Rúško s ochranným štítom na oči - Good neighbor

Kód tovar: 75-107
18,00 € 7,00 € Cena bez DPH: 5,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Rúško s ochranným štítom na oči - Good neighbor. Bavlnená ochranná maska na tvár s priehľadným štítom pre komplexnú ochranu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Rúško s ochranným štítom na oči - Good neighbor. Bavlnené ochranné masky na tvár s priehľadným štítom pre komplexnú ochranu. Táto moderná black-white maska ako ultimátna ochrana pre Vás. V zime rúško môže udržiavať teplo a je vetruodolné a z polovice vodeodolné, pretože má umelý štít, ktorý chráni oči pred striekajúcou vodou ako aj pred kýchnutím, čo sa hodí aj pri chrípkových a bakteriálnych sezónach. Rúško je vyrobené z 95% bavlna a 5% polyester, a je teda rýchloschnúce, priedušné, pohodlné a mäkké s jemnými ušnicami. Vhodné pre mužov i ženy a na akúkoľvek príležitosť počas všetkých ročných období. Pôsobí aj veľmi zábavne - s anglickým nápisom: "Like a good neighbor - stay over there" čo je v preklade: " Ako dobrý sused - ostaň tam kde si".

Toto čierne rúško na tvár so štítom, ponúka všestranné využitie pre každého, kto potrebuje zvýšenú ochranu pre seba, rodinných príslušníkov či priateľov. U nás nájdete farebné masky, ktoré sú nie len efektívne a ochranné ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool a štýlovo. Textilné masky na tvár predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás. Ochranné rúško s možnosťou vložiť dodatočný filter cez vnútorné vrecúško (je však možné použiť aj bez filtra).

Ušnice masky sú jemné, elastické a nastaviteľné - maska je vhodná pre všetky typy tváre pre mužov aj ženy. 

cierne rusko na tvar so štítom

Je dôležité aby sme chránili seba a dbali aj na bezpečnosť svojho okolia. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona) ale aj pri práci v prašnom prostredí či pri vykonávaní outdorových športov - kde funguje ako ochranná maska. Vďaka tomu, že je vyrobená hlavne z bavlny, pomerne ľahko sa cez ňu dýcha a poskytuje aj určitý komfort. 

Maska obsahuje vrecko na filter, ktorý si môžete zakúpiť v našom e-shope

cierna ochranna maska so štítom

Špecifikácie:

Rozmer: 21x17 cm
Materiál: 95% bavlna + 5% polyester

Obsah balenia:

1x Ochranné rúško čierne so štítom

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie