Power Bank s kapacitou 7800mAh + 2x USB výstupy s výkonom 2.1A

Kód tovar: 65-001
34,00 € 19,00 € Cena bez DPH: 15,83 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Power Bank s kapacitou 7800mAh + 2x USB výstupy s výkonom 2.1A je praktický doplnok na cestách pre dobíjanie elektronických zariadení ako mobilné telefóny, tablety, aťd.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Power Bank s kapacitou 7800mAh + 2x USB výstupy s výkonom 2.1A je praktický doplnok na cestách pre dobíjanie elektronických zariadení ako mobilné telefóny, tablety, GPS navigácie, MP3 prehrávače a podobne. Externá prenosná batéria má moderný a zároveň elegantný vzhľad pre bežné používanie. Dokáže nabíjať aj Vaše kamery a fotoaparáty, čo sa hodí obzvlášť na dovolenkách, alebo na výletoch do prírody, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. Vďaka kapacite batérie 7800mAh nabije batériu bežného smartfónu viac ako 4x.

Výhodou je aj to, že tento power bank je možné zapojiť do elektrickej siete a použiť ho aj ako AC/DC adaptér pre napájanie Vašich zariadení. 

Power bank obsahuje nový typ Li-polymerovú batériu, ktorá vám zaručuje nízku hmotnosť, vysokú kapacitu, minimálne samovybíjanie a veľkú výkonosť. Batéria má dva USB výstupy čo vám umoňuje nabíjať dva zariadenia naraz. Oba výstupy USB majú výstupný výkon až 3.4A cez sieťovú zásuvku vďaka čomu budú vaše zariadenia nabíjané rýchlejšie ako u bežných powerbankov. Doba úplneho nabitia powerbanku sú 3 hodiny. Stupeň nabitia batérie vám indikujú štyri modré led kontrolky, preto sa vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vedieť.

powerbank s kapacitou 7800mAh

Externá batéria je vybavená inteligentnými čipmi, ktoré zaručia jej ochranu proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť vaše zariadenie prostredníctvom USB kábla k externej batérii a tlačítkom ho zapnúť. Po nabití zariadenia odpojíte USB kábel a externá batéria sa po niekoľkých sekundách automaticky vypne. Powerbank je ideálny pre festivaly, táborenie, výlety, cestovanie do zahraničia, alebo ako núdzový napájací zdroj pre rušné dni, kedy  bežná batéria vo vašom zariadení jednoducho nedokáže držať krok s vašimi nárokmi. Batéria bude nabíjať takmer akékoľvek prenosné zariadenie s konektormi mini USB/ micro USB. Zariadenie sa dobíja jednoducho za pomoci USB kábla, či už cez Vaše PC, alebo z elektrickej zásuvky.

 

Vlastnosti:

plus Ochrana proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu
plus Dva USB výstupy s výkonom 3.4A
plus LED indikátor vybitia externej batérie
plus Rýchle dobíjanie externej batérie súbežne s mobilným telefónom
plus Kapacita batérie až 7800mAh
plus Li-Polymérová batéria


Špecifikácie:

Model: A11
Typ batérie: Li-Pol
Výstup AC/DC adaptér: 5V / 3.4A
Výstup power bank: 5V / 2.1A
Vstup power bank: 5V / 3.4A
Kapacita: 7800mAh
Doba úplneho nabitia: 3 hodiny
Životnosť: 1000 nabíjacích cyklov
Prevádzková teplota: -20°C až +50°C
Prepäťová ochrana: áno
Ochrana proti prehriatiu: áno
Ochrana proti nadmernému prebitiu: áno
Ochrana proti nadmernému vybitiu: áno
Rozmery: 128 * 72 * 23 mm
Hmotnosť: 280 g

Obsah balenia:

1x Externá batéria 7800mAh
1x Redukcia pre EU zásuvku
1x USB kábel

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie