Vyrobnik cukrovej vaty - Retro vyrábač na cukrovú vatu

Kód tovar: 11-544
59,00 € 45,00 € Cena bez DPH: 37,50 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto

Vyrobnik cukrovej vaty - Retro vyrábač na cukrovú vatu na doma. S výrobníkom cukrovej vaty si môžete vychutnať cukrovú vatu ako na jarmoku či inej slávnosti.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Vyrobnik cukrovej vaty - Retro vyrábač na cukrovú vatu na doma. S výrobníkom cukrovej vaty si môžete vychutnať cukrovú vatu ako na jarmoku či inej slávnosti. S kompaktným strojom, ktorý má nostalgický retro dizajn a veľmi jednoducho sa ovláda si viete vyrobiť cukrovú vatu aj v pohodlí domova. Tento nepostrádateľný výrobník vaty bude najlepším pútačom pozornosti na detských narodeninách a letných oslavách. 

Vyrobnik na cukrovu vatu na doma v retro dizajne - stroj na vatu

Výroba cukrovej vaty nestojí veľa, ale pre vaše deti je cennejšia, ako si myslíte. Deti si na ňu chutia pri návšteve zoologickej záhrady, v zábavných parkoch či na jarmokoch. Ak si chcete cukrovou vatou spríjemniť rodinné oslavy, či detské narodeninové párty, zadovážte si do domácnosti tento výrobník cukrovej vaty. 

cukrova vata vyroba na doma

Retro dizajn výrobníku cukrovej vaty

Okrem možnosti prípravy cukrovej vaty vás výrobník zaujme na prvý pohľad svojím vzhľadom, ako keby sa vrátil z 50. rokov. Viete si s ním vyrobiť cukrovú vatu ako z kryštálového cukru, tak aj z rôznych tvrdých cukríkov. Tým si zabezpečíte farebnú veselú cukrovú vatu. Výroba je navyše zábavná a radosť ňou spravíte predovšetkým deťom. 

stroj na cukrovu vatu

Jednoduchá výroba vaty

Výrobník cukrovej vaty sa veľmi jednoducho ovláda. Stačí pridať cukor, zapnúť stroj a po vytvorení cukrových vlákien ich omotať okolo drevených tyčiniek. Ak chcete mať cukrovú vatu farebnú, stačí pridať pár kvapiek potravinárskeho farbiva.  

cukrova vata

Ľahké čistenie a skladovanie 

Výrobník je veľmi skladný a rozoberateľný, tým pádom sa ľahko čistý a zaberie minimum miesta. Súčasťou balenia je aj odmerka na cukor. Ak chcete vyrobiť cukrovú vatu za pár minút a potešiť vaše deti, určite vás výrobník cukrovej vaty príjemne prekvapí. 

 

Špecifikácia: 

  • Ľahko sa čistí 
  • Dodáva sa s adaptérom EÚ 
  • Materiál: ABS 
  • Rozmery: Ø 31 x 25 cm 
  • Hmotnosť: 1,17 kg 
     

Obsah balenia: 
1x výrobník cukrovej vaty 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie