Walkie Talkie - Vysielačka multifunkčná s 22 kanálmi + VOX funkcia + LED baterka

Kód tovar: 09-137
79,00 € Cena bez DPH: 65,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Walkie Talkie - Vysielačka multifunkčná s 22 kanálmi + VOX funkcia + LED baterka. Vysielačky poskytujú širokú škálu výhod a sú ideálne pre rôzne druhy vonkajších aktivít.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Walkie Talkie - Vysielačka multifunkčná s 22 kanálmi + VOX funkcia + LED baterka. Vysielačky poskytujú širokú škálu výhod a sú ideálne pre rôzne druhy vonkajších aktivít a profesionálnych aplikácií. S celkovo 22 kanálmi a 121 súkromnými kódmi umožňujú jasnú a bezpečnú komunikáciu, pričom minimalizujú riziko prerušenia, alebo nechceného počúvania. Ich robustná a odolná konštrukcia zabezpečuje spoľahlivosť aj v náročných podmienkach, ako sú turistické výpravy, stavebné práce, alebo pri organizovaní veľkých udalostí.

Vďaka vstavanej LED baterke sú vysielačky užitočné aj v situáciách s obmedzeným svetlom, alebo v noci. S týmito vysielačkami získavajú používatelia spoľahlivého partnera pre komunikáciu, ktorý sa hodí pre široké spektrum aktivít od profesionálnych aplikácií až po voľnočasové dobrodružstvá. Ich prenosnosť a jednoduchá obsluha zaručujú, že budú skvelým spoločníkom na každej výprave alebo pracovnom mieste.

Vysielačky Walkie Talkie pre rôznorodé použitie

Vysielačky Walkie Talkie pre rôznorodé použitie

Komunikácia bez použitia rúk

Vysielačky sú vybavené inovatívnou funkciou pre komunikáciu bez použitia rúk, vďaka ktorej môžete hladko a efektívne komunikovať aj keď máte plné ruky. Funkcia VOX automaticky aktivuje vysielačku pri zachytení vášho hlasu, alebo iného hlasitého zvuku, čo odstraňuje potrebu manuálneho stláčania tlačidla na hovor. Táto vlastnosť je neoceniteľná pri aktivitách ako turistika, cyklistika, horolezectvo, alebo pri práci, kde by používanie rúk na ovládanie vysielačky mohlo byť nepraktické, alebo nebezpečné. Bez ohľadu na to, čo robíte, zabezpečujú tieto vysielačky spoľahlivú a pohodlnú komunikáciu.

vysielačky so vstavanou LED baterkou
Rozsiahle možnosti komunikácie

Celkom 22 kanálov so 121 súkromnými kódmi ponúka rozsiahle možnosti komunikácie a zvýšenú ochranu súkromia. S 22 dostupnými kanálmi môžu užívatelia ľahko nájsť voľný kanál pre jasnú a neprerušovanú komunikáciu. Prídavných 121 súkromných kódov slúži na zvýšenie bezpečnosti a minimalizáciu nechcených, alebo náhodných prerušení od iných užívateľov vysielačiek v blízkom okolí. Táto kombinácia kanálov a súkromných kódov umožňuje užívateľom vysielačiek vytvoriť si vlastný "komunikačný kanál", čím znižuje pravdepodobnosť prekrytia s inými užívateľmi a zabezpečuje, že ich konverzácie zostanú súkromné a neprístupné pre nepovolané osoby. Táto funkcia je ideálna pre skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý a súkromný spôsob komunikácie vo vonkajších podmienkach alebo pri práci v rušnom prostredí.

vysielacky s 22 kanálmi walkie talkie

Nepretržité aktualizácie a informácie o počasí

Funkcia "NOAA weather band channels" na vysielačkách je prídavná vlastnosť, ktorá umožňuje prístup ku kanálom Národnej služby pre oceány a atmosféru (National Oceanic and Atmospheric Administration, NOAA) v Spojených štátoch. Tieto kanály poskytujú nepretržité aktualizácie a informácie o počasí, vrátane varovaní a výstrah pred extrémnymi poveternostnými podmienkami, ako sú búrky, tornáda a hurikány. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre ľudí, ktorí trávia veľa času vonku, alebo sa zúčastňujú na outdoorových aktivitách, pretože im umožňuje zostať informovanými a bezpečnými v prípade rýchlo sa meniacich poveternostných podmienok.

22 kanálové vysielačky s integrovanou baterkou


Špecifikacia:

  • Farby: Červená, Modrá, Zelená
  • Batéria: Vyžaduje 3xAA batérie pre každú walkie-talkie (nie sú súčasťou balenia)
  • Kanály: Celkom 22 kanálov so 121 súkromnými kódmi
  • Vstavaná LED baterka
  • VOX bez použitia rúk
  • Kanály NOAA pásma počasia


Obsah balenia:

1x Multifunkčné vysielačky s 22 kanálmi a integravanou LED baterkou
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie