Wifi HD kamera v slnečných okuliaroch s možnosťou LIVE streamu cez internet

Kód tovar: 10-119
135,00 € Cena bez DPH: 112,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Wifi HD kamera v slnečných okuliaroch s podporou mikroSD kariet až do 64GB a možnosťou sledovania live streamu cez internet.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Wifi HD kamera v slnečných okuliaroch s podporou mikroSD kariet až do 64GB a možnosťou sledovania live streamu cez internet. Všetky tieto vlastnosti robia z kamery v slnečných okuliaroch ideálne zariadenie pre záznam videa so zvukom nech ste kdekoľvek. Ak potrebujete zaznamenať rozhovor, stretnutie, alebo len natočiť záznam zo svojich zážitkov z dovolenky, alebo pri rôznom športe sú tieto okuliare s HD kamerou určené práve pre Vás.

Štýlové HD okuliare s kvalitným obrazom a možnosťou LIVE streamu cez internet.

Wifi okuliare majú možnosť pripojenia na router, alebo po vytvorení prístupového bodu ich môžete pripojiť na svoj mobilný telefón a tablet. Pri live internetovom prenose sa môžu cez aplikáciu pripojiť na Vaše okuliare štyria užívatelia a sledovať prenos nech ste kdekoľvek na svete.  Výhoda okuliarov je že natáčate presne to čo vidíte s voľnými rukami čo využijete hlavne pri športe alebo na dovolenke, kde vás budú chrániť aj pred slnkom. Okuliare s kamerou ovládate cez aplikáciu P2PLiveCam prostredníctvom lokálnej wifi siete po spárovaní s vašim mobilným telefónom, alebo tabletom. Aplikácia podporuje operačný systém Android aj iOS a stiahnete si ju na Google Play, alebo iTunes. Ďalšia možnosť je pripojenie cez lokálnu wifi sieť k Vašemu notebooku, alebo PC. Nie je nič jednoduchšie a praktickejšie ako táto kamera zabudovaná v okuliaroch. Záznam z kamery sa nahráva priamo do okuliarov na mikroSD kartu až do veľkosti 64GB (nie je súčasťou balenia).

slnečné okuliare s HD wifi kamerou

Po spárovaní s telefónom, alebo tabletom môžete meniť nastavenie videokamery, alebo fotoaparátu. Pri videu máte na výber HD 1080x720P pri 25fps, alebo 640x480P pri 25fps. Videá sa ukladajú pri nahrávaní na mikroSD kartu vo formáte ASF a pri nahrávaní cez lokálnu wifi sieť, alebo cez internet vo formáte AVI. Záznam z karty si môžete prehrať vo voľne stiahnuteľnom programe VLCPlayer, alebo SMPlayer. Okuliare môžete využívať aj ako bezpečnostnú kameru. Stačí ich položiť tak, aby objektív monitoroval oblasť, ktorú potrebujete a cez aplikáciu nastaviť detekciu pohybu. Alarm vás bude informovať o detekcii pohybu obrazovými správami a na mikroSD kartu sa bude nahrávať video, ktoré si viete následne stiahnuť do vašeho mobilného telefónu. Detekcia pohybu je účinná do 6m. Live prenos videa aj nahrávanie videa je so zvukom. Mikrofón je schopný zaznamenať zvuk do 4m. Aplikácia má aj funkciu cyklického nahrávania čo umožní po zaplnení karty automaticky premazávať najstaršie záznamy a náhrávať nové. 

slnečné okuliare s hd kamerou cez wifi

Pri použití 64GB mikroSD karty môžete nahrať až do 64 hodín videa v HD rozlíšení 1280x720P. Vstavaná batéria má kapacitu 250mAh a na jedno nabitie umožní nahrať 25 minút záznamu. Okuliare je možné pripojiť aj na powerbank čo Vám umožní predĺžiť dobu nahrávania videa podľa kapacity pripojenej externej batérie (napríklad pri kapacite powerbanku 2500mAh je doba nahrávania do 4 hodín). Kameru v slnečných okuliaroch je tiež možné pripojiť na trvalé napájanie cez USB sieťový adaptér. Objektív má uhol snímania 120º čo vám umožní monitorovanie veľkého priestoru. 

Na okuliaroch sa nachádza aj jedna výkonná LED dióda, ktorá Vám umožní orientovať sa aj v úplnej tme. Toto praktické osvetlenie určite oceníte v mnohých situáciách.

 


Vlastnosti:

plus Wifi kamera ukrytá v okuliaroch
plus HD rozlíšenie s možnosťou LIVE streamovania cez internet
plus Detekcia pohybu a odosielanie alarmových správ.
plus Využitie mikroSD karty až do 64GB
plus Možnosť napájania cez powerbank
plus Wifi pripojenie cez lokálnu sieť alebo pripojenie cez router

 

Špecifikácie:

Video rozlíšenie: 1280x720P pri 25fps, 640x480 pri 25fps
Zvuk: záznam zvuku do 5m
Formát video záznamu: AFS/AVI 
Pamäť: mikroSD karta až do kapacity 64gb
Objektív: 2 Mega pixels CMOS
Uhol pohľadu: 120º
Pripojenie: USB
Pripojenie cez internet: áno
Počet pripojení pri live prenose: 4 užívatelia
Pracovná teplota: -20 až +60

Obsah balenia:

1x Wifi okuliare s kamerou
1x USB kábel
1x Inštalačné CD
1x Manuál

 

 

upozornenie

Prečo nakupovať špionážnu techniku práve u nás?

Každý nový produkt testujeme niekoľko týždňov a až po výstupnej kontrole je zaradený do predaja
Naša ponuka preto nie je najväčšia na trhu, ale ponúkame len nami otestované - kvalitné a spoľahlivé spy produkty
Nie sme najlacnejší
, ale naši zákazníci sú spokojní zákazníci. Ich recenzie si môžete pozrieť aj na Heureka.sk
Dlhoročná prax v predaji spy produktov (spionazne kamery, špionážna technika) viac ako 5 rokov skúseností
Máme kamennú predajňu, kde si môžete tovar osobne pozrieť a vyskúšať
Odborné poradenstvo pri inštalácii či nastavení produktov (telefonické či e-mailom)
Poskytujeme 24 mesiacov záruku na všetky produkty a bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní od doručenia
Podrobný slovenský manuál k používaniu súčasťou balenia
Kvalifikovaný záručný a pozáručný servis, teda predajom to u nás rozhodne nekončí
Pri prípadnej reklamácií sa snažíme skrátiť čas na jej vybavenie na minimum (zväčša 7-14 dní). Ak je tovar nefunkčný, riešenie formou výmeny za nový kus
 

UPOZORNENIE: Ak nájdete konkurenčné produkty (s výrazne nižšou cenou), ktoré môžu mať totožné prevedenie, avšak použité komponenty ako optika, batérie, aťd môžu byť low cost (lacnejšou) verziou produktu, čiže majú výrazný vplyv na celkovú kvalitu a životnosť produktov. Doporučujeme zákazníkom preto zvážiť výhodnosť investície a nákupu aj vzhľadom na túto skutočnosť.

Diskusia k produktu (2)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

lau

kamera wifi okuliare

Je možné mať okuliare s čírymi sklami?

Preložené z: it
Cool Mania

Wifi HD kamera v slnečných okuliaroch s možnosťou LIVE streamu cez internet

Mario Bruchanik odpovedať

Ahoj, len v tomto modeli: https://www.cool-mania.it/spiare/telecamere-spia/telecamera-spia-nascosta-con-wifi-con-trasmissione-video-live-full-hd-p2p

Preložené z: it
Mir

live streaming

Miroslav Antol odpovedať

prosím ako funguje live stream cez internet? Zaujímala by ma kvalita obrazu, moznost pripojit sa na zariadenie ako aj ukladanie nahravok. Vďaka.

Preložené z: cs
Cool Mania

Wifi HD kamera v slnečných okuliaroch s možnosťou LIVE streamu cez internet

Pavel Kováčik odpovedať

Dobrý deň,
Live stream funguje tak, že si môžete kameru spárovať s Vaším wifi routerom, ktorý má prístup na internet. Následne si zapnete internet vo Vašom mobilnom telefóne a po spustení aplikácie budete vieť čo brýle práve snímajú. Ak sú brýle správne pripojené na wifi router, tak mobilný telefón nemusí byť v blízkosti brýlí, ale môže byť aj v inom meste. Streamovaný obraz býva väčšinou v nižšej kvalite obrazu ako umožňujú brýle. Streamovaný obraz je možné nahrávať cez aplikáciu priamo do mobilného telefónu a popritom brýle nahrávajú samostatne obraz v plnom rozlišení (HD 720p) na pamäťovú kartu.

Preložené z: cs
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie