Dámske rúško na tvár (100 % polyester) - vzor Leopard

Kód tovar: 75-051
12,00 € Cena bez DPH: 10,00 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Dámske rúško na tvár (100 % polyester) - vzor Leopard. Leopardie rúška ponúkajú všestranné využitie a ochranu pre každého.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Dámske rúško na tvár (100 % polyester) - vzor Leopard. Leopardie rúška ponúkajú všestranné využitie a ochranu pre každého, kto potrebuje zvýšenú ochranu pre seba, rodinných príslušníkov či priateľov. Štýlové a módne rúška na tvár je aj vhodnou prevenciou počas chrípkových sezón ( ako ochranná maska). To ako ju využijete je len a len na vás. U nás nájdete farebné masky so vzorom, ktoré sú nie len efektívne a ochranné ale rovnako vyzerajú a pôsobia cool a štýlovo. Farebná maska so vzorom je vyrobená zo 100% polyesteru vďaka čomu je schopná zachytiť nečistoty a škodliviny efektívnejšie ako iné materiály využívane pri výrobe masiek na tvár. Textilné masky na tvár predaj online - skladom môžeš kúpiť u nás tá najlepšia ochrana dýchacích ciest. Maska Leopardia má všité vrecúško pre vloženie filtra podľa vášho uváženia.

Ušnice masky su mäkké a elastické - štýlová a trendy maska na tvár

rúško na tvar dámske

 

Je dôležité aby sme chránili seba a dbali aj na bezpečnosť svojho okolia. Maska na tvár je najrozšírenejším a efektívnym prostriedkom, využívaným nie len počas vírusových, či bakteriálnych sezón (ako je napr. COVID 19 - Korona) ale aj pri práci v prašnom prostredí či pri vykonávaní outdorových športov - kde funguje ako ochranná maska proti prachu (bicyklovanie, skateborading, lyžovanie). Vďaka tomu, že je vyrobená z polyesteru pomerne ľahko sa cez ňu dýcha a poskytuje aj určitý komfort. 

 

Špecifikácie:

Rozmer: cca 22x115 cm
Materiál: 100% polyester

 

Obsah balenia:

1x Ochranné rúško vzor Leopard

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie