 
Balenie obsahuje:

1x KINGDOM Masážny ultrazvukový prístroj
1x US nabíjačka (adaptér v prípade potreby)
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie