Vtipné rúška na tvár 3D potlač - vzor VYPLAZ JAZYK

Kód tovar: 75-074
15,00 € 7,00 € Cena bez DPH: 5,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Vtipné rúška na tvár 3D potlač - vzor VYPLAZ JAZYK s úsmevom. Toto potlačené farebné rúško je pre každého kto sa riadi heslom "ak rúško na tvári tak s úsmevom".

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vtipné rúška na tvár 3D potlač - vzor VYPLAZ JAZYK s úsmevom. Toto potlačené farebné rúško je pre každého kto sa riadi heslom "ak rúško na tvári tak s úsmevom". Vtipné rúška 3D (masky) na tvár pre mužov aj ženy. Ochranné rúška ponúkajú všestranné využitie pre každého, kto potrebuje zvýšenú ochranu pre seba, rodinných príslušníkov či priateľov. Chráni pred prachom, je teda vhodné napríklad pri outdoorových aktivitách, zachytáva malé čiastočky vo vzduchu a je teda vhodnou prevenciou počas chrípkových sezón (ako ochranná maska). To ako ju využijete je len a len na vás. Vtipné rúško je možné použiť opakovane. Syntetický hodváb, z ktorého je rúško vyrobené pôsobí na dotyk veľmi jemne a dodáva maske elasticitu. 

Vtipná maska s úsmevom je vyrobená zo syntetického hodvábu - je schopná zachytiť nečistoty a škodliviny. Moderné dizajnové ochranné rúška na tvár na predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás tá najlepšia ochrana dýchacích ciest. Ich veľkou prednosťou je humorný, štýlový dizajn vďaka ktorému budete nepriehliadnuteľní a vyčaríte úsmev ľudom okolo vás. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona). U nás nájdete rúška, ktoré sú nie len efektívne a ochranné ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool,štýlovo a zábavne

Dizajnové, štýlové a vtipné masky na tvár syntetický hodváb vás ochránia a vyčaria úsmev na tvárach ľuďom okolo Vás.

​​vtipné rúško na tvár jazyk úsmev

Buďte zodpovedný k sebe a svojmu okoliu a chráňte Vaše zdravie aj zdravie svojich blízkych

maska na tvár použitie

Je dôležité aby sme chránili seba a dbali aj na bezpečnosť svojho okolia. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona), ale aj pri práci v prašnom prostredí (smog, prachové čiastočky) Vďaka tomu, že je vyrobená z syntetického hodvábu a pomerne ľahko sa cez ňu dýcha a poskytuje aj zaručený komfort. 

Ušnice masky su mäkké a ich dĺžka je nastaviteľná - syntetický hodváb maska je vhodná pre všetky typy tváre pre mužov aj ženy

 

 

Špecifikácie:

Rozmer: cca 20x11,5 cm (rúško je elastické)
Materiál: Syntetický hodváb

 

Obsah balenia:

1x Ochranné rúško na tvár 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie