Svietiaci stromcek ​vianočný SMART 2,3m - LED Twinkly Tree - 400 ks RGB+W + BT + Wi-Fi

Kód tovar: 78-027
390,00 € Cena bez DPH: 325,00 €
pred-objednávka Dodanie produktu približne 1-3 týždňov.
Expresné odoslanie v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Svietiaci stromcek ​vianočný LED 2,3 metra SMART - Twinkly Tree - 400 ks RGB+W + BT + Wi-Fi. Stromček so svetielkami - Svetlá aké si zamilujete.

Ochrana kupujúceho

  • Bezplatná výmena tovaru do 30 dní
  • Záruka na tovar do 24 mesiacov
  • Garancia vrátenia peňazí spotrebiteľom do 14 dní

Popis produktu

Svietiaci stromcek ​vianočný LED 2,3 metra SMART - Twinkly Tree - 400 ks RGB+W + BT + Wi-Fi. Stromček so svetielkami - Svetlá aké si zamilujete. Tieto revolučné LED svetlá na stromček prinášajú do našich domovov unikátnu svetelnú dekoráciu s použitím najmodernejšej technológie. LED stromcek - svetlá sa ovládajú cez mobilnú aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Androidom, aj iOS. Umelý stromček sa skladá z troch sekcií, má 78 konárov a svetielka v 11 riadkoch, celková výška stromčeka je 2,3 metra. 

LED Stromcek na vianoce Twinkly Tree - aký Vám vyrazí dych

vianočný stromček so svetlamiumelý svietiaci stromčeksvietiaci stromcek twinkly

Zariadenia medzi sebou komunikujú bezdrôtovým prenosom s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovať a ovládať tak môžete naraz 10 Twinkly svetelných zariadení naraz, alebo 4000 LED diód, s rovakým zobrazovacím svetelným motívom a vzorom. Vytvoriť si môžete vlastné úžasné animácie, ktoré sa budú prelínať celou miestnosťou, prípadne exteriérom. Svetlá sú navrhnuté pre použitie v interiéri - krytie IP20

Stromček so svetielkami - smart LED Vianočný stromček TWINKLY - 400ks

led stromcek na vianoce twinkly

LED stromček vianočný - TWINKLY svetielka - 400ks

osvetlenie na stromček twinkly 

Umelý stromček sa skladá z troch sekcií, má 78 konárov a svetielka v 11 riadkoch - spolu 400 kusov LED svetielok. Kábel je čierno-zelenej farby - pre splynutie so stromčekom. RGB+W znamená, že LED svetlá dokážu spraviť RGB svetelný odtieň 16 miliónov farieb + W biela farba. Nastaviť sa dá intenzita osvetlenia a presná farba z farebnej škály. Táto špeciálna edícia obsahuje inteligentnú domácu integráciu s aplikáciami Google Assistant a Amazon Alexa.

 

Vaša dekorácia môže byť vytvorená z viacerých zariadení a rôznych tvarov. Chcete mať na stene svetelnú reťaz, na oknách farebné orámovanie a v strede izby veľký vianočný stromček? Žiaden problém! Vytvorte si vlastnú scénu a ovládajte ju naraz so spoločným motívom osvetlenia.

vianočné smart žiarovky

LED svetlá - vianočný stromček ovládané cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS

 

Prepracovaná mobilná aplikácia zaraz spáruje Váš smartfón so zariadením a okamžite ho môžete ovládať. Aplikácia sama zmapuje rozmiestnenie svetielok a Vy potom môžete jednoducho nastaviť rôznu farbu pre každú žiarovku, alebo skupinu žiaroviek osobitne. Ovládanie je veľmi jednoduché, rýchle a intuitívne. V aplikácii si môžete vybrať z predvolených vzorov, stiahnuť nové vzory z internetu z online galérie, alebo si vytvoriť vlastné motívy a uložiť si ich.

mobilná aplikácia twinkly

Ovládať tiež môžete intenzitu svetla, rýchlosť zmeny, farbu, odtieň, jas, rotáciu, prelínanie a pod. Funkcia časovač umožňuje nastaviť automatické zapnutie a vypnutie svetla podľa časového harmonogramu. Funkcia playlist umožňuje nastaviť rôzne druhy motívov za sebou v časovom slede a automaticky ich podľa nastavenia meniť. 

twinkly aplikácia ovládanie svetielok cez mobil najkrajší vianočný stromček wifi led pás

S doplnkovým USB zariadením MUSIC DONGLE bude Váš vianočný stromček reagovať na pustenú hudbu v miestnosti, svetlo sa bude meniť a prepínať do rytmu hudby, podľa nastavených parametrov. Pre výber "zobrazenia podľa hudby" je k dispozícii množstvo vzorov a motívov, ktoré sa dajú editovať a nastaviť podľa vlastnej potreby. Meniace sa svetlá v rytme hudby, ako grafický ekvalizér roztancuje ihneď každú párty. USB zariadenie MUSIC je doplnkovým produktom, je nutné si ho zakúpiť v našom e-shope. 

twinkly music

Unikátna LED dióda s novou 4-kanálovou architektúrou, ktorá má všetky jasné dúhové farby a dokonalú čisto bielu farbu

led svetelný pás rgb+w led dióda led žiarovky ovládané cez wifi

 

Vlastnosti:

plus 400 LED svetelných diód
plus Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
plus Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
plus RGB + W svetlo
plus Skladá sa z 3 časti


Špecifikácia:

Model: TWT400SPP-BEU
Výška stromčeka: 2,3 metre
Počet diód: 400
Odolnosť: IP20
Priemer diódy: 5mm
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth
Typ LED: RGB+W matná + čistá, rovná
Kábel: čierno-zelený
Vstupné napätie: 240V
Výstupné napätie: 24V/1,5A
Životnosť žiarovky: cez 30000 hodín


Obsah balenia: 

1x Vianočný stromček so 400 diódami + ovládač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskusia k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa v diskusii

Zatiaľ žiadne otázky
Na tento e-mail Vám napíšeme odpoveď na Vašu otázku.

Hodnotenie produktu (0)

Zatiaľ žiadne hodnotenie