Parný čistič do mikrovlnky vo forme postavičky

Kód tovar: 11-524
9,00 € 4,00 € Cena bez DPH: 3,33 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards

Parný čistič do mikrovlnky vo forme rozprávkovej postavičky je dokonalá pomôcka na perfektné vyčistenie Vašej mikrovlnnej rúry.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Parný čistič do mikrovlnky vo forme rozprávkovej postavičky je dokonalá pomôcka na perfektné vyčistenie Vašej mikrovlnnej rúry. Jednoducho pridajte vodu do nádoby a vložte do mikrovlnky na 5 až 8 minút na maximálny výkon. Sledujte, ako z jej hlavy vychádza para, keď sa doslova rozohreje od hnevu. Para uľahčuje následné čistenie mikrovlnnej rúry naozaj jednoduché. Parný čistič je skvelý vynález, ktorý nielen výborne vyčistí mikrovlnku, ale i sympaticky vyzerá. Bude ideálna aj ako praktický darček. 

fury mama čistič mikrovlnky

Čistí od mastnoty, tuku a ďalších nečistôt

Mikrovlnná rúra je využívana takmer v každej domácnosti. Jej umývanie nemá rád nikto. Dokáže nás to vyčerpať a hlavne zabrať veľa času. Tento výborny vynález, ktorý ocenia úplne všetci. Umývanie mikrovlnnej rúry ešte nikdy nebolo také jednoduché. Zlostná mama vypúšťa paru vďaka ktorej mikrovlnnú rúru čistí od mastnoty, tuku a ďalších nečistôt. Špina sa ľahko rozpúšťa a pridaný ocot perfektne eliminuje baktérie.

zlostna mama na cistenie mikrovlnky parou

Jednoduchá obsluha

Preto je parný čistič mikrovlnky tou pravou pomôckou, ktorá po spustení vypustí paru a vyčistí mikrovlnku od mastnoty, tuku a iných nečistôt. Pri použití stačí do odmerky naliať ocot s vodou a postavičku položiť do mikrovlnnej rúry. Následne mikrovlnku zapnete a čistenie sa môže začať. Keď postavička vypustí všetku paru, mikrovlnku stačí otvoriť a pretrieť suchou handrou. Špina sa rozpustí a ak pridáte do vody aj ocot, eliminujete baktérie. Bude čistá a pripravená na ohriatie ďalšieho obeda, či večere. 

Špecifikácia: 

  • Je to zábavný darček 
  • Ľahko sa používa a je účinný 
  • Materiály: ABS 
  • Rozmery výrobku: 11 x 8,5 x 13,5 cm 
  • Hmotnosť: 90 gramov 


Obsah balenia: 

1x Parný čistič mikrovlnky 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie