Hodvábne luxusné rúško 100% hodváb - Golden stars

Kód tovar: 75-127
39,00 € 29,00 € Cena bez DPH: 24,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Hodvábne luxusné rúško 100% hodváb - Golden stars, pre každý jedinečný outfit. Štýlové rúška na tvár sú vysoko kvalitné a majú prekrásny vzhľad aj dizajn.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Hodvábne luxusné rúško 100% hodváb - Golden stars, pre každý jedinečný outfit.  Naše štýlové exkluzívne rúška na tvár sú vysoko kvalitné a majú prekrásny vzhľad aj dizajnPriedušné ochrané hodvábne luxusné masky na tvár UNISEX pre mužov a ženy, prachotesné, 100% morušová hodvábna dvojvrstvová maska. Veľkosť tohto štýlového rúška je možné upraviť pomocou nastaviteľných ušníc tak, aby vyhovovala všetkým typom tvárí. Ochranné luxusné a štýlové rúška na tvár sú vyrobené z luxusného materiálu, ktorý obsahuje prírodné bielkovinové vlákno - 100% morušový hodváb.

Luxusné rúška hodvábne - pôsobia veľmi elegantne a sú vhodné na každú výnimočnú príležitosť
SVADBA, KRŠTINY, PROMÓCIE, STUŽKOVÁ, MEETING, OBCHODNÉ ROKOVANIE a iné 

Hodvabne rusko luxusne čierne s hviezdami

Pravý hodváb je priateľský k pokožke, priedušný a pohodlný, a absorbuje vlhkosť. Odporúča sa prať rúško v rukách, nie v pračke, keďže sa jedná o jemný materiál, ktorý veľmi rýchlo uschne. Luxuné hodvábne rúško s naozaj jedinečným dizajnom a spracovaním, a k tomu je aj vysoko kvalitné, má jemné spracovanie a starostlivo rezané úhľadné hrany. Hodvábna maska na tvár má bezšvové nastaviteľné ušnice, tvarovateľný pevný nosný mostík a je dostupná u nás v 10 farbách. 

Prírodné bielkovinové vlákno - 100% morušový hodváb priateľský k pokožke

100% morusovy hodvab - ochranne luxusne ruska na tvar

Luxusné masky na tvár - 10 farieb na výber k Vášmu každodennému outfitu - Luxusné hodvábne rúško!

luxusné rúška ochranné

Luxusná štýlová maska je vyrobená z prírodného hodvábu - a je schopná zachytiť nečistoty a škodliviny. Moderné dizajnové ochranné rúška na tvár na predaj online, skladom môžeš kúpiť u nás - tá najlepšia ochrana dýchacích ciest. Ich veľkou prednosťou štýlový a luxusný dizajn, vďaka ktorému budete nepriehliadnuteľní. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Corona). U nás nájdete rúška, ktoré sú nie len efektívne a ochranné ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool, zábavne, štýlovo aj luxusne.

Buďte zodpovedný k sebe a svojmu okoliu a chráňte Vaše zdravie aj zdravie svojich blízkych

ochranne rusko na tvar použitie

Špecifikácie:

Rozmer: 22x14 cm (nastaviteľné ušnice aj nosný mostík)
Materiál: pravý 100% morušový hodváb

Obsah balenia:

1x Luxusné ochranné rúško na tvár

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

98%
98%
Broňa

Rúško z hodvábu

Kupovala som viacero rúšok, aby som ich vedela zladiť s mojím outfitom, toto patrí k mojim obľúbeným. Okrem toho, že neskutočne dobre vyzerá naozaj cítiť na materiáli, že ide hodváb, strašne dobre sa v ňom dýcha. Pôsobí a vyzerá naozaj luxusne