Rúško pre deti čierne elastické s nastaviteľnými ušnicami - DETSKÉ

Kód tovar: 75-082
8,00 € 5,00 € Cena bez DPH: 4,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Rúško pre deti čierne elastické s nastaviteľnými ušnicami - DETSKÉ (97% polyester + 3% spandex) - ochranná maska na tvár.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Rúško pre deti čierne elastické s nastaviteľnými ušnicami - DETSKÉ (97% polyester + 3% spandex) - ochranná maska na tvár ideálna pre ochranu pred škodlivinami v ovzduší zabezpečí pocit bezpečia pre vás a vaše okolie . Ochranné masky na tvár sú vyrobená z 97% polyesterovej bavlny a z 3% spandexu vďaka čomu sú odolné a veľmi príjemne sa cez ne dýcha. Jej spandexová zložka zas dodáva maske na tvár potrebnú elasticitu, vďaka čomu prilne na všetky typy tvárí. K dokonalej prilnavosti prispieva aj tvar, v akom je rúško vyrobené - kopíruje tak prirodzené línie tváre.  Textilné masky na tvár predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás tá najlepšia ochrana dýchacích ciest. Ochranná maska je prispôsobená na viacnásobné použitie.

Ochranné rúško pre deti - dokonale sadne na detskú tvár a to vďaka nastaviteľnej veľkosti ušníc.

cierna ochranna maska pre deti

Masku je možné viac krát použiť – jednoducho ju vyperiete v rukách alebo práčke. Vďaka materiálu, z ktorého je vyrobená zachytáva malé čiastočky vo vzduchu vďaka čomu je aj skvelou voľbou pre šport (byciklovanie, lyžovanie, turistika) - ako ochranná maska proti prachu, ale rovnako pri chrípkových, či vírusových sezónach (Corona ako napríklad COVID 19) – kedy sú rúška na tvár najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom ochrany. Je dôležité chrániť seba a svoje okolie a s touto elegantnou maskou na tvár nebudete ani vedieť, že máte niečo na tvári. Jej plusom je aj jej elegantný výzor - tieto masky môžete kúpiť online na našom eshope a všetky máme skladom

Maska na tvár je elastická a je možné ju veľmi jednoducho vyprať vo vode.

Vložte masku do nádoby a nalejte na ňu s teplotou 66-75 °C (stupňovú) vodu a ubezpečte sa, že maska ​​je v kontakte s vodou. Nechajte masku vo vode po dobu 2 minút, potom vytlačte prebytočnú vodu a nechajte ju vyschnúť.

detské rúško

 

Detská ochranná maska je priedušná a spoľahlivo ochráni pred škodlivinami

 


rúško pre deti

 

Vlastnosti:

Materiál - 97% bavlna 3% spandex
Rozmery rúška (bez ušníc) - 15 cm šírka /10 cm výška ústnej časti
Rozmery ušnice - dĺžka max. 9 cm
Ideálne pre deti vo veku: 3 - 12 rokov

Obsah balenia:

1x  Detská ochranná maska

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie