Súťaž o 5x Hippsy - driekový pás!

Súťaž o 5x Hippsy - driekový pás!

Coolový e-shop www.cool-mania.eu ti prináša skvelú možnosť vyhrať 5x1 HIPPSY - driekový pás. Výherca má možnosť vlastného výberu z jednotlivých farieb a veľkostí driekových pásov.

Stačí odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku:

Pri akom počte Hippsy driekových pásov je pri nákupe cez cool-mania.eu doprava Slovenskou poštou zdarma? 

a/ 4 a viac kusov
b/ 5 a viac kusov
c/ 6 a viac kusov

Vaše odpovede posielajte na sutaz@cool-mania.eu. Súťaž bude trvať do 30. 11. 2012. Následne budú výherci informovaný o výsledku súťaže na FB stránke Cool-mani.eu

Vec drieku - Hippsy v rôznych farbách pre ženy aj mužov - ochráňte svoj driek v štýlových farbách a buďte pritom coolový. Bojíte sa že prechladnete od drieku či od krížov? Máte problém s obličkami? Dbajte viac o svoje zdravie a buďťe pritom štýlový. Nový módny trend na Slovensku - Vec drieku ala Hippsy.

hippsy

Stále viac žien sa v dôsledku módnych výstrelkov stáva obeťou nachladnutia či zápalu. Existuje kritické miesto kde končí tričko a začínajú nohavice. Vec drieku - Hippsy má prvoradú úlohu chrániť tento úzky pás pred chladom.

hippsy foto

Vec drieku - Hippsy pás nie je nič iné, ako ohrievač krížov či ľadvinový a bedrový ochranný pás pre ženy a nužov. Je veľmi pohodlný a netreba sa báť ani potenia. Vyhotovený z pružného prírodného materiálu (95 % bavlna, 5% lycra). Pohodlne sa navinie na kožu bez toho, aby sa pri jeho nosení využívali gombíky či zips. Jeho viacfarebnosť zabezpečí oživenie Tvojho šatníka.

vec drieku


P.S. Výherca musí byť fanúšikom Cool-mania Fan Page stránky na Facebooku

Facebook Fan Page