Nastaviteľný elastický popruh na prilbu pre kameru

Kód tovar: 10-649
19,00 € Cena bez DPH: 15,83 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu. Predpokladané doručenie do 1-3 pracovných dní
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Nastaviteľný elastický popruh na prilbu pre kameru, je nastaviteľný tak, aby vyhovoval všetkým veľkostiam na použitie na prilbách a helmách.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Nastaviteľný elastický popruh na prilbu pre kameru, je nastaviteľný tak, aby vyhovoval všetkým veľkostiam na použitie na prilbách a helmách. Popruh na prilbu umožňuje pripevnenie kamery priamo na prilbu, kde pomôžu vytvoriť perfektné zábery z vlastnej perspektívy. Popruh umožňuje široký rozsah regulácie. Protišmykové upevňujúce pásy a vysoká pružnosť, umožňujú pripevnenie popruhu ľahko a pevne. Regulačné spony umožňujú úpravu veľkosti popruhov.

popruh na prilbu pre kamery kameru

Nastaviteľné popruhy na prilbu s držiakom na BODY kameru pomôžu vytvoriť perfektné zábery. Na strednom popruhu sa nachádza pevný držiak, do ktorého stačí umiestniť BODY kameru či iné kamery s podobným úchytom. Popruhy sú elastické s voliteľným nastavením utiahnutia a sú tak vhodné pre všetky typy helmy či prilby. Odspodu sú popruhy zafixované na ráme prilby, aby nosenie popruhov bolo čo najpohodlnejšie. Zároveň je kamera v dokonalom bezpečí. Kamera sa pripevňuje do držiaka pomocou upínacej spony a špeciálnej skrutky.

Nastaviteľné popruhy na prilbu s držiakom na BODY kameru

Nastaviteľný popruh na helmu je určený pre kamery na telo a umožňuje zachytiť perfektné zábery, pre bezpečnostné zložky - vojaci, polícia, SBS, špeciálne jednotky, ideálna možnosť ako zachytiť dôkazy a správanie pri presadzovaní práva pre zabezpečenie bezpečnosti a spravodlivosti orgánov činných v trestnom konaní.


Špecifikácie produktu:

Nastaviteľný elastický popruh na prilbu
Farva: čierna
Hmotnosť: 85g

Obsah balenia:

1x popruh na hlavu

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie