Smart Vyhrievané vložky do topánok - hrejivé elektrické do 65℃ + App smartphone (iOS / Android)

Kód tovar: 11-595
99,00 € Cena bez DPH: 82,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Vyhrievané vložky do topánok - termo hrejivé elektrické veľkosť EUR 36-47 (3 úrovňe vyhrievania) s ovládaním cez app Smartphone iOS / Android (cez bluetooth pripojenie).

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vyhrievané vložky do topánok - termo hrejivé elektrické do 65℃ - veľkosť EUR 36-47 (3 úrovňe vyhrievania) s ovládaním cez app Smartphone iOS / Android (cez bluetooth pripojenie). Inteligentné vyhrievané vložky vám zaručia príjemné vyhrievanie vašich obľúbených topánok rôznych druhov. Vložky sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu EVA. Vložky s dobíjateľným vyhrievaním určite potešia vašich rodinných príslušníkov alebo známych všetkých vekových kategórii. 

Vyhrievané vložky do topánok bezdrôtové

Vyhrievané vložky do topánok bezdrôtové hrejive

Inteligentné dobíjanie vložiek 

Smart ovládanie aplikácie umožňuje bezdrôtovo nastaviť teplotu alebo skontrolovať úroveň nabitia batérie, aby studené nohy boli len vzdialenou spomienkou. Vďaka aplikácie si viete zvoliť z 3 nastavení ohrievania presne podľa vašich preferencií. Máte na výber z najvyššej teploty, strednej a nízkej.  Najvyššia teplota (149℉/65℃), stredná (131℉/55℃), nízka (113℉/45℃). Vhodné na vonkajšie aj vnútorné aktivity.

elektrické vložky do topanok hrejive vyhrievane

Veľkosť podľa vašich predstáv 

Nastaviteľná veľkosť vložiek umožní dokonalé prispôsobenie podrážky vašej topánky a zabezpečí, že bude sedieť presne na vaše nohy. Odporúča sa nosenie vložiek vo voľnejšej obuvi kvôli pohodlnosti, napríklad v čižmách. Menšia veľkosť je vhodná aj pre deti. Môžete ich pohodlne odstrihnúť do požadovanej veľkosti.

elektrické vyhrievané vložky

Bezpečné batérie s dlhou životnosťou 

Vyhrievané vložky prijímajú novú technológiu vyhrievania vyrobenú z často pohodlného materiálu s dobrým odpružením. Ohrievač zabudovaný vo vložkách s USB rozhraním slúži na vykurovanie cez USB kábel, má veľkú vykurovaciu plochu, rovnomerné rozloženie tepla a teplotný dosah až do 65 °C/149°F.  

vložky s vyhrievaním

Všestranné využitie 

Vyhrievané vložky do topánok by mohli vyriešiť váš problém so studenými nohami v mrazivom počasí. Udržujte väčšiu vitalitu pre niektoré aktivity zimy, ako je poľovníctvo, lyžovanie, jazda na motocykli, horolezectvo, alebo chôdza.  

vložky s batériami termo hrejive vyhrievacie

Aj ako zdravotná pomôcka 

Vložky su taktiež perfektnou pomôckou pre ľudí s Raynaudovým syndrómom, alebo pre tých, ktorí majú nestabilný krvný tlak. Vďaka nim sa zlepšuje celotelový krvný obeh a znižuje sa celková bolestivosť nôh. Preto ich využijete aj ako darček pre svojich najbližších, určite ich potešíte.  

vložky s elektrickým vyhrievaním


Špecifikácia: 

  • Materiál: EVA syntetika 
  • Kapacita batérie: 2200 mAh - 3.7V
  • Najvyššia teplota (149℉/65℃), stredná (131℉/55℃), nízka (113℉/45℃)
  • 4 veľkosti: S/M/L/XL: 36-38/39-41/42-44/45-47 


Obsah balenia: 

1x pár vyhrievaných inteligentných vložiek do topánok 
1x USB kábel 
1x adaptér 
1x manuál 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie