Stojan na mobil SELFIE + smart sledovanie tváre (360°)

Kód tovar: 71-052
39,00 € 29,00 € Cena bez DPH: 24,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Stojan na mobil SELFIE + smart sledovanie tváre (360°) – je ideálny stojan na telefon, vhodný pre každého kreatívca v dnešnej dobe.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Stojan na mobil SELFIE + smart sledovanie tváre (360°) – je ideálny stojan na telefon, vhodný pre každého kreatívca v dnešnej dobe. Zábava, informácie, kultúra – to všetko sa presúva do online priestoru a tvorba týchto obsahov už nie je viazaná na vybraných jednotlivcov. Multimediálne obsahy môže tvoriť naozaj každý a Follow me držiak vám túto činnosť výrazne uľahčí. Stojan na iphone či android je vhodný na Vlogovanie, hovory, Instagram či YouTube tvorbu. Robíte si radi selfie? Žiaden problém - vďaka sledovaniu vašej tváre zariadenie poslúži aj ako šikovný SELFIE stojan.

Stojan na mobil bude vďaka technológií sledovania tváre sledovať každý váš krok. Viete ho použiť aj ako SELFIE stojan.

smart držiak na mobil

Stolovy stojan na mobil dokáže sledovať užívateľa na základe sledovania jeho tváre a to pomocou otočnej hlavice (360 atupňov). Stojany na mobil s touto funkciou sa dokonale hodia na vlogovanie, FaceTime, TikTok či pre tvorbu na mnohých iných online platformách. Vďaka nemu môžete bez námahy vytvárať fotografie, či videá na vašom smartfóne. Drziak na mobil na stativ prepojíte jednoducho pomocou bluetooth a dostupnej aplikácie. Aplikácie rovnako obsahuje množstvo režimov a filtorov pre čo najlepší a najjedoduchší používateľský zážitok.

Stojan na telefon vám uľahčí streamovanie či tvorbu videií a krátkych sketchov.

tiktokyoutube

Vďaka nastaviteľnému uchyteniu je vhodný pre drvivú väčšinu smartfónov a rovnako je možné nastaviť požadovaný uhol snímania. Stojan na telefon má na spodku umiestnený závit na statív, čo robí jeho využite ešte efektívnejšie a univerzálnejšie. Stojan na mobil na fotenie vám doslova uvolní ruky, vďaka funkcii sledovania budete vždy v zábere bez toho aby ste svoj telefón držali v rukách a teda na zábere budete vyzerať prirodzenejšie – čo je skvelá funkcia pri streamovaní, či tvorbe rôznych videí. Rovnako ho určite využijete aj pri videohovor s priateľmi rodinou alebo online pracovných poradách.

 

Vlastnosti:

Materiál: ABS
Rozmery: 9,3 x 9,3 x 16,5 cm
Váha: 160 g
Napájanie: 3xAA batérie (nie je súčasť balenia)

 

Obsah balenia:

1x Follow Me Pod
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie

K stiahnutiu (2)

jpg101 kB jpg95 kB