USB kľúč kamera FULL HD s Wifi P2P podpora + detekcia pohybu + podpora micro SD do 128GB

Kód tovar: 10-634
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

USB kľúč kamera FULL HD s Wifi P2P podpora vzdialené sledovanie + detekcia pohybu + podpora micro SD do 128GB a 3,7V 700mah batéria.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

USB kľúč kamera FULL HD s Wifi P2P podpora vzdialené sledovanie + detekcia pohybu + podpora micro SD do 128GB a 3,7V 700mah batéria. Mini wifi kamera s detekciou pohybu v USB-kľúči. Táto kamera slúži na sledovanie online obrazu vo Vašom mobile nech ste kdekoľvek. Disponuje Full HD rozlíšením videa (1920x1080px) a LIVE stream sledovaním

Ovládanie tejto mini kamery je úplne jednoduché - jedným tlačidlom. Wi-Fi kameru stačí len napárovať na domácu Wi-Fi sieť a cez aplikáciu, ktorá je na stiahnutie pre Android iPhone telefóny, sledujete živý prenos spred objektívu kamery. USB flash disk s kamerou slúži nielen na prenos vašich dát, ale aj pre možnosť nenápadne nahrať video so zvukom kdekoľvek potrebujete. 

mini wifi kamera v usb kluci

Nahrávanie záznamov so zvukom je možné na pamäťovú kartu s max. podporou do 128 GB. Záznamy môžete nahrávať nepretržite, alebo pri detekcii pohybu prípadne je nahrávanie je možné aj počas nabíjania. Ak si chcete zaistiť dom, kanceláriu, sklad, alebo monitorovať Vaše dieťa, táto Mini Wi-Fi kamera s detekciou pohybu v USB kľúči je výborná voľba. Je nenápadná, má miniatúrne rozmery, je ľahko prenosná a hlavnou výhodou je to, že je to skrytá Wi-Fi kamera, ktorá slúži aj ako bezpečnostná kamera na zabezpečenie Vašej domácnosti.

live stream kamera wifi usb flash disk

Táto vrecková minikamera sa môže hodiť na diskrétne nahrávanie prednášok v škole, skrytý záznam jednania, alebo na odhalenie zlodeja v kancelárii. Okrem moderného dizajnu disponuje táto flashka s kamerou aj možnosťou automatického spustenia nahrávania pri detekcii pohybu, alebo možnosťou vzdialeného ovládania vstavanej kamery z mobilnej aplikácie.

Pred použitím je potrebné USB disk najskôr nabiť pripojením k PC alebo sieťovému USB adaptéru a vložiť do nej micro SD kartu. Nainštalujte aplikáciu "HDlivecam", ktorá je k dispozícii zadarmo na stiahnutie z Obchodu Play (Android) alebo AppStore (iOS) a budete mať prístup k plnému nastaveniu vstavanej WiFi kamery. USB flash disk s kamerou disponuje funkciou detekcie pohybu, tzn. akonáhle zariadenie zaznamená pohyb, upozorní vás notifikáciou a vytvorí video nahrávku.

USB flash disk s kamerou 

Na stiahnutie získaných dát stačí Flash disk pripojiť do USB portu svojho počítača, kde sa zobrazí ako bežný vymeniteľný disk. Následne môžete s nahranými súbormi vykonávať všetky potrebné operácie (mazanie, kopírovanie, presun, prehrávanie). USB flash disk s kamerou je možné používať aj bez nutnosti inštalácie mobilnej aplikácie, a to posunutím páčky do príslušnej polohy, zariadenie potom začne nahrávať videozáznam. Pre sledovanie iba živého streamu videa cez mobilnú aplikáciu bez potreby ukladania záznamov nie je potrebné aby bola pamäťová SD karta vložená.

skryta kamer v usb kluci wifi nahravanie

 

Vlastnosti:

Full HD 1920x1080p videokamera
Spustenie nahrávania pri detekcii pohybu
Nahrávanie videa s detekciou pohybu
Bezdrôtové nahrávanie videa na diaľku cez APP
Live stream online video na Smartphone
Nahrávanie videa v slučke
Dátum a čas sa automaticky synchronizujú
Simultánne živé video na mobile
Prehrávanie videa na mobile
Jedno posuvné tlačidlo
Podpora kariet TF (Micro SD), max. 128 GB


Špecifikácie: 

Rozlíšenie: 1920 x 1080p
Veľkosť súboru videa: približne 1 MB-40 MB za minútu
Napájanie: 3,7V 700mah lítium-iónová polymérová batéria
Výdrž batérie: Pracovná doba videa do 120 minút
Prehrávanie videí: prehrávanie na počítači, alebo mobile
Ďalšie funkcie: upozornenie na pohyb
LIVE stream
Bezdrôtové pripojenie (wifi, podpora AP a vzdialené pozorovanie)
podpora TF karty: Maximálne 128 GB
Rozmery: 89 x 29 x 10,5 mm
Hmotnosť: 36 g

Obsah balenia:

1x USB flash disk
1x manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (1)

96%
96%
Richard Evok

USB kamera

Kvalitné spracovanie
Nenápadné umiestnenie kamery
Kvalitný prenos obrazu
Live prenos

Super produkt, odporúčam pre všetkých čo potrebujú nenápadne nahrať video