Strašidelný klaun maska na tvár - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval

Kód tovar: 88-295
29,00 € Cena bez DPH: 24,17 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Strašidelný klaun​ maska na tvár - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval​. Detský aj dospelácky kostým (maska) strašidelného klauna vyrobená zo 100 % prírodného latexu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Strašidelný klaun​ maska na tvár - pre deti aj dospelých na Halloween či karneval​. Detský aj dospelácky kostým (maska) strašidelného klauna vyrobená zo 100 % prírodného latexu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a netoxický. Vidieť a dýchať cez ústa a nosnú dierku masky je pohodlné a priedušné.

Strašidelný klaun maska na karneval

Halloween masky pre chlapca (deti) či dospelých

Maska klauna na Halloween vyvoláva hrôzu svojím hrozným úsmevom a smutnými očami, ktoré sú pokryté temným make-upom. Jej strašidelný dizajn vytvára dojem, že sa jedná o klauna, ktorý vám namiesto smiechu prinesie nočné mory. Úsmev klauna je taký ohavne krivý, že z neho cítite chlad na hrudi. Táto latexová maska v tvare strašidelného klauna​ je teda úplne ideálnou a originálnou voľbou pre Halloween, karneval, maškarný ples (bál), rôzne večierky, narodeninovú párty a iné.

 Naše masky ako Strašidelný klaun​​ vyniknú najlepšie na halloween, karnevale, diskotéke, v klube, na party či festivale sú tou pravou investíciou pre teba ak chceš zaujať a hlavne byť cool. 

Halloweenová maska Strašidelný klaun

Masky na karneval - Latex karnevalové masky pre deti a dospelých

Vhodné aj ako originálny darček pre blízkych. Masky môžeš kúpiť online v našom e-shope. A priprav sa na množstvo fotografií a videí kde budeš stredobodom pozornosti. Špeciálna zmes materiálov prírodného latexu zaručuje pútavosť a nielen skvelý strih, ale aj pohodlné nosenie. Karnevalové kostýmy (masky) boli starostlivo navrhnuté a s množstvom úžasných vzorov môžete morfovať na Vašich obľúbených superhrdinov, alebo strašidelné filmové monštrá.

Maska na tvár pre dospelých Strašidelný klaun

Obsah balenia:

1x maska Strašidelný klaun​

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie