Exteriérová IP bezpečnostná kamera Atom AR3S s detekciou tváre + automatické sledovanie človeka s 360° záberom - CES ocenenie Inovácie 2017

Kód tovar: 52-006
499,00 € 399,00 € Cena bez DPH: 332,50 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Exteriérová IP bezpečnostná kamera Atom AR3S s detekciou tváre + automatické sledovanie človeka a uhlom pohľadu až 360° .

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Exteriérová IP bezpečnostná kamera Atom AR3S s detekciou tváre + automatické sledovanie človeka a uhlom pohľadu až 360° - CES ocenenie Inovácie 2017. Táto kamera je určená na vonkajšie použitie, napríklad pri monitorovaní domu (vchodových dverí a okolia). Vďaka funkcii otočného systému o 360° horizontálne a 108° vertikálne je schopná monitorovať rozsiahlu plochu. Detekciu pohybu zabezpečujú tri senzory, jeden v prednej časti kamery a dva na zadnej časti. Vďaka tomuto rozmiestneniu senzorov je kamera schopná vidieť doslova za seba. Pri detekovaní pohybu cez senzor sa kamera hneď otočí požadovaným smerom a zameria sa na narušiteľa monitorovaného priestoru. Objektív rozozná tvár a pohyb človeka pričom plynule ďalej sleduje jeho pohyb. Následne Vám odošle výstražnú správu na Váš mobilný telefón (tablet) o narušení monitorovaného priestoru s fotografiou. Kamera disponuje konektorom na sieťové pripojenie vďaka ktorému môže byť pripojená na váš router aj cez kábel a nie len cez wifi pripojenie. 

Záznam z kamery sa ukladá podľa vašeho nastavenia buď na Vás vlastný cloud, alebo máte možnosť využívať úložný priestor prepojením s vašim google účtom na Google Disk kde máte zadarmo k dispozícii 15GB. Nastavenie a prepojenie s vašim účtom google je veľmi jednoduché a robí sa priamo cez aplikáciu Amaryllo. Ďalšou možnosťou je prepojiť kameru Atom priamo s cloudom spoločnosti Amaryllo, ktorá Vám ponúka zdarma ukladanie videí na svoj server s archívom posledných 24 hodín a 3 dni archivovania 10 sekundových výstražných upozornení pri detekcii. Ostatné programy archivácie majú spoplatnené.

bezpečnostná exterierová kamera s detekciou pohybu a tváre

Bezpečnostná kamera ATOM AR3S  má vstavané obojsmerné audio a prenos videa je vo Full HD kvalite čo umožňuje využívať ju aj ako videovrátnika. Pri detekovaní pohybu pred domom spustíte videoprenos na Vašom mobilnom telefóne a cez obojsmerné audio môžete komunikovať s človekom pred kamerou. Funkcia detekcie tváre umožní kamere rozoznávať ľudskú tvár. Pri spustení alarmu odošle kamera upozornenie s fotografiou pri detekovaní pohybu. Následne sa kamera snaží detekovať aj tvár a akonáhle sa jej to podarí odošle aj snímku tváre človeka. Zariadenie detekuje iba ľudskú tvár. Nereaguje na zvieratá alebo iné neživé veci.  Detekcia pohybu je podporená aj funkciou sledovania osoby, alebo osôb v zornom uhle kamery. Servomotorček umožní kamere automatické otáčanie a sledovanie pohybu detekovanej osoby. Kamera má funkciu detekcie pohybu a sledovanie detekovaného do vzdialenosti 12 m.

Jedná sa skutočne o špičkovú smart kameru, ktorá získala významné ocenenie CES za rok 2017 v oblasti inovácií na trhu digitálnych kamier.

IP ochrana kamery

Kamera disponuje IR nočným videním so 4 IR LED diódami do vzdialenosti 5m, 3x PIR pohybovým senzorom a zvukovým senzorom. Pri live prenose môžete využiť aj 4x digitálny zoom. Ide o samoinštalačný bezpečnostný systém, ktorý je určený pre exteriérové ale aj interiérové použitie. IP kamera je vhodná hlavne na monitorovanie okolia a vstupných dverí domu, ale dá sa využiť aj na monitorovanie skladov, vstupných brán, monitorovanie objektov a na každom inom mieste, kde chcete mať prehľad o tom čo sa deje. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Po stiahnutí aplikácie Amaryllo s podporou operačného systému Android aj IOS cez Googleplay vás prevedie celou inštaláciou IP kamery. 

Aplikácia obsahuje rôzne nastavenia senzorov vďaka čomu si nastavíte IP kameru podľa svojej potreby. Pomocou aplikácie sa zariadenie spáruje s WiFi routerom a bezpečnostný systém je aktívny. Kamera si pamätá až 4 rôzne WiFi siete takže ju môžete prepojiť s rôznymi routermi a v prípade výpadku jedného pripojenia sa pripojí na ďalšiu wifi sieť, ktorú má uloženú v pamäti a je v jej dosahu. V aplikácii je možné pripojiť aj ďalšie kamery od spoločnosti Amaryllo. Môžete tak mať pokryté viaceré miesta a prepínať medzi kamerami.

bezpečnostná kamera s detekciou tváre a uhlom pohladu 360

Kompletná komunikácia prebieha cez nepreniknuteľné 256 bitové šifrovanie. Kvalita, bezpečnosť a rýchlosť prenosu videa a zvuku je preto na tej najvyššej úrovni. Prostredníctvom aplikácie sledujete Live prenos s kamery vo Full HD rozlíšení 1920x1080. Pri narušení audio senzoru, alebo pohybového senzoru spustí kamera prenikavý alarm a dostanete textové a obrazové upozornenie cez aplikáciu na váš mobilný telefón. Môžete zahájiť Live prenos, aby ste videli čo sa deje. Obojsmerné audio vám umožňuje komunikovať na diaľku. Kamera má vstavaný motorček, ktorý jej umožňuje pohyb o 360° čo vám umožní sledovať celú oblasť v ktorej je kamera nainštalovaná.

exterierová ip bezpečnostná kamera fhd montáž s nádstavcomatom ar3 aplikácia nastavenia

Vonkajšia IP bezpečnostná kamera je trvalo napájaná cez mikro USB a AC/DC adaptér. Pomocou priloženého držiaka ju môžete inštalovať na strop, v mieste kde bude mať najlepší rozhľad v rozsahu 360°. Spoločnosť Amaryllo poskytuje ku kamere aj možnosť nastavenia externého úložiska na jej serveroch. Ponúka bezplatnú službu 3 dńového uchovávania alarmových videí. Pri každom alarme na externé úložisko zaznamená 10 sekundové video. To stačí na to aby ste zistili čo sa stalo a mali video dôkaz. 

Amaryllo tiež poskytuje možnosť aktivovania si služby 7dňového, 30 dňového alebo 365 dňového servisu, ktorý poskytuje externý úložný priestor na svojich serveroch pre vaše videá a fotografie. Súčasťou balíčka sú aj ďalšie funkcie. Balík si môžete odskúšať v 30 dňovej skúšobnej verzii. Aktivovanie služby je možné v štyroch jednoduchých krokoch pomocou priloženého návodu a QR kódu. Táto služba poskytovaná spoločnosťou Amaryllo je spoplatnená. Google poskytuje bezplatné úložné miesto 15GB a môžete sa naň pripojiť cez aplikáciu a váš google účet. 

atom ar funkcie aplikácie

 

Vlastnosti:

plus WiFi bezpečnostná IP kamera s IR nočným videním
plus Funkcia detekcie tváre a sledovanie detekovanej osoby
plus 3x PIR pohybový a zvukový senzor s obojsmerným audio prenosom
plus Možnosť pripojenia na bezplatné Google úložisko s objemom dát 15GB
plus Detekcia pohybu a sledovanie detekovaného do vzdialenosti 12m
plus Pripojenie cez Wi-Fi sieť alebo cez sieťový kábel

 

Špecifikácie:

Snímač obrazu: 1/2,7" CMOS
Rozlíšenie: Full HD 1920x1080 30fps, 720P, 480P, 360P
Digital zoom: 4x
Uhol záberu prostredníctvom otáčania kamery: 360°
Video kompresia: H.264, MJPEG
Pamäť: vstavaná 8 GB
Zabezpečenie videa: 256 bit šifrovanie
Sieťové protokoly: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofón: áno
Funkcia detekcie tváre: áno (sledovanie detekovanej osoby + databáza tvárí)
Pohybový senzor:  3x PIR pohybový senzor
Zvukový senzor: zvukový senzor
Audio: vstavaný obojsmerný mikrofón
Odosielanie upozornení do zariadenia, text a obrázky : áno
Nočné IR videnie:  4x IR LED
Napájanie: 12V/3,75A DC
IP ochrana: IP66 vodotesnosť, prachotesnosť
Operačný systém: iOS 7 a novší, Android 4.1 a novší
WiFi: MIMO 2x2 Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Rozmery: 130x110x63 mm
Prevádzková teplota: -30 až 50°C
Hmotnosť: 0,8 kg


Obsah balenia:

1x Exteriérová IP bezpečnostná kamera
1x Podložka na prichytenie kamery ku stropu
1x AC/DC adaptér
1x Manuál 
 

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie