Wifi IP bezpečnostná kamera interiérová - iSensor s HD rozlíšením rotačná a uhlom pohľadu 240°

Kód tovar: 52-001
149,00 € 129,00 € Cena bez DPH: 107,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Wifi IP bezpečnostná kamera interiérová - iSensor s HD rozlíšením rotačná a uhlom pohľadu 240°. Ide o samoinštalačný bezpečnostný systém.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Wifi IP bezpečnostná kamera interiérová - iSensor s HD rozlíšením rotačná a uhlom pohľadu 240°. Ide o samoinštalačný bezpečnostný systém, ktorý je určený pre interiérové použitie. IP kamera je vhodná hlavne do domácnosti na monitorovanie domu, bytu, detí aj domácich zvierat, ale dá sa využiť aj v kancelárii, sklade a na každom inom mieste, kde chcete mať prehľad o tom čo sa deje.

Inštalácia je veľmi jednoduchá. Po stiahnutí aplikácie Amaryllo s podporou operačného systému Android aj IOS cez Google play vás prevedie celou inštaláciou IP kamery. Aplikácia obsahuje rôzne nastavenia senzorov vďaka čomu si nastavíte IP kameru podľa svojej potreby. Pomocou aplikácie sa zariadenie spáruje s WiFi routerom a bezpečnostný systém je aktívny. Kamera si pamätá až 4 rôzne WiFi siete, preto nieje problém prenášať ju a meniť miesto využitia.

Domáca ip kamera wifi prepojenie

Kompletná komunikácia prebieha cez nepreniknuteľné 256 bitové šifrovanie. Kvalita, bezpečnosť a rýchlosť prenosu videa a zvuku je preto na tej najvyššej úrovni. Prostredníctvom aplikácie sledujete Live prenos z kamery v HD rozlíšení 1280x720. Pri narušení audio senzoru, alebo pohybového senzoru spustí kamera prenikavý alarm, zapne sa jasné LED svietenie a dostanete textové a obrazové upozornenie cez aplikáciu na váš mobilný telefón. Môžete zahájiť Live prenos aby ste videli čo sa deje. Po nastavení sa videozáznam, alebo fotografie môžu ukladať na vstavanú 4GB pamäť. 

Obojsmerné audio vám umožňuje komunikovať na diaľku. Kamera má vstavaný motorček, ktorý jej umožňuje pohyb o 170°. Objektív má rozsah záberu 70°. Spolu dokáže pokryť uhol pohľadu až 240° čo vám umožní sledovať celú miestnosť v ktorej je kamera nainštalovaná. Kamera síce neponúka aktívne nočné videnie s IR prisvietením, ale disponuje vstavaným svetlom, ktoré slúži ako nočné osvetlenie, ak sa chcete pozrieť na živý obraz z kamery. Voliteľnou funkciou zlepšujúce kvalitu obrazu je kompenzácia protisvetla. 
 

domáca ip kamera pokrytie amarylli


Domáca IP bezpečnostná kamera je trvalo napájaná cez mikro USB a AC/DC adaptér. Spotreba energie je minimálna len 1 A/5V čo vám umožňuje v prípade potreby napájať ju na miestach kde nemáte prístup k elektrickej sieti cez powerbank. Spoločnosť Amaryllo poskytuje ku kamere aj možnosť nastavenia externého úložiska na jej serveroch. Ponúka bezplatnú službu 3 dňového uchovávania alarmových videí. Pri každom alarme na externé úložisko zaznamená 10 sekundové video. To stačí na to aby ste zistili čo sa stalo a mali video-dôkaz. Amaryllo tiež poskytuje možnosť aktivovania si služby 30 dňového alebo 365 dňového servisu, ktorý poskytuje externý úložný priestor na svojich serveroch pre vaše videá a fotografie. Súčasťou balíčka sú aj ďalšie funkcie. Balík si môžete odskúšať v 30 dňovej skúšobnej verzii. Aktivovanie služby je možné v štyroch jednoduchých krokoch pomocou priloženého návodu a QR kódu. Táto služba poskytovaná spoločnosťou Amaryllo je spoplatnená. Google poskytuje bezplatné úložné miesto 15GB a môžete sa naň pripojiť cez aplikáciu a váš google účet. 

amaryllo funkcie aplikácie

 

Vlastnosti:

plus WiFi bezpečnostná IP kamera
plus Uhol pohladu až 240°
plus Pohybový a zvukový senzor s obojsmerným audio prenosom
plus Vstavaná pamäť 4 GB
plus Podpora Android aj iOS operačného systému
plus Odosielanie upozornení o narušení na váš mobil

Špecifikácie:

Snímač obrazu: 1/4" CMOS
Rozlíšenie: HD 1280x720 30fps, 720P/480P, 360P
Digital zoom: 4x
Uhol záberu kamery: 70°
Uhol záberu prostredníctvom otáčania kamery: 170°
Video kompresia: H.264, MJPEG
Pamäť: vstavaná 4 GB
Zabezpečenie videa: 256 bit šifrovanie
Sieťové protokoly: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofón: áno
Pohybový senzor: áno
Zvukový senzor: áno
Audio: vstavaný obojsmerný mikrofón
Odosielanie upozornení do zariadenia, text a obrázky : áno
Nočné videnie:  nočné videnie funguje na základe LED osvetlenia pri spustení alarmu
Napájanie: 1A/5V sieťový zdroj s USB pripojením
Náhradný zdroj: možnosť pripojenia na powerbank
Operačný systém: iOS 7 a novší, Android 4.1 a novší
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Rozmery: výška: 12cm, priemer 3.6 cm
Prevádzková teplota: 0-35°C
Hmotnosť: 72g

Obsah balenia:

1x Domáca IP bezpečnostná kamera
1x Mikro USB kábel
1x AC/DC adaptér
1x Inštalačný materiál (skrutky)
1x Manuál 

 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie