Dávkovač na cereálie dvojitý - 500g cereálií (vločky + musli)

Kód tovar: 11-467
49,00 € 39,00 € Cena bez DPH: 32,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

​Dávkovač na cereálie dvojitý - 500g cereálií (vločky + musli). Dávkovač na kukuričné vločky, ovsené vločky, cornflakes, alebo müsli.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Dávkovač na cereálie dvojitý - 500g cereálií (vločky + musli). Dávkovač na kukuričné vločky, ovsené vločky, cornflakes, alebo müsli udržuje suché potraviny čerstvé a ľahko prístupné. Máte radi rôzne guličky, cereálie, alebo ovsené vločky? V tom prípade máme pre Vás skvelé riešenie ako mať každý deň vaše obľúbené kukuričné vločky, alebo müsli poruke! S týmito dávkovačmi na cereálie budete mať všetko pod kontrolou. 

Každá nádoba pojme až 500 gramov cereálií a vďaka praktickému uzáveru ostane chuť Vašich obľúbených lupienkov vždy čerstvá, ako tesne po otvorení balenia. S dávkovačom Cornflake získate luxus a pohodlie hotela. Dvojitý dávkovač na cereálie je v čiernom prevedení. Skvelý doplnok pri raňajkách s luxusným vzhľadom ako v hoteli.

Dávkovač cereálií, vločiek, musli - Skvelý doplnok pre domáce raňajky

Dávkovač cereálií, vločiek, musli doplnok domáce raňajky

Ak chcete žiť zdravší životný štýl, môžete ho naplniť zdravými müsli, alebo obilninami. Ak sa chystáte mať párty, môžete sa rozhodnúť naplniť dávkovač kukuričných vločiek občerstvením, čo bude pravdepodobne úspech medzi hosťami. Držte misku pod dávkovačom, otáčajte dávkovacím ventilom a vypustíte kukuričné vločky, alebo müsli. 500 gramov sa zmestí do každej nádoby a približne 30 gramov sa vydá pri otočení dávkovacím ventilom. S dávkovačom Cornflakes nebudete mať v zásuvke ani vo vyprázdnených nádobách ani polovicu prázdnych balení, ale krásny doplnok na kuchynskej doske.

Vlastnosti produktu:

Prístroj disponuje s 2 dávkovačmi na obilniny
Materiály: ABS, guma
Rozmery produktu: 34,5 x 19,5 x 35 cm
Čistá hmotnosť: 1,52 kg
 

Obsah balenia: 

1x dávkovač na cereálie

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

100%
100%
Kristina

Dávkovač na cereálie dvojitý - 500g cereálií (vločky + musli)

Používame ho v hoteli, takže sa nemôžete spoliehať na to, že hostia budú zaobchádzať s pravidlom alebo opatrne, takže výrobok je pre každé odporúčanie z hľadiska hygieny, skladovania pred "vlhkosťou" alebo sušenia, pevnosti výrobku aj keď je vyrobený z plastu!
Všetky odporúčania!
Žiadna neexistuje.

Super! Odporúčania

Preložené z: hr
99%
Karolína

Dávkovač cereálií

Nevzniká vďaka nemu neporiadok
Žiadne

Kúpila som to ako darček mojím synom - každý deň si robia cereálie s mliekom a robia strašný bordel - takto im stačí položiť misku a nadávkovať si svoje obľúbené cereálie. Šikovná vecička