USB Key Logger Q8 - záznam z klávesnice

Kód tovar: 09-012
70,00 € Cena bez DPH: 58,33 €
vypredané Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards

Spy logger či USB key logger Q8 - je unikátne zariadenie, s ktorým budete mať prehľad o všetkom čo sa naťuká cez klávesnicu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Spy logger či  USB key logger Q8 - je unikátne zariadenie, s ktorým budete mať prehľad o všetkom čo sa naťuká cez klávesnicu. Môžete ho použiť na kontrolu používania PC, sledovanie hesiel, navštívených web stránok aťd. Zariadenie nie je možné odhaliť ako bežné softwérové verzie.

Jeho jednoduchá inštalácia stačí spojiť do klasického USB kábla vedúceho od klávesnici a zapojiť priamo do počítača. Interná pamäť key loggera je 2MB. Nevyžaduje inštaláciu žiadneho softwaru. Všetky zaznamenané údaje môžete jednoducho prezerať v programoch ako (Word, Wordpad, Notepad). Prístup k údajom je pomocu hesla, ktoré musíte zadať na prezeranie výstupov z key loggera.

USB Keylogger - záznam každého ťuknutia z klávesnice

usb keylogger

Základné funkcie USB Spy loggera:

- 2MB Interná pamäť
- Schopné zaznamenať 2 000 000 stlačení kláves (cez 1000 strán textu)
- Rozmery 60x27mm
- Podpora všetkých windows systémov ako Win XP, Win VISTA, Win 7

Prečo nakupovať špionážnu techniku práve u nás?

Sme priamy dovozca a predajca špionážnej techniky s dlhoročnou praxou. Naše požiadavky ohľadom spracovania a vylepšovania ponúkaných produktov konzultujeme priamo s výrobcom. Každý produkt, ktorý zaradíme do predaja prejde vstupnou kontrolou kvality a až následne je zaradený do našej ponuky špionážnych produktov.

Z našich testov vyplýva, že nami predávaná technika je výkonnejšia a má dlhšiu životnosť oproti konkurenčným produktom . V prípade nečakaných technických problémov sa situáciu snažíme riešiť urgentne podľa možnosti smerom k spokojnosti zákazníka

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie