Cyklo prilby Inteligentné - Livall BH51M

Kód tovar: 64-003
229,00 € 129,00 € Cena bez DPH: 107,50 €
skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
+

Inteligentná prilba na bicykel - Livall BH51M s Bluetooth bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť cyklistov, môže slúžiť ako handsfree zariadenie a zároveň poskytuje až 270°​ viditeľnosť LED svetiel pre svetelnú signalizáciu.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Cyklo prilby Inteligentné - Livall BH51M s Bluetooth bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť cyklistov, môže slúžiť ako handsfree zariadenie a zároveň poskytuje až 270°​ viditeľnosť LED svetiel pre svetelnú signalizáciu. Bicykel patrí v dnešnej dobe medzi obľúbené aktivity a taktiež slúži aj ako forma dopravy do práce, avšak netreba zabúdať na bezpečnosť. Jedným z prvkov je prilba, ktorej primárnou úlohou je chrániť hlavu v prípade pádu. Prilba, ale môže ponúkať ďaleko viac ako len základnú bezpečnosť. 

Livall prišiel s jedinečnú inteligentnou prilbou, ktorá kombinuje bezpečnosť, technológie a dizajn vo veľmi vysokej kvalite vďaka čomu bude Vaša jazda na bicykli zážitkom. Na prilbe je 12 ventilačných otvorov, ktoré zabezpečujú výborný prívod vzduchu v horúcom letnom počasí. Skvelý a funkčný dizajn robí z Livall BH51M perfektnú prilbu pre dennodennú jazdu na bicykli alebo iných športových aktivitách. 

Inteligentná prilba BH51M

 

O kvalite prilby svedčia aj medzinárodné ocenenia - spoločnosť LIVALL získala za prilbu BH51M množstvo ocenení vrátane produktu roka v kategórii Urban v mestskom cyklistickom stredisku ISPO Munich 2018 (najväčší veľtrh pre športové aktivity v Európe). V januári 2018 získala táto prilba cenu za inováciu "Tech for a Better World" na CES v Las Vegas. V roku 2017 získala prilba celkovú cenu "Príslušenstvo" na Eurobike a ocenenie IFA Innovation Award "Sports Device".

 

Livall BH51M ocenenia

 

Každému cyklistovi by malo záležať aby bol na cestnej komunikácií dostatočne viditeľný z dôvodu bezpečnosti vo dne i v noci. Pomocou Livall smart prilby to nebude problém, nakoľko má v zadnej časti integrované intenzívne LED diódy viditeľné za každého počasia. Diódy môžu dokonca zobrazovať aj signalizáciu smeru jazdy. V prilbe je zabudovaný aj Bluetooth set so stereo reproduktormi a mikrofónom s potlačením okolitého šumu. Cez Bluetooth je možné sa pripojiť k mobilnému telefónu pomocou voľne dostupnej aplikácie "Livall Riding" (iOS a Android), ktorá poskytuje všetky potrebné informácie z bicyklovania. Následne po spárovaní prilby so smartfónom sa otvárajú nové možnosti využitia ako prijímanie telefonátov, počúvanie obľúbenej hudby alebo pokyny navigácie z telefónu. K dispozícií je aj bezplatná komunikácia Walkie-talkie dostupná medzi prilbami Livall, ktorá funguje na báze vysielačky. Prilba Livall taktiež znásobuje bezpečnosť integrovaným senzorom otrasu, ktorý v prípade pádu vyšle SOS signál na predvolené číslo kontaktnej osoby s Vašou aktuálnou polohou, ak zostanete v bezvedomí. Chod prilby zabezpečuje dobíjateľná batéria s kapacitou 600 mAh, ktorá na jedno nabitie vydrží až 10 hodín pri LED signalizácií a pri režime počúvania hudby okolo 3 - 6 hodín. 

 

prilba Livall BH51M Livall prilba

 

Prilba sa aktivuje pomocou gumenného tlačidla v zadnej časti prilby, vedľa tlačidla pod gumenným krytom je umiestnený magnetický port pre dobíjanie. Všetky časti sú dostatočne izolované pred vodou a potom. Pre pohodlné ovládanie funkcií prilby je súčasťou balenia bezdrôtový ovládač, ktorý sa jednoduchým spôsobom upevňuje na riadidlá bicykla pomocou gumičky. Príslušným ovládačom vieme aktivovať smerovú signalizáciu, zároveň ním vieme prijať hovor, regulovať hlasitosť zvuku, zapnúť fotoaparát na smartfóne a následne odfotiť alebo zapnúť vysielačku Walkie-talkie medzi prilbami Livall. Ak patríte medzi aktívnych cyklistov a zároveň radi využívate moderné technológie, tak túto inteligentnú prilbu určite oceníte. Nie len, že uľahčuje komunikáciu počas jazdy bez nutnosti zastavenia, ale zároveň zvyšuje Vašu bezpečnosť. Prilba svoje využitie nájde aj pri jazde na koni, kolieskových korčuliach, skateboarde, horolezectve atď. V našom e-shope nájdete aj iné modely prilby od značky Livall. 

 

Livall aplikácia Livall aplikacia funkcie Livall sos signal Livall prilba nastavenia Livall prilba udaje z jazdy

 

Vlastnosti: 

plus  Kvalitné prevedenie prilby
plus  Bluetooth handsfree/ reproduktor
plus  270°​ viditeľnosť LED diód so signalizáciou
plus  SOS upozornenie v prípade pádu
plus  Výdrž batérie v prilbe až 10 hodín

 

Špecifikácie Livall prilby:

Model: BH51M
Obvod hlavy: 57 - 61 cm
Zadné svetlá: Skupinové LED diódy
Bluetooth: BT 4.1 + HFP/ HSP/ A2DP, dosah maximálne 10 metrov
Reproduktory: stereo 2x 0,5W
Mikrofón: -42 dB
Batéria: 600 mAh 
Napájanie: DC-5V / 0,5 A
Nabíjací port: magnetický USB kábel
Doba nabíjania: 2 hodiny
Pracovná doba: max. 10 hodín, pri počúvaní hudby 3 až 6 hodín
Pohotovostný režim: max. 180 dní
Prevádzková teplota: 0°C do 40°C
Hmotnosť: 398 g

 

Špecifikácie Livall ovládača:

Model: BR80
Dosah vzdialenosti od prilby: 10 metrov
Tlačidlá: 4 smerové, funkčné tlačidlo, Walkie-talkie tlačidlo, tlačidlo na fotografovanie
Aplikácia: pre všetky druhy bicyklov
Batéria: 220 mAh
Pohotovstný režim: 2 roky
Rozmery: 58 x 37 x 55 mm
Hmotnosť: 18 g

 

Obsah Balenia:

1x Smart prilba Livall
1x USB kábel 
1x Livall ovládač
1x Užívateľský manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (2)

100%
100%
Igor H.

Cyklo prilby Inteligentné - Livall BH51M

Helma je skvelým nie len bezpečostným dopnkom no super je aj že funguje ako handsfree a som dobre osvetlený keď sa presúvam napríklad večer z roboty a pod.
V dnešnej dobe smart riešení oceňujem aj prepojenie prilby so smartfónom v ktorom môžem využívať doplnkové funkcie ako volanie, či počúvanie hudby (sledovanie navigácie).