GSM Detektor Ploštíc v pere

Kód tovar: 09-002
44,00 € Cena bez DPH: 36,67 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

GSM Detektor Ploštíc v Pere na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi čo hľadáš.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Pero, ktoré slúži ako GSM Detektor či už ploštíc resp. akéhokoľvek bezdrótového signálu vo Vašom byte, kancelárii či iných priestoroch. Toto špeciálne upravené pero takisto zistí či náhodou Váš mobilný telefón nie je odpočúvaný. Ak pero zachytí vysielaný signál začne blikať resp. svietiť žltá ledka.

Dané zariadenie pracuje na všetkých GSM kmitočtoch vrátane bezdrôtových kamier. Hravo zistíte, že vo vašom okolí niekto telefonuje, alebo Váš telefón niekto ovláda. Blikanie musí byť nepretržité cca 1 minútu a viac, tým je viac menej isté, že cez Váš telefón sa odosielajú dáta, alebo audio signál.

gsm detektor ploštíc pero

GSM Detektor v Pere, bezdrôtové zariadenia, zisťuje frekvencie 900/1200/1300 a 2400 / 2600/3000MHz. Odhalí bezdrótový signál v okruhu 10 metrov. Vaše súkromie je už chránené, nič Vás neprekvapí. Pero má taktiež UV svetlo pre kontrolu bankoviek. Farebné svetlo je tým silnejšie, čím viac sa približujete k VF signálu. GSM Detektor Ploštíc v Pere na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi čo hľadáš.
 
 
Špecifikácia GSM Pera na detekciu ploštíc:
 
1. Batéria: 4.5V, pomocou LR-44 x 3 ks (v cene)
2. Detektív Výstup: LED bliká (Farba svetla LED)
3. Detektív Indukcia Titul: 100MHz ~ 3GHz ( kmitočet pod 900MHz zariadenie zachytí taktiež no vysielač musí mať min 200mA vyžarovací výkon)
4. Pracovná spotreba: 30uA
5. LED blikajúci aktuálne: 1mA
6. Prevádzkové pokyny
7. Detektor Dimension: 146x Φ 10 mm. kompaktná veľkosť
8. Balenie rozmery: 178x38x18mm kompaktná veľkosť

Pre tento výrobok bolo vydané vyhlásenie o zhode s požiadavkami smernice č. 1999/5/EC pre rádiové a koncové telekomunikačné zariadenia, ktoré je dostupné u predajcu.Výrobok je rádiovým zariadením, ktoré je možné v SR prevádzkovať na základe všeobecného povolenia VPR-17/2012, vydaného Telekomunikačným úradom SR.

Prečo nakupovať špionážnu techniku práve u nás?

Sme priamy dovozca a predajca špionážnej techniky s dlhoročnou praxou. Naše požiadavky ohľadom spracovania a vylepšovania ponúkaných produktov konzultujeme priamo s výrobcom. Každý produkt, ktorý zaradíme do predaja prejde vstupnou kontrolou kvality a až následne je zaradený do našej ponuky špionážnych produktov.

Z našich testov vyplýva, že nami predávaná technika je výkonnejšia a má dlhšiu životnosť oproti konkurenčným produktom . V prípade nečakaných technických problémov sa situáciu snažíme riešiť urgentne podľa možnosti smerom k spokojnosti zákazníka

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie