LED nočná lampa s WiFi Full HD kamerou a budíkom + 16GB pamäť

Kód tovar: 10-184
149,00 € Cena bez DPH: 124,17 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

​LED nočná lampa v tvare mesiaca s WiFi Full HD kamerou a budíkom + 16GB pamäť + digitálne hodiny, ktoré sú USB nabíjateľné.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

LED nočná lampa v tvare mesiaca s WiFi Full HD kamerou a budíkom + 16GB pamäť + digitálne hodiny, ktoré sú USB nabíjateľné. Multifunkčná lampička - nie je to iba osvetlenie, ale aj kvalitná HD WiFi kamera, intímny budík, má režim driemania, zaspávania a prebudenia, je možné nastaviť viacúrovňové inteligentné stmievanie, má dotykové ovládanie a je nabíjateľné cez USB. Nočná lampa LED Moon Light s budíkom, s digitálnymi hodinami má 14 LED diód s nastavením jasu vhodné do spálne, detskej izby, kancelárie či na cesty. Kamera je umiestnená v strede v hornej časti lampy a ani si ju nevšimnete. 

Napájaná môže byť priamo cez vstavanú nabíjateľnú lítiovú batériu s kapacitou1500mAh s výdržou do 48 hodín (Trvanie nepretržitého nahrávania 1,5 hodiny), alebo permanentne cez USB napájanie. Veľkými prednosťami tohto produktu je, že je multifunkčný a okrem funkcie nočnej lampy a hodín s budíkom, má navyše WiFi HD kameru so vzdialeným Wi-Fi sledovaním, takže môžete vidieť live video a fotografie cez aplikáciu v mobile.
 

Skrytá WiFi 1080p HD kamera

Zabudovaná kamera podporuje vzdialené Wi-Fi sledovanie, takže môžete vidieť live video a fotografie cez aplikáciu v mobile.

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu "HDeCAM" cez Google Play Store (pre Android) alebo App Store (pre iOS), a pripojte vaše zariadenie ku svojej domácej WiFi, a potom si môžete pozrieť FULL HD video až v 1080p rozlíšení v reálnom čase. A teda aj počas vašej neprítomnosti, si môžete pozrieť, čo sa deje vo vašej domácnosti, kancelárii alebo v predajni. Podporuje aj fotografovanie pomocou mini skrytej kamery, stačí pracovať so Smartphone telefónom, keď ste doma alebo vonku, a môžete ľahko nasnímať fotografie a potom ich uložiť alebo zobraziť pomocou aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť podľa návodu v balení produktu. 

nocna lampa s budikom a wifi HD kamerou

Svetlo budenia nočnej lampy Mesiac môže vyžarovať svetlo rôzneho jasu, aby sa prispôsobilo vášmu rytmu a nálade, a pomôže vám pohodlne zaspať aj spať. Lampa je vyrobená z netoxických ekologických materiálov bez zápachu, šetriacich energiu a je  vhodná na umiestnenie kdekoľvek, ale hlavne na nočný stolík. Modulujú vaše biologické hodiny, ktoré pomáhajú podporovať pokojný spánok a zlepšujú vaše zdravie.

LED nočná lampa Mesiac s budíkom a digitálne hodiny

Unikátny patentovaný dizajn - simulovaný dizajn mesiaca pre funkciu zobrazenia času. Dlhé čiarky po celom obvode lampy predstavujú hodinovú ručičku a krátke bodky predstavujú minútovú ručičku, a rovnako aj displej slúži na ľahko zrozumiteľné digitálne zobrazenie času.

wifi kamera v nocnej lampe s budikom

Úžasná kombinácia LED lampy a hodín - vizuálne príjemný budík s niekoľkými elegantnými funkciami. Postupné rozjasňovanie svetla a zvukov umožňuje pokojnejší prechod prebudenia, najmä pre deti aj dospelých a aj pre tých, čo majú veľmi  ľahký spánok. 

Dômyselný režim zaspávania - inteligentné hodiny sa začnú od posledného dotyku časovať na postupné stmievanie svetla do 60 minút. Nastaviteľná intenzita svetla - dlhým stlačením spodného tlačidla nastavíte jas svetla podľa vášho želania, či už na čítanie alebo pred spaním.

LED lampa je tiež úžasným zdrojom svetla - do detskej izby a je ideálna ako nočná lampa na nočný stolík do spálne.  Svetlo je SOFT & PRETTY, veľmi jemné a príjemné a dizajn vyzerá rozkošne v tvare mesiaca. Dobré riešenie problémov pri ťažkom rannom vstávaní detí.

Dlhá výdrž batérie - vstavaná nabíjateľná lítiová batéria 1500mAh poskytuje až do 48 hodín výdrže batérie po úplnom nabití. 14 LED diód môžu dlhodobo pracovať, naozaj nemusíte lampu často nabíjať.

High-end ROHS certifikovaný pogumovaný materiál povrchu lampy, šetrný k životnému prostrediu, dobrý pocit dotyku a odolnosť proti poškriabaniu. Nočná lampa s hodinami má funkciu zobrazenia času, funkciu budíka, nastaviteľnú funkciu osvetlenia, funkciu spánku, driemania a prebudenia, funkciu úspory energie atď..

 

Vlastnosti:

PLUS WiFi skrytá kvalitná HD kamera 1080p
PLUS Nočná lampa s budíkom
PLUS Digitálne aj ručičkové zobrazenie času (formou LED diód)
PLUS Funkcia prebudenia, driemania aj zaspávania
PLUS Príjemná melódia budíka so zvukmi prírody
PLUS Mäkké svetlo mesiaca vytvára pocit harmónie a šťastia.

 

Funkcie a špecifikácie skrytej kamery:

Video rozlíšenie 640 * 480/1280 * 720/1920 * 1080
Formát videa a snímková frekvencia: 25 snímok za sekundu, kompresný formát H.264 (.AVI)
Rozlíšenie foto 1920 * 1080 (formát jpg)
Vstavaná pamäť: 16GB
Podpora synchronizácie času
Trvanie nepretržitého nahrávania 1,5 hodiny
Video na diaľku cez aplikáciu HDeCAM, fotografovanie, video mobil detekcia
Podpora Android, iOS a Windows OS

Funkcie a špecifikácie nočnej lampy:

Nočná lampa + budík + hodiny
14 LED diód s nastavením jasu svetla
Vstavaná nabíjateľná lítiová batéria 1500mAh
Čas plného nabitia: 3,5 hodiny
Materiál: ABS + PC
Vstup: DC/5V-1A
Napätie: DC 5V
Nabíjací port: Micro USB
Hmotnosť: 170 g
Rozmery: 128 x 41 x 134 mm

 

Balenie obsahuje:

1x Nočná lampa s budíkom a WiFi kamerou
1x USB kábel
1x Používateľská príručka

 

upozornenie

Prečo nakupovať špionážnu techniku práve u nás?

Každý nový produkt testujeme niekoľko týždňov a až po výstupnej kontrole je zaradený do predaja
Naša ponuka preto nie je najväčšia na trhu, ale ponúkame len nami otestované - kvalitné a spoľahlivé spy produkty
Nie sme najlacnejší
, ale naši zákazníci sú spokojní zákazníci. Ich recenzie si môžete pozrieť aj na Heureka.sk
Dlhoročná prax v predaji spy produktov (spionazne kamery, špionážna technika) viac ako 5 rokov skúseností
Máme kamennú predajňu, kde si môžete tovar osobne pozrieť a vyskúšať
Odborné poradenstvo pri inštalácii či nastavení produktov (telefonické či e-mailom)
Poskytujeme 24 mesiacov záruku na všetky produkty a bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní od doručenia
Podrobný slovenský manuál k používaniu súčasťou balenia
Kvalifikovaný záručný a pozáručný servis, teda predajom to u nás rozhodne nekončí
Pri prípadnej reklamácií sa snažíme skrátiť čas na jej vybavenie na minimum (zväčša 7-14 dní). Ak je tovar nefunkčný, riešenie formou výmeny za nový kus
 

UPOZORNENIE: Ak nájdete konkurenčné produkty (s výrazne nižšou cenou), ktoré môžu mať totožné prevedenie, avšak použité komponenty ako optika, batérie, aťd môžu byť low cost (lacnejšou) verziou produktu, čiže majú výrazný vplyv na celkovú kvalitu a životnosť produktov. Doporučujeme zákazníkom preto zvážiť výhodnosť investície a nákupu aj vzhľadom na túto skutočnosť.

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie